Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
4.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekşi Sözlük'te dolaşırken Sinemia adında bir girişime denk geldim. Aylık veya üç aylık paketlere üye olup MasterCard destekli Sinemia kartı alanlara belli bir ücret karşılığında satın aldığı paketin süresi boyunca ücretsiz sinema filmi izletme olanağı sağladığı söyleniyor. Sizce doğruluk payı nedir? Ayrıca fark ettim de tnbt.club adresi de bu siteye yönleniyor.

• ben kullanıyorum, uygulama çok keyifli facebook profilinle davetiye istiyorsun, mastercard anlaşmalı bir kart geliyor, akıllı telefonuna uygulama indirip sinema salonunda check-in olunca sinemia kart aktif oluyor ve gişeden biletini alabiliyorsun.
    3D IMAX dahil tüm filmlerde geçerli, ve tüm Türkiyedeki sinema salonlarında kullanabiliyorsun.
  • arkadaşlar güvenlimi bu site nedir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombaydream -- 18 Aralık 2014; 2:13:32 >
  • mastercard anlaşmalı bir sistem, ben kullanıyorum bir sorun yaşamadım, gayet güvenli ve kullanışlı tavsiye ederim.
  • arkadaşlar davetiye nasıl alabilirim? Facebook'a bağlamam şart mı üyeliğimi_?
  • Facebook reklamlarını gördüm ama aylık ücretini göremedim. Ekşi de aylık 29 tl; 3 aylık 79 tl gibi fiyat yazmışlar.

Şayet bu fiyatlarla bu hizmeti ( sinemada sınırsız sayıda film izleme imkanı ) veriyorlar ise çıktığından beri yani 5 ay boyunca donanımhaber de bile duyulmamış olması kıllandırıyor beni...
  • adam kayırıyorlar ben mayıstan beri bekliyorum davetiye yok millet facebookta 3 günde geldi falan yazıyor adamlar durum beğenisi yapıyorlar bana gelmedi yazdım yorumumu sildiler üstüne sayfadan banladılar samimi değiller önermiyorum.
  • öteki konuda sürekli referans isteklerinden dolayı konu kapanmıştı. Sinemia Kulübü üyeleri olarak buradan haberleşelim.

Lütfen referans isteklerinizi bu konudan yapmayın.
  • Referans için nereye başvuralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sonunda bana da davetiye geldi. Bu kartı çıkartmak için davetiyenin belli bir süresi var mı? Hemen geçersiz oluyor mu? İlk deneme amaçlı 1 aylık almak istiyorum. Ondan sonra istersem 3-6 aylık devam etmek istiyorum. Böyle bir şey de yapabilir miyim?

• Arkadaşlar aktif et diyor ininalden eski hesabıma kart ekle dersem sıkıntı çıkar mı sizce?

• Arkadaşlar sizden kesilen ücret kadar sinema bileti aldırıyor ve daha sonra farklı bahane ile üyeliğiniz iptal ediliyor. 8 aylık üyeliğimi iptal ettiler. Sakın kanmayın. 350 tl ye 9 aylık üye oldum ve neredeyse 1 ay boyunca her gün sinemaya gittim. daha sonra konumu farklı kullanımdan dolayı iptal ettiler. Zaten sinemada checkin yapılmadan sinema bileti alınmıyor. Chechin işlemide salondan 250 metre uzaklıkta ise chechin yaptırmıyor. Fakat benim üyeliğim konumdan dolayı iptal edildiği belirtiliyor. Tüketici mahkemesine verdim cevap bekliyorum. Farklı sitelerde aynı sorunu yaşayan kullanıcılar var. Elimden geldiği kadar herkesi bilgilendirmeye çalışacağım.
  • Ben bu pazartesi yani dün aldim karti perşembeye kadar elime ulaşır mı??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu pazartesi aldım %30 indirimle 39 tl oldu taksit yapınca 42 tl oldu. cuma günü kartı sipariş ettim pazartesi elime ulaştı, 1 haftada 5 tane sinemaya gittim ve hiç bir sorun olmadı eğer olur ise size anlatıcam neden iptal ettiler diye felan vede ben 2015 ekimde baş vurdum daha yeni haziranda cevap geldi siz düşünün yani.
  • Başka bilgisi olan var mı?

• 14 Nisan 2017 Sinemia Rezaleti göz atmakta fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.