Şimdi Ara

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!! (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
38
Favori
203.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son durumda, troy ile alınabiliyor mu arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinemia bitirdi kendini. 2-3 yıldır aralıklı zamanlarda hep kullandım. artık almam, sürekli yeni kurallar, sürekli fiyatlar değişiyor
  • Arkadaşlar önümdeki adam Sinemia ile aldı, bana bakiye yetersiz uyarısı verdi 2 kişi için, 1 kişi denettim ona da verdi. Normal parayla satın almak zorunda kaldım. 3 bilet hakkım var,kullanamıyorum ben de.

Edit: Bende ki kart Mastercard.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hun Göktürk Uygur -- 11 Haziran 2019; 18:43:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın kartını görebildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Son durumda, troy ile alınabiliyor mu arkadaşlar?
    Benim kartım troy ve artık ben de alamıyorum. Önceden herkes alamazken ben alıyordum. Şimdi benimki de patlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Adamın kartını görebildiniz mi?
    Maalesef hocam ama kasada duran arkadaşa da sordum evet Sinemia ile sorunsuz aldı dedi.

• İlk uyeligim, 1 yillik ayda tek cift kisilik hakkimi (9 tl) 4-5 aydir sorunsuz kullaniyorum. Cinemapink’ten aldigim biletlere de katki payi odemedim hic.

• quote:

Orijinalden alıntı: blasph

Maalesef dediğiniz gibi İleri Tarihli Bilet aldırmıyor. Bu aksam IMAXe İleri Tarihli Bilet alayım dedim, olmadı. Gişeden "alamayın" dedi

Aksam da gisede patlar yine cepten öderiz, iyi ekmeğini yemiştim sinemia'nın :(
    Evet aksam bilet alamadım sinemia ile, IMAX 32TL yetersiz bakıye verdi.

• DivingDeep kullanıcısına yanıt
    Cinemapink de uygun fiyatlı salonlardan, bende Acity sinema salonlarında birkac kez (bilet 12liraydı) komisyon vermeden sorunsuz bilet alabilmiştim bu son sıkıntılı zamanlarda.
    Belki de bilet ücretleriyle de alakalı olabilir. Bu aralar Acity sinema salonunda bir daha deneyeyim eger verirse bilet bundan sonra daha uygun fiyatlı salonlara giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasph -- 12 Haziran 2019; 13:9:43 >
  • Son durumda kimse kullanamıyor galiba arkadaşlar toplu bir aksiyon alalım ?

• Bugün alabilen var mı ? Sinemaya boşyere gitmek istemiyorum kararsz kaldım aylık 3 hakkım var bitti bitecek daha hiç gidemedim

• Semptoms12 S kullanıcısına yanıt
    daha uygun bilet fiyatlı bir salon deneyebilir misiniz uyarsa?
    Ben 12liralık bir bileti alabilmiştim, katkı payı ödemeden bu sıkıntılar yaşanırken.
    Bende ayrıca tekrar deneyeceğim uygun fiyatlı bilet almayı ama siz hazır gidecekseniz, öyle dener mısınız?
  • Semptoms12 S kullanıcısına yanıt
    Yetersiz bakiye verdi. Boşuna gitmeyin bence.

• Ben tüketici hakem heyetine başvurdum. Yıllık 2 kişilik üyelik aldık bir kere bile kullanamadık. Senelerdir kullanırım çokta memnundum ama bu sene aldığıma pişman oldum.

• Benim anlamadığım verilmeyen hizmeti nasıl oluyor da parayla satabiliyorlar? Bu resmen dolandırıcılık. Hala üyelik satmaları skandal.

• Bu yetersiz bakiye hatası alanlar param uygulamasında bakıp mı gidiyor?

Evde check in yapsak bakiye yüklense sinemaya gitmesek hak yanar mı?
  • Paket üyeliği örnek 40₺ olup kartından 60₺ üyelik ücreti alınan oldu mu?
    24.99₺ üyelik ücreti için 39.99₺ çekilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satürnlü06 -- 12 Haziran 2019; 14:22:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bu yetersiz bakiye hatası alanlar param uygulamasında bakıp mı gidiyor?

Evde check in yapsak bakiye yüklense sinemaya gitmesek hak yanar mı?
    Check in için sinema yakınında olman lazım değil mi

• Üyeliğimi iptal ettim. Hiç düşünmeden iptal edin siz de. Sakın ödeme yapmayın. Mağdur olursunuz. Paranız içeride kalır sinemaya da gidemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ben tüketici hakem heyetine başvurdum. Yıllık 2 kişilik üyelik aldık bir kere bile kullanamadık. Senelerdir kullanırım çokta memnundum ama bu sene aldığıma pişman oldum.
    aynı şekilde bende hakem heyetine başvurdum. karşıda muhattap bile bulamıyoruz uğraşmaya değmez.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.