Şimdi Ara

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
38
Favori
203.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün imax girmek isterken pos makinesi sinemia kartımı okumadı ancak benle aynı anda alan arkadaşımınkini okudu zannedersem sinemia kartımın manyetiği falan bozulmuş. Yenisi için de 25 TL istediler.
    Daha önce böyle bişey başına gelen var mı bozulduğundan nasıl emin olabilirim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyeliğimi iptal et diyince 24,99 a yeniliyor .

eğer ki 24 , 99 dan yenilerse süper olur :)Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 6 Mart 2019; 14:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

Üyeliğimi iptal et diyince 24,99 a yeniliyor .

eğer ki 24 , 99 dan yenilerse süper olur :)
    üyeliğiniz bitmeden mevzut üyeliğimi uzatmak istiyorum derseniz 24.99 'dan uzatabilirsiniz.

@DeathMonger

üyeliğin bitince yenileme iptal olsun üyeliğin...daha sonra tekrar paket alınca sinemia kartınız varmı diye soruyor ona hayır derseniz ücretsiz olarak gönderirler

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

üyeliğiniz bitmeden mevzut üyeliğimi uzatmak istiyorum derseniz 24.99 'dan uzatabilirsiniz.

@DeathMonger

üyeliğin bitince yenileme iptal olsun üyeliğin...daha sonra tekrar paket alınca sinemia kartınız varmı diye soruyor ona hayır derseniz ücretsiz olarak gönderirler

Alıntıları Göster
    Hocam mart 22 den nisan 22 ye kadar lık süre için satın aldım 32 tl den. 24.99 dan uzatabilme işi varsa şimdiden 12 ay uzatayım. Ama bende 33 lira olarak çıkıyor uzata bastığımda.
  • Birde iptal etmeyi dene belki o zaman farklı fiyatlar .

Kişiye özel olduğu yazıyor ama denemekte fayda var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 6 Mart 2019; 15:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

@DeathMonger

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için çok sağol hocam.
  • Bana 37,99 fiyat verdiler, olsun yeniledim gene. Ama öncekini peşin ödemiştim o nolacak iade mi olacak?

• Teşekkürler aldik. 1 adet bakalım ilk defa deneyeceğim beğenirsem gene alırım

• 2 gün oldu karttan haber yok, üyeliğim ne durumda bilmiyorum, geçmiştede hep beni mağdur etmişti bu sinemia
  • arkadaşım üye oldu ve 2.kişi olarak üye olurken benim mail adresimi verdi..bu çift kişilik kullanım için yeter değil mi ? Başka bir Premium üyelik yapmaya gerek yok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mstfygc kullanıcısına yanıt
    Yıllık yerine aylık üye olsaydın 32.99 olurdu

• :SworD: kullanıcısına yanıt
    10 gün sonra kargoya veriliyor.

• şopcu kullanıcısına yanıt
    Gerek yok beraber gidebilirsiniz.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_dpt

Hocam mart 22 den nisan 22 ye kadar lık süre için satın aldım 32 tl den. 24.99 dan uzatabilme işi varsa şimdiden 12 ay uzatayım. Ama bende 33 lira olarak çıkıyor uzata bastığımda.

Alıntıları Göster
    valla hocam ben çift kişilik IMAX hakkımı kullandım pazar gününe captain marvel filmine bilet aldım. https://www.sinemia.com/uyelik/detay bu linkten mevcut paketimi uzatmak istiyorum diyince 24,99 tl fiyat çekiyor.Sizde 33 tl çıkıyorsa birde yine yukardaki linkte üyeliğimi iptal ettirmek istiyoruma basın bakalım ne teklif verecek

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!!

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Hocam paket yenilerken yeni kart alma olayı hiç aklıma gelmemişti, teşekkür ederim güzel fikir için :))
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Aylık seçeneği var mıydı, bana tek seçenek geldi görmedim aylık, daha önceki yıllıktı o yüzden direkt yıllık verdi heralde. Peki diğer abonelik için ödediğim yıllık ücret ne oldu yalan mı oldu?

• mstfygc kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada paylaştığım resme bakın üst tarafta aylık ve yıllık sekmesini görürsünüz.

• Kart geldikten sonra mı 30 günlük süre başlıyor

• Sambacı Golcü kullanıcısına yanıt
    Evet kargonun teslim edildiği gün başlar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.