Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
113
Favori
282.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki uygulamayıda yükleyin innial ve sinemia. innial a bakıyorum önce para varsa bileti yada gözlüğü alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Bugün kart elime geçti Ama resmen şok oldum. Ben davetiyeyi hediye et olarak kendime göndermiştim şu 6+2 kampanyasından. Sistem ben ödeme geçerken üstte bilgi olarak hala 6+2 kampanyası göründüğü için şüphelenecek birşey görmemiştim. Burdan arkadaş hediyelere kampanya fiyatı dahil değildir dediğinde inanmak istememiştim. Şimdi kart üyelik yaparken 6 ay üzerinden üye olabiliyorum Ne saçma sistem bari bunu belirt ödeme yaparken İkincisi de kartı eklemede ininal de sorun var eski ininal üyeliğime anne kızlık soyadı eklememi istiyor ama sistemin yönlendirdiği sayfa "internal error" veriyor Kötü başladık bakalım hayırlısı

şimdi size gelen kart 6+2 değilde 6 ay üyelik mi? hediye seçeneği ile aldığınız için hocam

• Aynen hocam ama ödeme ekranında 6ay yazsa almazdım yada kardeşimin adına alırdım. Neyse ininal deki soruna cep uygulamasından girerek halledileviliyor. Şimdi Cinemaximum dayım ve kod verdi 25 Mart tarihli, herhalde stok bitmek üzere
    Peki ben 6taksitle aldım 2ay sonra iptal etsem tüm üyelik ücreti alınmaya devam mı edilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 30 Mart 2016; 14:33:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen hocam ama ödeme ekranında 6ay yazsa almazdım yada kardeşimin adına alırdım. Neyse ininal deki soruna cep uygulamasından girerek halledileviliyor. Şimdi Cinemaximum dayım ve kod verdi 25 Mart tarihli, herhalde stok bitmek üzere
    Peki ben 6taksitle aldım 2ay sonra iptal etsem tüm üyelik ücreti alınmaya devam mı edilir?

iptal edenlerde şu şekil olmuş hocam. kalan aylardan 25 tl kart ücretini (kargoyu bilmiyorum)kesip geri kalanını iade etmişler. 59,90*4 -25 tl kartınıza iade ediliyomuş iptal eden üyeliklerde. siz yinede bir sorun iptal etmeden önce
  • Batman vs Supermani 4dx izledim şimdi efsane olmuş ya. Çok farklı bi deneyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen hocam ama ödeme ekranında 6ay yazsa almazdım yada kardeşimin adına alırdım. Neyse ininal deki soruna cep uygulamasından girerek halledileviliyor. Şimdi Cinemaximum dayım ve kod verdi 25 Mart tarihli, herhalde stok bitmek üzere

Öncelikte bu noktadan sonra iptal etme şansınız yok. Üyelik kişiye özel diye saçma bir bahane ile dönüş yapacaklar ve iptalin ve dolayısıyla para iadesinin olmadığını söyleyecekler! Aynısını ben de yaşadım. Sözleşmede böyle bir ibarenin olmaması ayrıca dikkat çekici! Açıkçası mağdur oldum!

Yeni kayıt yaptıracak arkadaşlar bu hususu göz önünde bulundurun. Bu firmaya dikkat edin, paranız çöpe gitmesin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Probiome -- 30 Mart 2016; 19:44:27 >

• MAĞDUR OLDUM.

6 aylık üyeliğim vardı. Üyeliğimin bitmesine 2 aydan fazla bir süre var ve üyeliğimi durdular. 07.03.2016 tarihinde ileri tarihli bilet aldım ama check-in yapmadığımı iddaa ediyorlar. Adım gibi eminim, check-in yaptım ve buna çok dikkat ediyordum. Tabi kurnazlar kartımdan çekmeye çalışmışlar herhalde ama sanal kart kullandığım için çekememişler. Ardından 3 HAFTA geçtikten sonra üyeliğimi durdurmuşlar ve onlarca mesaj göndermeme rağmen aynı mesajları ve hikayeyi tekrar gönderiyorlar cevap olarak. Tam bir rezil bir müşteri hizmetleri deneyimi! İrtibat numaraları yok ve sadece e-posta üzerinden cevaplıyorlar. Açıkçası bunun bir düzmece olduğunu düşünüyorum ve yarın Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Böyle rezil bir firmayla ilk kez karşılaşıyorum.

Yeni kayıt yaptıracak arkadaşların bu hususları da göz önünde bulundurmasında fayda var. Bundan sonra bedava verseler işim olmaz bu firmayla!

• KentorKhiron kullanıcısına yanıt
    benim yaptığım hareket yüzünden diğerlerini neden mağdur etsinler öyle bi saçmalık olursa zaten firmanın ne kadar sıradan bir firma olduğu anlaşılır. benim hakkım değil mi 30 gün boyunca sinemaya gitmek ? istersem hiç kullanmam istersem hergün kullanırım ben hergün kullandım diye diğer insanları niye mağdur etsinler yani ? satarken hergün gidebilirsiniz diyor. bu arada bugün cevahirde kullandık 3 kişiydik herkese kod geldi yine
  • ben üyeliğimi normal kredi kartımla yaptım arkadaşlar üyeliğimin sonunda yenilenecek mi üyeliğim bilen var mı ?
  • 6 aylık üye olmuştum 5.5 ay daha vardı üyeliğin bitmesine aşağıdaki maili gönderip iptal etmişler nedeninide anlayamadım müşteri hizmetlerine mail attım cevabını bekliyorum sinirden çıldıracağım.

Merhaba Erhan Üney,

Tüm sözleşmelerimizde belirtildiği üzere Sinemia üyeliğinizi kullanmak için sinema salonunda o an bulunmanız gereklidir.

Sistemi aldatmaya yönelik işlemlerde ve üyeliğin kötüye kullanımı durumunda ücret iadesi olmaksızın üyelik iptali söz konusudur. Sistem tarafından Sinemia üyeliğinizde sistemi aldatmaya yönelik işlem ve kötüye kullanım tespit edilmiş olup, Sinemia üyeliğiniz sistem tarafından iptal edilmiştir.

Sistemi aldatmaya yönelik girişiminiz sonucu tarafınıza davetiye gönderimi durdurulmuştur.

Saygılarımızla,
    Sinemia Destek Ekibi

• yeter41 Y kullanıcısına yanıt
    Bu sistemi banka sistemi gibi dusunun ayni mantikla calisiyor tum insanlar bankadaki paralarini ayni anda cekerse tum bankalar iflas eder, bu sistem de ayni mantikla herkesin 30 defa sinemaya gitmeyecegi dusunulerek kurulmustur eger herkes belirtildigi gibi 30 gun gitse sistem batar eski yillarda bunun ornegi olmustu yine ayni bunun gibi bir olusum uzun soluklu olamadan batmisti. Neyse uzun sozun kisasi her insanin her gun sinemaya gitmeyecegini varsayan bir sistem bu illaki cok fazla sinemaya giden insanlar olur ama gitmeyenler veya gidilmeyen gunler uzerinden kar ediyorlar. Dediginiz gibi size her gun hak veriyorlar ama bunu kotuye kullanip sisteme zarar vermeye calismak dogru mu sizce yani bunun dogru bir davranis oldugunu savunuyorsaniz zaten bos yere ne siz benim zamanimi alin ne de ben sizin, bosuna tartismayalim bile. Dusunun siz bu sistemi kurmussunuz kar amaci guduyorsunuz ve sizin suandaki dusuncenizde insan sayisi fazla ve sistemden hic kar edemiyorsunuz, sizce devam eder misiniz sistemi isletmeye? Etmezsiniz ve dogal olarak sistemi duzgun kullanmaya calisan insanlar da bu durum sonucunda zarar gormus olur bahsettigim konu buydu.

• mehdrive kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun umarim halledebilirsiniz. Belirttigi kotuye kullanimla ilgili bir bilginiz yok mu mesela bir yanlis anlasilma dolayisiyla kartin yanlis kullanimi veya bilet alim kurallarina uymamaniz gibi yoksa her kurala dikkat etmenize ragmen boyle bir durumla mi karsilastiniz?

• Bu girişimi takdir etmek yerine ükağıt ve max fayda sağlama (hortumlamaya varacak seviyede) kullanmaya çalışmak hangi mantığa sığıyor. sistem yürümezse cümle alem birtarafımıza kına yakarız artık
  • KentorKhiron kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 defa şunu yaptım marmara forumda check in yaptım kod verdi sırada çoktu sıraya girmedim başka gün farklı bir sinemada o kodu kullandım bunun dışında herşey kurallara uygundu.

Geçmiş olsun. Sinemiazadeler grubuna hoş geldiniz! Bu firma tam anlamıyla bir dolandırıcı ve dolandırmak için fırsat kolluyor. Ben de mağdur oldum. Yarın, Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

Sadece 1 defa şunu yaptım marmara forumda check in yaptım kod verdi sırada çoktu sıraya girmedim başka gün farklı bir sinemada o kodu kullandım bunun dışında herşey kurallara uygundu.

Hocam check in işleminde 30 dk i kuralı var ya işte 30 dk içinde bilet alımı yapılması gerekiyor ya..heralde kodun verilme ve kullanılma tarihlerinden yola çıkarak sözleşmeye aykırı kullanım tespit etmişler..o biletin ücretini onlara ödeyip üyeliğin devam etmesini teklif edin bence..

• İletişim numarası vermiyorlar. Sadece e-posta üzerinden cevap veriyorlar ve başlarından salmak için hep aynı cevapları kopyla/yapıştır şeklinde tekrar gönderiyorlar. Müşteri hizmetleri insan mı robot mudur anlamış değilim. Paranın üzerine kondular, başlarından salmaya çalışıyorlar. Ama yok, yemezler! Bunun peşini bırakmayacağım!
  • Yav hem kurallara uymuyorsunuz hem de sinemiaya sovuyorsunuz. Bir yanlislik yaptiysaniz bile mail atip o yanlisligi haber verin ki adamlar sizin iyi niyetinizi bilsin. Acikca yazmislar. Kurallara aykiri bir durum varsa uyeliginiz iptal edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    30 dakika içinde bilet almadığınız için kural ihlali yapmışsınız eğer sıra çok ise sıra size gelmesine yakın check in yaparsanız o süre içinde bilet alabilirsiniz sinemia burada haklı olduğu için dogru islem yapmış sözleşmede bu durum yaZıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 30 Mart 2016; 23:44:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

Hocam bariz kural ihlali olduğu halde neden böyle birşey yapma ihtiyacı duydunuz? Hem hiç gerek yokken. Dediğiniz gibiyse başka gün sinemaya gittiğinizde niye o günün hakkını değilde eski kodu kullandınız? Sanırım siz hem eski kodu hemde o günün hakkını aynı anda bir arkadaşınızla kullandınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.