Şimdi Ara

Sinbo SHC 4354S Saç Kesme Makinesi Hakkında Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makinede bir tane ek tarak var.Ileri geri yapılabiliyor.Yandan 1 den 9 a kadar rakam var.Ama 30 mm ye kadar yazıyor kutu uzerinde.9 ne alaka yardımcı olabilecek var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5462BC1B1 -- 28 Eylül 2017; 15:1:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de başka bir sorum olacakti.hazir konu açılmışken başka konu açmak istemedim.bende de aynı cihaz var.cihazin parlement mavisi kutusu var.kutuda ni-mh 600mah pil takılı diyor.pilleri yenilemek istiyorum bu piller uyar mi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 30 Ağustos 2021; 22:25:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv kumandalari gibi yayli sisteme oturtulmuş deil malesef pillerpiller hem cihazdaki küçük elektronik karta sabitlenmiş hem de birbirine küçük bir metal parçasi ile puntolanmiş(pildeki artı ve eksi kutuplar iletkenlik sağlasın diye)bu yuzden pil alsak bile yerleştirmek imkânsız.mecbur şarja takılı kullancaz

• Pil var fakat çin menşei'li.yerlide bulmak cok zor.beyaz makine yağı ile kullanacam sürekli.makinenin ucuna yağ sürünce hınzır gibi çalışıyor mübarek😂bendeki bitti ne alırsan 1 milyoncularda bulamazsam nalbur'a sorcam olmadı getittiricem.

https://www.google.com/search?q=aa+600mah+1.2v+ni-mh&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=sivxn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiKldDW0NryAhV1hv0HHYx8Dk0Q_AUoAnoECAIQAg&biw=393&bih=667&dpr=2.75

• An itibarı ile makine şarj almıyo ve artık mefta oldu

• Bim'den şunu alcam

• Onu deil bunu satın aldım ahanda şimdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.