Şimdi Ara

SINEMIA 19 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
16.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu alacağınıza Turkcell premium cinemaximum kodu bulun Pazartesi perşembe cuma pazar 1 alana bir 1 bedava yapın 10 liraya bir filme gitmiş olun kapanma riski yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaktım dün hatta ödeme ekranına geldim sonra araştırmadan alınca bir sorun çıkabilir endişesiyle beklemeye geçtim.Gördüm ki yeni açtığım üyeliği de iptal etmek gerektiğini gördüm.Bilgi verenlere teşekkürler.
  • Valla 6 ay kullandım tek bir sorun yaşamadım.

6 ayda toplam 15 defa falan gittm sinemaya.

Çok gitmediğidm için sorun yaşamamış olabilirim

Ama olumsuz yorumda çok var, dikkatli kullanmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay kala uyeligimi iptal ettiler..

sözleşme herhan aleyhinize degisebilir.

muhatabıniz yok

• Kullandik 1 ay iptal edene kadar canim cikti kredi karti sismete otomatik kayit ediyolar eger iptal etmesseniz karrttan para cekiyolar sikayet var.coma yazmistim iptal ederken zorluk cikariyolar

• almayın bence de
  • neredeyse 1.5 yıl oldu sorunsuz kullanıyorum, bu kadar olumsuz yorumu anlamıyorum ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz. yeni alacak arkadaşlar dikkatli kullansın. Suistimal edilmedikçe benim için harika bir hizmet.
  • Kendi hatalarından insanlar sinemia ya suç atıyor, çok denk geldim.

6 ay kullandım 180 tl ye almıştım, herhangi bir sorun yaşamadım. Keşke eski kampanya olsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • övgü mesajları başlamış birazdan övgü içermeyen olumsuz yorumları da sildirirler diğer konularda olduğu gibi ve görev tamamlanır
  • Ne oldu şimdi aylık 19TL var mı yok mu? Ben de 6 ay kullandım bir iki ufak tefek sorun haricinde sıkıntı yaşamadım. 40-50 TL asla ama 19TL yaptılarsa tabi ki tekrar alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfasında ben bulamıyorum nasıl üye olucaz

• Baktım da şimdi ayda 3 kullanıma aylık 29,99 TL demişler. 19,99 TL lik paket hangi şehre özel bilmem. Adana'da en ucuz bu kadar. 19,99 olsaymış alırdım.

• spor salonları gibi parayı verip, bi daha gelmeyin istiyorlar.
  • Kod için Sinemia19 yazdım düştü😎 Ama almadım bu kadar forumdaşı mağdur etmişler,çok sıcak fırsat bile olsa önce adam olsun,üye olmayalım ,sinemia almayalım arkadaşlar!

• Sözleşmeyi saklayın üyeliğinizi iptal ederlerse BİMER ve Tüketici Hakem Heyeti ne güne duruyor. Sözleşmeye aykırı davranamazlar. Üye olurken sanal kart verin.

Ben sinemaya gidecek vakti bulamıyorum. Öğrenciyken 2000 öncesi çok sık giderdim.

• Ben ilk olarak Akbank %50 kampanyası ile üye oldum. 1.5 yıldır aynı parayı ödüyorum. Çok memnunum. Eskiden Sıcak Fırsatlar Kupon kodu peşinde koşuyordum. Şimdi öyle bir derdim yok. Haftada 1 ya da 2 filme gidiyorum. Burada bazı arkadaşlar serzenişte bulunmuş ama benim tahminim art niyetli kullananları banlıyorlar. Çünkü sistem suistimale açık.
  • Aslında düşünüyordum almayı. Ama okuduklarımdan anladığım kullanması zor bir sistem.

Sinema zevk işi, yok check-in yap fotoğraf cek vb zor isler...

• zamanında kullandık bu kadar sorun yaşamadık.

sorun yaşanınca da hallediyorlardı.

bu kadar olumsuz yorum neye göre yapılıyor anlayamadım.
  • Ben 9 aylık almıştım ama şuan pişmanım. Sinemada izlemek zaten berbat bişey. Konuşanlar, çocuklar, haşır huşur yiyip içmeler, telefonla uğraşanlar, istediğin yerde yer bulamamalar vs. Gidip gelmek ayrı sorun, otoparkı yemeği ayrı sorun, uygulamayla uğraşması ayrı sorun. Hele bazen uygulamadaki saatle sinemaya gittiğimde gördüğüm saat farklı olunca çileden çıkıyor insan. Artık sinemaya sadece bir arakadaş ısrarla çağırırsa giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 9 Mayıs 2017; 8:56:22 >
  • Yorumların yarısından fazlası mağdur edildiği yönünde. Medya dinleme diye bişey var. Adam gibi firma olsa zaten medya dinleme ile bu olumsuz yorumları dikkate alıp kendine çeki düzen verir. Yoksa çok uzun ömürlü bir şirket olacağını sanmıyorum.
    Ben almam bu yorumları görünce. Alana da mani olmam. Hadi Eyvallah.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.