Şimdi Ara

Sınavlardan sonra tahmini sıralamalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
9.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes fikrini yazsın merak edenler çok böylece tahmini birşeyler çıkarabiliriz, öncelikle benim mf3 puanım tahmini 385 gelir sizce kaç bine girerim bunu merak ediyorum? :P kaç puan yapanlar ilk 30000e kaç puan yapanlar ilk 50000e girer herkes kendi fikrini yazsın ve ortak bir sonuç çıkarmaya çalışalım. bu arada böyle bir konu sınavlardan önce vardı şimdi daha anlamlı olur gibime geliyor
    bence ilk 40000e girebilirim sizin fikirleriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: animaniax

Herkes fikrini yazsın merak edenler çok böylece tahmini birşeyler çıkarabiliriz, öncelikle benim mf3 puanım tahmini 385 gelir sizce kaç bine girerim bunu merak ediyorum? :P kaç puan yapanlar ilk 30000e kaç puan yapanlar ilk 50000e girer herkes kendi fikrini yazsın ve ortak bir sonuç çıkarmaya çalışalım. bu arada böyle bir konu sınavlardan önce vardı şimdi daha anlamlı olur gibime geliyor
    bence ilk 40000e girebilirim sizin fikirleriniz neler?

385 ekli hali dmi,

bende hiç bilmiyorum uni ögrencisiyim belki bölüm degistiririm diye girdim 455 civarı mf3 puanım ve yeni sistem hakkında hic bir bilgim yok :S

• yok eklemesiz 385+ okuldan 60-65 gelir die düşünüyorum .S
  • bnm mf 4 435 bekliyorum ekli haliyle hedefim 57 bindi ama bilmiyorum sanki gelmez gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: animaniax

yok eklemesiz 385+ okuldan 60-65 gelir die düşünüyorum .S

benim mf1 470 ilk 20bine girer miyim sence?
  • 470 ek puanlı halimi mathegothic ?
  • Mf-3'den 530 bekliyorum,umarım ilk 3000'e girerim?
  • 435 benimde o civarda gelicek 57 bini zorlar bence benimde hederf 60 bin altı gelir merak etme bu sene kontenjanlar daha az da olsa tekrar arttı
  • mf 4 462 puan ekli hali ilk 25k hedefim
  • MF 4 ek puanlı 470 26-28 bin olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.

470 ek puanlı halimi mathegothic ?

evet ekli hali.

kac gelir sence?
  • Tahmin yürütmek ne kadar doğru bilmiyorum ama yirmi bin bence zor
  • benim mf4 puanım ekli bir şekilde 480-500 arası olacak sıralamam sizce nasıl olur?
    cevaplarsanız sevinirim...
  • Arkadaşlar okul puanı dahil MF4 455-460 puan falan benim.
    37.000 olur muyum ?
  • mf4 hersey ekli 400 puan ilk kac yüzbin sizce
  • ingilizce 440 kadar puanım olacak kaça girerim sizce? 31 bin kişi içinden
  • Forumlara baktığımda herkes çok iyi yapmış 435 puanla okuldan kaç gelir bilmiyorum geçen sene 75.5 gelmişti.Bu sene kaç olursa artık ilk 20.000 olur mu sizce? Çok mu uçuk düşündüm yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merlinthewizard -- 28 Haziran 2010; 9:27:23 >
  • Burdaki adamların cogu yalan yazıyor. Kendi egolarını tatmin ediyorlar ki ne anladıkları konusunda hic bir fikrim yok. Konusma tarzından Öss'de ilk 500.000 e giremeyecek adamlar ilk 10Bin olur mu diye soruyorlar ya deli oluyorum :)

Eklemesiz puanım 300 310 arası gelecek. Okul puanımı hesaplattım 63 gelecek. Toplam 363 ile 373 arasında değişeceğini düşünüyorum. Kısacası 4 senelik üniversite hayali bile kurmak zor sözel öğrencisi olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlinthewizard

Forumlara aktığımda herkes çok iyi yapmış 435 puanla okuldan kaç gelir bilmiyorum geçen sene 75.5 gelmişti.Bu sene kaç olursa artık ilk 20.000 olur mu sizce? Çok mu uçuk düşündüm yoksa

Eğer ham puan 435 ise çok çok rahat ilk 20bin olur hocam o puanla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanYücel

quote:

Orijinalden alıntı: merlinthewizard

Forumlara aktığımda herkes çok iyi yapmış 435 puanla okuldan kaç gelir bilmiyorum geçen sene 75.5 gelmişti.Bu sene kaç olursa artık ilk 20.000 olur mu sizce? Çok mu uçuk düşündüm yoksa

Eğer ham puan 435 ise çok çok rahat ilk 20bin olur hocam o puanla.

Eklemesiz mf4 puanım 435 daha okuldan gelecek ama çevremdeki herkesin sınavı çok iyi geçti hiç batıran kötü yapan görmedim lys lerde sınavı uçurdu insanlar ygs lerinden yüksek yaptı.Umarım girerim ama bana giremezmişim gibi geliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.