Şimdi Ara

Sinemalar bir kez daha kapatıldı: Temmuz'a kadar kapalı kalacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

keşke bu zamanlarda evlenseydim de masrafım ve görmek istemediğim kişilerle muhattap olmak istemeseydim :(

• bende en son 2007 de gitmiştim sinemaya.. 17 yaşımdaydım. dh de o zamanlar arşivci abiler toplanırdı beraber toplanıp takas yapardık film dizi.. en ufakları ben olurdum hep  hey gidi günler.

sinema vs bencede bitti artık.

• aykut291 A kullanıcısına yanıt

Millet uyandı artık.

3 kişilik bir aile sinemaya giderse en ucuz bilet 20-30 tl

biz 25 tl diyelim. 3 kişi 75 tl edecektir.

Yol parası olsa Ankara için söylüyorum 3 kişi gidiş dönüş 25-26 tl yapıyor.

Ailece gitmişken yemek yemeden,dondurma yemeden olmaz ortalama bir yerde ızgara,döner falan yesek veya hamburger yesek kişi başı en az 30-35 tl + içecek 3-4 tl tutar 105 tl

3 kişi için sinemada alacağınız mıssır kola saymıyorum.

Sinema:75 tl

Yol: 25 tl

Yemek: 105 tl

Toplam 205 tl gibi bir rakama 3 kişi 2 saatlik reklamlı bir filme gidip yapılacak ortalama masraftır Sinema'da alacağınız mıssır,kola dahil değil. Türk ailesi 1 ay da kaç kere gidebilir ?

İnsanlar akıllandı sinemaya vereceği para yerine evine tv ses sistemi alıyor çok daha kaliteli filmleri daha yüksek konfor ile izliyor.

Maaşlar belli asgari ücret 2.825 tl belki biraz daha üstü memur vs polis değilseniz 4-5K civarı ki o bile tr de yüksek maaş sayılıyor o maaşlar ile bile haftada 1 kere 200-250 tl sinemaya verilmesi çok zor.

Sinema sahipleri kendini uzun süre amorti edemeyeceğini bildikleri için yeni marka yapmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 4 Haziran 2021; 11:1:42 >

• Günümüz teknolojisinde sinema artık çok komik geliyor, zahmet edip yola çıkmaya bile değmez. Tek tük giden varsa vardır onun dışında kimsenin sinemaya ilgilisi kaldığını düşünmüyorum.

Gel bedava bilet verelim izle deseler gitmem, o derece sıkıcı bir yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 4 Haziran 2021; 11:48:12 >
  • Sinema aslında güzel bir etkinlik ama çok pahall bir bilet max 15? olmalı.

• Sinemanın değil de Disney+ , HBOMAX gibi platformların ülkemizde olmamasının eksikliğini hissediyorum

• Ülkeyi merdiven altı çapsız bir şirket gibi yönetiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden sinemada hangi filmleri izliyorsunuz sürekli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.