Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dogan Turkoglu

Yuh 28TL nedir Ankara Cinemaximum'a 13TL ye gidiyoruz biz büyük salonlar İmax 20TL idi galiba çok pahalı hocam o fiyatlar.

20 tl ortalama bir bilet istanbulda cinemaximumda.Ben kodla gidiyorum 10-12 tl en ucuzu ayda hiç almasam 10 kod alıyorum al sana 100tl.
    Birde mezarcılar kalkıp kampanyaya bok atmış Kuponla aylık sinema masrafım 100 tl yi bulurken 39.90 tl neredeyse bedava yahu.
  • Betfair kullanıcısına yanıt
    Nereden alinir 10 tlye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

bende geçenlerde başvurmuştum ve bugun kartım geldi.

innial üzerinden etkinleştirdim ve sisteme girdim ardından da mobil uygulamaya giriş yaptım.

asıl sorum şu;
    şimdi mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra bilgisayardan sinemia nn sayfasında profilime baktığımda hangi cihazdan bağlandığımı yazıyor fakat ben ilerde telefonumun android sürümünü değiştirirsem veya sık sık farklı sürümler yüklersem veya farklı bir telefon alıp ondan kullanırsam ne olacak ?

üyelik iptali söz konusu mu ?
  • Diyelim bu kartı aldık her ay 39 TL'yi düzenli olarak yatirmamiz şart mı? Ve 39 TL yatırınca biletleri ücretsiz, bu mi alıyorum ay boyunca?

• onuryeşildağ kullanıcısına yanıt
    Kargoya verildi diyor bende de

• quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

aynı günde 2 kez sinema izlemenin yolu yokmudur?
    Mesela hediye etsem başkasına? Kız arkadaşımla cuma deadpool a gidiceğim diyelim o güne ileri tarihli online bilet alsam bende kartla gitsem oluyormu?

öyle bişey yok eğer yaparsan direk üyeliği iptal eder hergün 1 film izlemek hakkın var online bilet alsan bile ogün check in yaptıgın zaman günlük hakkından gidiyor eğer kartlada bilet alırsan üyeliğin iptal edilir sözleşmede ve web sitesinde herşey açıkça yazıyor illegal işlemler yapılamaz çok istiyorsan kız arkadaşına yeni üyelik hediye edersin extra 1 aylık para verirsen oda kendi kartıyla bilet alır filme girer
  • quote:

Yuh 28TL nedir Ankara Cinemaximum'a 13TL ye gidiyoruz biz büyük salonlar İmax 20TL idi galiba çok pahalı hocam o fiyatlar.

bilet fiyatları semt durumuna göre ayarlanıyor örnek vialand de biletler 12 18 tl kanyon 24 tl istinyepark 29 tl burası zenginlerin mekanı oldugu için fiyat böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimistSoul

Diyelim bu kartı aldık her ay 39 TL'yi düzenli olarak yatirmamiz şart mı? Ve 39 TL yatırınca biletleri ücretsiz, bu mi alıyorum ay boyunca?

aylık 39 tl ödemiyorsun toplu olarak bütün ücreti veriyorsun 6aylık alırsan toplam 234 tl ödeme yapacaksın buda aylık 39 tlye geliyor veya bkm ile 2 3 tl fark verip taksit yaptıracaksın yine aylık 42 tl ödeme yapabilirsin sinemia aylık para almaz hepsini peşin alıyor sen bankaya taksitli ödüyorsun
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    3 kere değiştirme hakkın var bunun dışında sürekli değiştiremezsin telefonu değiştirdikten sonra sorun yaşarsan desteğe bilgi ver onlar sorunu çözerler
  • forumda ımax 4dx kodlarını 12 tlden satıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Merhaba,

innial üzerinden etkinleştirdim ve sisteme girdim ardından da mobil uygulamaya giriş yaptım.

asıl sorum şu;
    şimdi mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra bilgisayardan sinemia nn sayfasında profilime baktığımda hangi cihazdan bağlandığımı yazıyor fakat ben ilerde telefonumun android sürümünü değiştirirsem veya sık sık farklı sürümler yüklersem veya farklı bir telefon alıp ondan kullanırsam ne olacak ?

ne kadar sürede geldi? davetıyenız onaylandı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Merhaba,

asıl sorum şu;

ne kadar sürede geldi? davetıyenız onaylandı?

ilk facebook ile üye olmuştum ve 1 hafta bekledim davetiye gelmedi. aynı hesaba birde linkedin hesabı bağladım ertesi günü davetiye geldi.

indirim olsun diye bekledim bir süre de, sonrasında bkm kampanyası oldu. satın aldım 3-4 günde de kart geldi

• Arkadaşlar şimdi bu ileri tarihli bilet almaya olayını aynı gün içinde yapabiliyor muyuz? Mesela ben bugün akşam 6daki veya 9daki bir seansa gitmek istiyorum. İleri tarihli olarak alabiliyor muyum? Bir de normal bilet al dediğimizde ne kadar süre içinde almamız gerekiyor bileti?
  • Ben Linkedin hesabımla davetiye istedim ertesi gün geldi. Yalnız hesabınız öylesine açılmış olmamalı sanırım dolu görününce davetiye gönderiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

quote:

bilet fiyatları semt durumuna göre ayarlanıyor örnek vialand de biletler 12 18 tl kanyon 24 tl istinyepark 29 tl burası zenginlerin mekanı oldugu için fiyat böyle

akasya avmde 31tl 1 bilet.
  • Herkezin derdi sistemi suistimal etmek. Aslında sinemia nin yerinde olsam açık kapı bırakırım alsınlar aynı güne 2 bilet sonra bu çakalları tek tek tespit edip fes edeceksin sözleşmeyi sonra vay efendim sinemia dolandirici diye bagirsinlar burda

• armutyus A kullanıcısına yanıt
    Yaparsiniz aynı güne bi sıkıntı olmuyor denedim.

• teşekkürler cevap için
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    numarayı aradım burası pazarlama ve genel müdürlük olarak bakılıyor diğer işlemler için destek birine email gönderin dedi numarayı siler misin başkaları da boşuna aramasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhtemelen ayni yerdeler sadece dpartman farki var.

ozellikle telefon numaralarini vermiyorlar.
    Burdan simdi silerim ama gerekirse diye ben saklamaya devam ddicem ;)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.