Şimdi Ara

Sinemia kart ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum. Sizce sinemia kart almak mantıklı? Ben sinemaya gitmeyi severim, özellikle sevdiğim bir film olursa 2-3 kere vizyondan kalkmadan izlemek isterim. Bu yüzden yüksek fiyatlı oluyor. Ama yıllık sinemia kart yapınca aylık yaklaşık 60 tlye geliyor ve bu da 2 adet imax biletine eşit. Bu kart ile ilgili iki sorum olacak. Bu kart güvenilir mi? Kullanınız var mı? Bu kadar iyi kampanyalar olunca insan biraz tereddütlü yaklaşıyor :) Bir de nereden ve nasıl temin edebiliriz? Sadece internet sitesi üzerinden mi, yoksa başka yerlerden de alma şansım var mı? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben kullanıyorum çok memnunum. eğer sitesinde belirtilen kuralları uygularsan hiçbir sıkıntı olmaz. sorusu olan bana sorabilir. kart güvenilir benden ekstra hiçbir ücret kesilmedi ve sadece kendi resmi sitesinden temin edebilirsin zaten 9:00-23:00 arası sitesinde canlı destek var anında cevap veriyorlar
  • ah bizim zamanımızda olaydıda alsaydık. gencken her hafta 2 bazen 3 filme giderdik. o zamanlar sinama nispeten daha ucuz olmasına rağmen bütün haçlığı sinemaya verirdik(mısırı kolası manitası). şimdi ayda yılda bir oda çok güzel bir film gelirse. (şimdide para var vakit yok) yanlış zamanda doğmuşuz.
    bana sınısız bilet verecekler recep ivedik gibi yapar sınırları zorlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 16 Mart 2017; 13:3:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

ah bizim zamanımızda olaydıda alsaydık. gencken her hafta 2 bazen 3 filme giderdik. o zamanlar sinama nispeten daha ucuz olmasına rağmen bütün haçlığı sinemaya verirdik(mısırı kolası manitası). şimdi ayda yılda bir oda çok güzel bir film gelirse. (şimdide para var vakit yok) yanlış zamanda doğmuşuz.
    bana sınısız bilet verecekler recep ivedik gibi yapar sınırları zorlarım

öyle yapıyorum zaten
  • 14 Nisan 2017 Sinemia Rezaleti'ni okumadan karar vermeyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila Han -- 15 Nisan 2017; 19:20:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.