Şimdi Ara

Sinema dünyasının yeni Indiana Jones'u Mads Mikkelsen olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sinema dünyasının yeni Indiana Jones'u Mads Mikkelsen olabilir

Sinema dünyasının en ikonik karakterlerinden birisi olan Indiana Jones'un yeni filminin kadrosuna geçtiğimiz ay başarılı oyuncu Mads Mikkelsen katılmıştı. Mads Mikkelsen yalnızca tek bir film için bu filme katılmamış olabilir.

Ayrıca Bkz.Stranger Things'in 4. sezonundan yeni bir video yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu Mads Mikkelsen, Collider ile bir röportaja katıldı ve orada bazı yorumlarda bulundu. Mads Mikkelsen röportajda, "Bir karakter yaratmak için davet edildiğimi düşünüyorum." cümlesini kullandı. 

Bildiğiniz gibi Indiana Jones karakterini yıllardır başarılı oyuncu Harrison Ford canlandırıyordu ancak kendisi artık yaşlandığı için bu role daha fazla devam edemeyecektir. Büyük bir ihtimalle bu film rolü teslim ettiği bir yapım olacak. Mads Mikkelsen'in açıklaması da onun yeni Indiana Jones olabileceğini gösteriyor. Bir diğer söylenti ise filmin diğer oyuncusu Phoebe Waller-Bridge'in yeni Indiana Jones olacağı yönünde. Mads Mikkelsen de bu yeni rolün yaratılması için kendi karakteri ile yardımcı olabilir.

Her iki ismin de Indiana Jones rolüne çok yakışacağını söyleyebiliriz. Bunların söylenti olduğunu hatırlatmakta fayda var. Filmi izleyip hep birlikte öğreneceğiz. 

Filmin yönetmenliğini daha önce Logan, Ford v Ferrari ve 3:10 to Yuma gibi filmlerin yönetmenliğini yapan James Mangold üstlenecek. Steven Spielberg, aylar önce filmden ayrılmıştı. Filmin oyuncu kadrosunda belli olan isimler ise şöyle: Harrison Ford, Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/mads-mikkelsen-says-invited-to-create-character-indiana-jones-5-harrison-ford

• Yeni yüzler lazım indiana jones a ama bu abimiz pek gitmez gibi bu role

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tom Hardy

• Yaşça uygun değil

• Hic yakışacağını sanmıyorum.

• bu adamdan witcher karakteri olurdu

• yakışır mads reise adam sektörde harcanmıştı zaten yolu açık olsun umarım olur.

• Indiana jones esprili bir karakter. Ben bu oyuncunun espri yaptığını değil güldüğünü görmedim
  • Yeni İndiana Jones olmaz. Çok çok beğendiğim bir aktör ve her filmi güzel ama bu rol ikonik ve kendisi pek oturmuyor. Tamam aynısı olacak diye bir kural yok ama fazla donuk kalacaktır o karakter için. Muhtemelen yeni filmin kötü karakteri olacak kendisi. Bu haber tamamen yanlış çıkacak eminim.

• 1997-2000 arası Diana Jones vardı , son hakiki Indiana Jones o hatundu ,
    ne macera doluydu bir bilseniz,
    Vivid productions .

• ethan E kullanıcısına yanıt

Birileri daima şanslıdır.

• .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.