Şimdi Ara

SINEMIA 19 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
16.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrintiyi bilmiyorum bilen banada söylesin 19 tl yaziyor farkli bir üyelik olabilir
    SINEMIA 19 TL
    SINEMIA 19 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinemia ile ilgili çok şikayet var. Bence dikkatli olmakta fayda var.
  • ayda 3 kullanim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemia =
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorki85

ayda 3 kullanim

ben ayrıntıları göremedim resim yada yazıyı ekler misin?
  • Almayın arkadaşlar şikayet çok var. GNÇ kampanyası ile gidin daha iyi. Belki biletin birini on liraya satarsın dört liraya girmiş olursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam almaya karar verdim ama deli gibi şikayet var son dönemde
    üyelikleri iptal edilenler varmış
  • 6 ayda 11 kere sinemaya gittim bana bile hatali checkin yaptiniz dediler bir sonrakinde iptal edilir dediler

herseyi belirsiz yapmalariyla unluler arkadasina bilet al diye birsey getirmisler hangi sinemalarda gecerli onlar bile bilmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni sistemi ile bileti almadan check in yapıyorsun. Ardından bileti alıp bi de onun fotoğrafını gönderiyorsun. Ha yanlışlıkla biletin bi kısmını çekemezsen de senden biletin gişe fiyatını kredi kartından çekiyor. Çekemezse de hesabını banlıyor

Müşterisine hırsız muamelesi yapan şirket isterse üstüne para versin, yine de tercih edilmemeli. Yoksa 3 bilet için iyi fiyat ama gel gör ki şirket delikanlı değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun kodu ne acaba ?

• Almayın.

Hizaya gelirler, ya da yok olurlar.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 8 Mayıs 2017; 21:6:55 >
  • Almayın aldırmayın

• Üyelik içeriğine bakıp paylaşabilecek yok mu ?
  • 5 mesaj atılsa 4 ü olumsuz yazıyor bu adamlar nasıl hala ayakta duruyorlar anlamadım
  • Kesinlikle uzak durun. 1 ay üyelik almıştım. Hiç bir şekilde kural dışı kullanmadım ancak sık gittim . Bilet fotosunu gönderdiğime emin olduğum halde üyeliğimin bitmesine 3 gün kala foto göndermediniz diyerek üyeliğimi iptal ettiler. Bunların amacı ayda en fazla 2-3 kez gidecekler üye olsun. Hergün 1 kere muhabbeti kesinlikle yalan.
  • Ben aylim 29 tl denn 6 aylik üye oldum.çok memnundum piyasada ne kadar film varsa izledim bildiğiniz sömürdüm.ama bana vadedilenden fazlasini almadi günde bir film çoğu zaman gözlüğü yanimda goturdum bir daha almiyayim diye. Ama üyeligim bitince aylik 89 tl ve 1 aylik teklifte bulundular. Ayip bir sey bence.

Ayda 3 kere kullanim icin 19 tl çok ama karta yükleme yapar ve gencturkcell le birlesirse olabilir.

• üyeliğimi sebepsiz iptal ederek yüzlerce liramı hiç ettiler bir daha asla bulaşmam
  • Ben de ilk çıktığında 6 ay üye oldum. İlk 3 ay sık son 3 ay da az gittim. Ona rağmen üyeliğimi 89 liradan güncellemeye kalkıştılar indirim falan vermediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

üyeliğimi sebepsiz iptal ederek yüzlerce liramı hiç ettiler bir daha asla bulaşmam

Üyeligi iptal edince parani geri vermiyorlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmeterdemir

quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

üyeliğimi sebepsiz iptal ederek yüzlerce liramı hiç ettiler bir daha asla bulaşmam

Üyeligi iptal edince parani geri vermiyorlar mi?

hayır. hatta müşteri hizmetleri cevap bile vermiyor açıklama bile yapamıyorlar. hakkını aramaya devam edersen blokluyorlar. skandal.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.