Şimdi Ara

Sınavdan Sonraki Sabah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en boş geçen günü olabilir hele sınavda kötü geçtiyse zehirdir sabah erkenden kalkarsın acaba kalan denemeleri mi çözsem oyun mu oynasam dersin oynadığın oyun tam zevk vermez arkadaşların mesaj yazar şöyle oldu böyle oldu senin nasıldı diye moralin bozulur.Akrabaların yavaştan aileni aramaya başlar nasıl geçmiş diye.

• Ben telefonu sessize alıp sınav sonrası içmeye gidicem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 yıldır 8-8.30 civarına alarm kuruyorum alarmsız uyanmak nasıl bir histi unuttum onu yapacağım sonra da beşiktaş kadıköy akanzi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

kadıköyde tam güneş batarken hava da hafiften kararmış elinde bira, kulağında kulaklık, sahil yürüyüşü…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altankorayb -- 17 Haziran 2021; 16:56:6 >
  • altankorayb kullanıcısına yanıt

Beşiktaş ağaçlı yol, hafif kapalı hava…

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

hocam alarmı kapatsanız bile kalkarsınız artık ben bazen alarmdan önce kalkıyorum

• Her on dakikada bir "benim çalışmam lazım niye yatıyorum" deyip "aaa sınav bitti" farkındalığı yaşamakla geçiyor o gün.

Düzenleme: Sınav sonrası belli bir rahatlık geliyor da hayallerdeki gibi değil, tercih ve sıralama stresiyle geçiyor yaz genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 17 Haziran 2021; 22:32:45 >
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt

bunu unutmuşum hocam bu hissiyat genelde ilk haftaya yayılıyor ve çok fazla video izlendiğinde oluyor

• Allah yüzümüzü güldürsün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayatin her asamasinda bu denli buyuk gunler olucak gencler, dunyanin en guzel rahatlama duygusu oluyor.Bok gibi gecse dahi rahatlama oluyor.Ben sinavdan cikinca aglaya aglaya caddenin sonuna kadar inmistim.Moralim yerlerdeydi.

Sonra bir sekilde rahatlama geldi,universite kazaninca hazirlik sinavi sonrasi,unideyken amerikan vizesi onaylandigi an,mezuniyeti engelleyen dersin verilmesi ani,işe alindiginizdan hemen 1 dk sonrasi,ehliyet sinavinin en sonundaki kontagi kapatip basarili olma ani.....bircok anlarinizi ve sabahlariniz olucak.

Tadini cikarip hicbirinin son olmadigini dusunerek motive olun, sinavda simdiden basarilar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.