Şimdi Ara

Sindirene kupa sindiremeyene soda !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SPOR Bakanı Osman Aşkın Bak, Galatasaray’ın sahaya 11 yabancıyla çıkmış olmasını eleştirerek “İçime sinmedi” demiş.

Vallahi kurallara aykırı bir durum yoksa eğer, sinse de çıktı sinmese de çıktı 11 yabancı sahaya.

Benim Spor Bakanı Bak’a sormak istediğim bir şey var.

Sayın Bakan acaba Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın sahaya 5 yabancıyla çıkmasını, geçen yıl Eurolig finalinde tüm maçı yabancı oyuncularla oynayarak şampiyon olmasını ve tek yerli oyuncu kaptan Melih Mahmutoğlu’nun sahaya sadece kupa töreninde ayak basmasını içine sindirebilmiş mi?

Onu sindirdiyse bunu da sindirir.

Olmadı bir soda.

Sağlığa da yararlı.

http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1001/1681905-anti-dolar-kampanyalari

• oğlum bak git.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru demiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların tek derdi GS

Yabancı sınırlaması bizim yüzünüzden gelecek.İkinci bir sebebi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene başka takım başarılı olsa yabancı sınırını savunurdu bazı taraftarlar..

Hoş taraftarlar yabancı sınırı istiyor. 2018’den itibaren kademeli olarak uygulanmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Bu sene başka takım başarılı olsa yabancı sınırını savunurdu bazı taraftarlar..

Hoş taraftarlar yabancı sınırı istiyor. 2018’den itibaren kademeli olarak uygulanmalı.

Yok savunmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Yok savunmazdı.

Bu olay takıma bakmıyor. Rakibin başarılı olmasını kabullenemiyor taraftar. Her takım için geçerli bu durum.

Ama iyi ki futbolu bırakmışım. Başarılı olunca hakettiğini, başarısızlıkta hakemi vs suçlayan başka taraftar görmedim.

• Rahat bırakın Türk futbolunu Allah aşkına. Bu sene oynanan maçlara bir açıp bakın. Kalite olarak iyi olmasa da seyir zevki olarak Premier Ligden farki yok bütün maclar bol gollü keyifli geciyor.

• Bunlar engin baytar gibi hakeme boğazına sarılan futbolcu istiyorlar sanırım.

Sinirlerine hakim olamayan, en ufak şeyde saçma sapan itiraz silsilesi görmek istiyorlar (emre belezoğlu Caner Erkin vb) herhalde.

Ülke herşeyde iyi, futbola karışıyor hasbam.

İzlemişmi geçen seneki Galatasaray la bu seneki Galatasaray ı?

Amaç ne kardeşim kalite değilmi izletmek değilmi bu ligi.

Beyniyle söylediğine inanamıyorum ben bu adamın bu sözleri.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Yok savunmazdı.

Bu olay takıma bakmıyor. Rakibin başarılı olmasını kabullenemiyor taraftar. Her takım için geçerli bu durum.

Ama iyi ki futbolu bırakmışım. Başarılı olunca hakettiğini, başarısızlıkta hakemi vs suçlayan başka taraftar görmedim.

Yok görmüşsündür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.