Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bazı forum üyelerini anlamak gerçekten mümkün değil. bu sistemin karlı olmadığını söylemek mümkün değil. sistem karlı ancak sen az kullanıyorsundur, o senin bileceğin iş. hergün giden gider sistem hergün gitme demiyor ki. isteyen de haftada bir defa hatta iki haftada bir defa gider.

ayda 30 film gelmiyor diyenleri anlamak hiç mümkün değil. ocak ayında 5 tane cuma var. 30 film gelmiyor sinemalara diyenler olduğu için oturdum saydım tesadüf olsa gerek tam 30 film girmiş vizyona. hepsi izlenecek filmler değil ki diyenler çıkacak şimdi. adamlar 30 defa gidebilrsin demişler filmler sana hitap etmiyorsa o seninle ilgili bişey.
  • 2 sorum olacak;

1- Hediye et seçeneği ile bana hediye eden biri kendisi de alabiliyor mu?
    2- Bu indirim kampanyaları hediye edilen üyelik için de geçerli mi?

Ben bu sistem ilk çıktığı zaman başvurmuştum dönüş yapmadılar sonra bi daha başvurdum falan derken almadılar bi türlü beni. 2 gün önce kuzenime dedim o başvurdu o kabul aldı. Eğer onun kabul alan üyeliğine ek olarak bir de hediye olarak bana üyelik verebiliryosa birlikte gideceğiz. Tek başına olursa satın almayacak...
  • 2 aydır sorunsuz giderken, aylık 10-12 filme giderken dün ilk defa bakiye sorunu yaşayım. 2 aydır hiç bakiyem 80-90 liranın altına düşmemişti. kartta 10 lira kadar vardı, mesaj attım, sinemia destek siz kullanın kartı sorun yok dedi. bakiye yok dedim, olsun kullanın dediler. kullandım ve tabi ki bakiye yetersiz alamadık bileti. hemen peşine kod yolladılar. istediğim seansa son 5 dakka kala girebildim. mağdur olmadık ama meşhur bakiye yetersiz sorununu biz de yaşamış olduk. filme giremesem cıngar çıkaracaktım, son anda kurtardılar.

ekleme: bu arada karlı değil diyenler olmuş. yılbaşında sonra burada sinema biletleri 20 lira oldu. aylık 30 film geliyorsa en kötü 10 tanesi ilginizi çeken güzel film oluyor. 200 liralık filme giriyorum her ay. 39 lira verdim aylık. sistem güzel. şu bakiye sorunu da çözülürse tadından yinmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi want2die -- 8 Şubat 2016; 8:49:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telet abi

2 sorum olacak;

1- Hediye et seçeneği ile bana hediye eden biri kendisi de alabiliyor mu?
    2- Bu indirim kampanyaları hediye edilen üyelik için de geçerli mi?

Ben bu sistem ilk çıktığı zaman başvurmuştum dönüş yapmadılar sonra bi daha başvurdum falan derken almadılar bi türlü beni. 2 gün önce kuzenime dedim o başvurdu o kabul aldı. Eğer onun kabul alan üyeliğine ek olarak bir de hediye olarak bana üyelik verebiliryosa birlikte gideceğiz. Tek başına olursa satın almayacak...

Üye olduğunda uyelik.sinemia.com üzerinden hediye et kısmına giriş sağlarsa problem olmayacaktır. Aynı üyelik ödeme sayfası çıkıyor. Hediye üyelik 1 adetle sınırlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telet abi kullanıcısına yanıt
    Ben kendim acin satin aldim ardindan hemen hediye kart satin aldim. İndirimler aynen gecelerli ama ayni bkm ekspressle odemeyin bence. Bkm sartlarinda 1 kere kullanilir diyor. 2 kisinin de bkm sini kullanin. Aynı anda teslim edilmişti benim kartlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kaç gün oldu sinemia'dan email/davetiye gelmedi. ne kadar sürüyor gelmesi?
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    2 gün 2 hafta 2 ay her an olabilir yada hiç davetiye göndermeyebilirler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

2 gün 2 hafta 2 ay her an olabilir yada hiç davetiye göndermeyebilirler :D

vallahi inanmayacaksınız ama tam şuan davetiye geldi hocam
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi herşey olabilir hayırlı olsun
  • Ayda 4 filme gidilse bile çok avantajlı ,özellikle hafta sonları 3D film bileti 20.TL olmuş bizim burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Öncelikle şunu bilmelisin ki bir şey bilmiyorsun. Zenginmiş züürtmüş ne alakası var? 39 bilemedin 45 mi ? Haaa sen şu ticarette kandırılan insanlardansın muhtemelen. Sinemia ilk başta fiyatlarını açıkca belirtmişti fakat sonra davetiye geldikten sonra söyleneceğini söyledi. En son baktığımda 6 aylık ya 44 tü ya da 59 daha aşağı bir fiyat olamaz zaten. Daha konuyu okumamışsın abanmışsın ölücü gibi. 39 lira sadece 1 aylık sonraki indirimsiz sabit fiyatla ücretlendirilecek. Millet her ay 39 lira falan ödeyeceğini zannedecek. Şunu bilmelisin ki bu fırsat falan değil. Bildiğin fırsat görünümlü geçirme.

Eğer her gün istisnasız sinemaya gideceksen işte o zaman fırsat olur.

Ayrıca farkındaysan net bir rakam vermedim "diyelim" dedim. Herkes senin gibi fiyat vermiyor. Bazı yerlerde bilet 7 lira bazı yerlerde 30 lira. Senin için fırsatken başkası için olamayabilir. Sen niye üstüne alınıyorsun? Zaten ben orada net değil tahmini rakamlar verdim.

ben bkm %25 ile aylık 46 liraya üye oldum (6 aylık), bi arkadaşım bu yeni kampanyayla 6 aylık 240 liraya abone oldu. her ay 39 lira ödenmeyecek derken ne kastediyorsun, neyin kafası ya da bu?

22 ocakta aktifleşti kartım bu güne kadar 8 filme gittim, en ucuzu 13 en pahalısı 27 liraydi, 2 haftada 110-120 liralık harcama yaptım yani sinemia kartıyla. 24 hafta için 270 lira ödedim. bunun matematiğini yapmak bu kadar mı zor? hala geçirme diyor einstein.

• quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Öncelikle şunu bilmelisin ki bir şey bilmiyorsun. Zenginmiş züürtmüş ne alakası var? 39 bilemedin 45 mi ? Haaa sen şu ticarette kandırılan insanlardansın muhtemelen. Sinemia ilk başta fiyatlarını açıkca belirtmişti fakat sonra davetiye geldikten sonra söyleneceğini söyledi. En son baktığımda 6 aylık ya 44 tü ya da 59 daha aşağı bir fiyat olamaz zaten. Daha konuyu okumamışsın abanmışsın ölücü gibi. 39 lira sadece 1 aylık sonraki indirimsiz sabit fiyatla ücretlendirilecek. Millet her ay 39 lira falan ödeyeceğini zannedecek. Şunu bilmelisin ki bu fırsat falan değil. Bildiğin fırsat görünümlü geçirme.

Eğer her gün istisnasız sinemaya gideceksen işte o zaman fırsat olur.

Ayrıca farkındaysan net bir rakam vermedim "diyelim" dedim. Herkes senin gibi fiyat vermiyor. Bazı yerlerde bilet 7 lira bazı yerlerde 30 lira. Senin için fırsatken başkası için olamayabilir. Sen niye üstüne alınıyorsun? Zaten ben orada net değil tahmini rakamlar verdim.

kaç defa üyelik satın aldın hocam? hangi tecrübene dayanarak söylüyorsun?

az önce 6 aylık parayı, ay başına 39 tl olmak üzere peşin ödedim.

• Adam mezarcı hocam adından belli bedava bileti verseler yanında popcorn ve kola yok mu diye sorar bu tipler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Şubat 2016; 12:11:09 >

• İnternetten bilet aldığımız zaman cinemaximum turnikelerinden nasıl geçebiliyoruz? Bilet bastırmamız gerekiyor değil mi gişeden? Peki orada bir ücret ödüyor muyuz? Eğer ödüyorsak onu da mı sinemia ödüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberto35

İnternetten bilet aldığımız zaman cinemaximum turnikelerinden nasıl geçebiliyoruz? Bilet bastırmamız gerekiyor değil mi gişeden? Peki orada bir ücret ödüyor muyuz? Eğer ödüyorsak onu da mı sinemia ödüyor?

eğer sinemada kiosk cihazı varsa biletini bastır a bas telefonuna gelen smsdeki ref kodunu ekrana yaz direk biletini basıp sana veriyor gişede boşuan sıra bekleme ben dün bu şekilde yaptım işlem 1 dk içinde bitti :D
  • Cep telefonunuza parakod'u indirip bileti oradan da alabilirsiniz.Uygulamada direkt olarak barkod gözüküyor,onu okutup geçiyorsunuz.

• parakod işbankasına özel herkesin işbankası hesabı olmadıgına göre benim söylediğim şekilde 1 dakika içinde biletini alabiliyor
  • film önünde çıkan reklamda parakodu herkesin kullanabileceği söyleniyordu, işbank müşterisi olmaya gerek yok, kredi kartı olması yeterli

• issizmuhendis İ kullanıcısına yanıt
    sistem üzerinden nasıl görüyorsunuz ne kadar harcama yapıldıgını acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.