Şimdi Ara

Sınavın Öne Alınışı yada Alınmayışı Ne Kadar Önemli Olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yaşama ihitmaliniz olan bir haksızlığa karşı hızlı bir şekilde organize olup twitter etkinliğinde TT olduğunuz için tebrik ederim. Şuan bu başarınızı koca koca adamların meslek hakları alınsa bile yapamıyorlar. Tebrik ederim...

Genel manada planlarınızın bozulması sizin için bir sorun bunu biliyor ve katılıyorum.
    Ancak gerek forumdaki hengame gerek bana gelen mesajlar olsun bazılarımızın acayip bir telaşa girdiğini görüp video hazırladım.

Tekrar söylüyorum bu bir sorun evet. kimimizi çok kimimizi az etkileyecek bir sorun. Fakat bu hayatınızdaki ilk sorun değil ve sonda olmayacak, elimden geldiğince sorunların sizi etkilememesi üzerine bir video hazırladım.

Umarım faydalı olur.

LİNK TIKLA

Hayat engellerle dolu bunu biliyorsunuz. Bizler engellerle karşılaştığımızda ne yapacağız?
    Sınavın tarihinin değişmemesi için elinizden geleni yaptınız ama artık önünüze bakmanızın vakti gelmedi mi? (Ki daha değişip değişmediği bile belli değil.)

Hangi tip insan olacaksınız?

Soruna bakan sürekli sorunu düşünmekten çözümü düşünmeyen daima bahane üreten mi?
    Sorunu farkettiğinde hızla kabul edip çözümler üreten harekete geçen mi?

Burada hızla twitter etkinliği başlatmanızda çözüm yollarından biriydi, bir diğer çözüm yoluda artık size kalmış...

• up
  • 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.