Şimdi Ara

SİNEMA OYUNU(yeni) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.885
Cevap
0
Favori
44.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. Kahramanımız evindeki ölmüş birinin ruhunu görür
  • Poltergeist
  • değil
  • 2. hipnoz seyansından sonra görmeye başlıyor
    akşama kadar yokum gelince bakıcam hemen
  • The Sixth Sense
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

The Sixth Sense

abi onda hipnoz falan yok ya
    oda değil
  • donie darko
  • 3. ölen kızın evin içinde öldürülüp , oraya gömüldüğü ortaya çıkıyor
  • dehşetin yankıları
  • quote:

Orjinalden alıntı: gıcıkkk

dehşetin yankıları

tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: roland3tr

quote:

The Sixth Sense

oda değil

izlemedim ki salladım..ondan yanineyse
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: roland3tr

quote:

The Sixth Sense

oda değil

izlemedim ki salladım..ondan yanineyse

abi büyük hata izlenmezmi o film şaka bi yana sonuna ya da filmi birisi sana çok
    ayrıntılı anlatmamışsa izle kesinlikle

• yok hiç anlatılmadı izlemedim işte bazı büyük filmleri izlemedim ilginçtir movie manyağı olaraktan..
    ryanı kurtarmak,godfather3,gladyatör,rezarvuar köpekleri de izlemedim mesela daha
  • aman allahım naptın sen abi başla ya birinden , bende manyağımdır ya hastalık gibi ama çok
    güzel bir hastalık acayip altyapım var allah kısmet ederse üni.yi bitirip seneye , sonra sinema eğitimi
    alıcağım , hadi soru soran yokmu yaw
  • bu arada yeni kural olsun soru soran gelene kadar muhabbet edelim
    benim öyle profesyonel anlamda ilgim yok ama bayılırım yabancı sinema,dizilere..çünkü filme diziye bi sinema çekimi olarak fazla bakmıyorum izlerken gerçekmiş gibi hayal edip kendimi buluyorum,isteğim doğrultusunda etkileniyorum her izlediğim filmden ve tabi çok iyi zaman geçiriyor
    her gün açıktır zaten torrent sürekli film indiririm=)
    saydığım filmler mevcut da daha izlemedik işte başlıyacaz bi yerden,sen de inşallah gerçekleştirirsin hayalini
    en sevdiğim tür;macera,aksiyon ve dram karışık olanlar.

• ''filme diziye bi sinema çekimi olarak fazla bakmıyorum izlerken gerçekmiş gibi hayal edip kendimi buluyorum,isteğim doğrultusunda etkileniyorum her izlediğim filmden ve tabi çok iyi zaman geçiriyor ''
    şu dediğin aynen bende de oluyor yani bir film izlemem morailimi bile düzeltir son bi kaç yıldır hem böyle bakıp hem çekim olarak bakıyorum yani biraz daha derin bakıyorum
    okuduğum bölümden dolayı (amerikan kültürü ve edebiyatı) şimdi 1024 kampanyasına geçtim ben 1 ay önce 1 ayda 100 gb indirdim bile film+dizi karışık bende valla her dürü seviyom be
    dvd arşivi yapıyordum şimdi 1024 olduğundan bağlantı bıraktım bi sürelik para çok gidiyodu . koyu bir keanu reeves hayranıyımdır çok taktir ederim kendisini neyse uyarmazlar inşallah
    yeri değil burası diye ama ben sakınca görmüyorum soru sormuyolar çünkü nasıl olsa iyi geceler

• uyarıcaklarını sanmam zaten,haklısın
    ben de ayda 120 gb indiririm ortalama
    ben de koyu bir tom hanks hayranıyım müthiş bir insan
    neyse iyi geceler sana da
  • burda film hastaları bulmak çok güzel gerçekten... benimde sizden farklı bir durumum yok hatta film hastası yerine kendime genelde 'rahatsız' demeyi tercih ediyorum bu konuda... yaklaşık 500 dvdlik bir arşivim var ve yılbaşında 750'yi geçmek istiyorum.. eğer işten çok yorgun olarak dönmemişsem mutlaka film izlerim.. zaten tv izleme yeteneğimi askerde kaybettim, en son sanırım beşiktaş - bükreş maçını izledim tvde, siz düşünün artık.. ne dizi bilirim ne reklam..
    'rahatsızlık' ise şu noktada devreye giriyor; herhangi bir 'cd'imde çizik olsa, izlerken 2 saniyelik atlama yapsa moralim bozulur.. parmak izinden ödüm kopar.. sinema çekimi film, türkçe dublajlı film asla izlemem (yüzüklerin efendisi istisnadır).. ışık açtırmam, zorunlu ihtiyaçlar dışında filmi durdurmam.. cep telefonlarıyla ilgili tabela asıcam hatta odama
    yok yok rahatsızım ben...

• ohaaaynıymışız..ben senelerdir tv izlemiyorum,24 pc başında geçiriyorum zaten millet bi reklam falan anlatınca öyle apışıyorum
    ben de titizimdir cd konusunda,yüzüyklerin efendsini de altyazı izledim,dublaj izlediğim 2 film var ice age 1 ve 2
  • demekki bizim gibiler hep böyle . mesela birisiyle film izlerken böle o ilgilenmezse bile gıcık olurum ben
    bu arada gıcıkkk arkadaşamızda soru sorma sırası unutulmasın
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.