Şimdi Ara

SINAVDAN ARADIĞINI BULAMAYANLAR TOPLANİN İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıldır sınava her gün 7 de kalkarak kütüphanede hazırlanıyorum aytden her şeyi teker teker öğrendim bütün detaylara indim nerdeyse fende, Matta apotemiler metinler ve çözdüm tamam bu yıl olacak dedim ulan sınava girdim feni bitirdim fena değil mata geldim soruların kolay olması resmen beni strese soktu neyse ilk turu tamamladım 7-8 boş var sonra hallettim 25-30 dk kaldı tek tek matları kontrol edeyim dedim 35 ini falan kontrol ettim 5 i banko doğrudur diye etmedim sınavdan bir çıktım 35 tane kontrol ettiğimde hata yok diğer ,5 sorunun 4 u yanlış 71-72 net yapacakken 66 ya düştüm ya bu nasıl bir bahtsizliktir bu sene mezun 2. senemdi yemin ederim emeklerime yazık oldu ya
    DipNot:Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki bu kolay sınavı bile yapamamissin burda ağlıyorsun arkadaşlar son şansımdi ve sınavı böyle beklemiyordum siz de haklısınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 29 Haziran 2020; 15:25:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sınav anında sorular kolay diye strese girmek mi? olm neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Var mı benim gibi kısmeti kapalı kardeşlerim?

• Şöyle oluyor kardeşim sen zorlara alışıyorsun sorular kolay olunca diyorsun ki 1 soru gitse elendim anladın mı öyle bir psikolojiye kapıldım

• kıdemlimezun kullanıcısına yanıt
    ya kanka dikkatli çöz kısmını bende aynı şeyi yaşadım ama strese girmek nedir bu ilerde her sınavda başına gelecek. şöyle düşündüm acaba çok deneme çözdüğüm için mi kolay diye sınavdan çıktıktan sonra bakıcaktık kolay mı zor muydu diye. sınav anı bunun hesabını mı yapcam aw.

aynıyız hocam sınavdan çıktım arabaya gidiyorum 77,5 yaptım dedim zorlandığım 2 soru vardı aktı diğer sorular kontrol ettim 65 gelmiş insan bu kadar mal olamaz ya 10 tane dikkat hatası yapılır mı mattaki en basitleri yanlış yapmışım hep 3.senem napıcam bilmiyorum
  • Gayet normal bir şey. Ben sorular kolay olunca yığılma olacak diye streslendim biraz.

• Ya işte son şansım olunca öyle oldu ya ne yapsam boş sen de haklısın ne diyeyim...

• işte o yüzden dh deki tanıdığım derece beklediğim insanların çoğu o stresten işlem hataları yapmış. mavzer, kırmızı şörtli daha nice örnekleri var.

yani normal deyip geçme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sn0m_v2 -- 29 Haziran 2020; 15:33:16 >
  • Benim de 2.mezunum sene boyu o kadar fen çalış sen ve fenden bir sürü yanlışın çıksın çok üzüldüm hacettepe ceng istiyordum yalan oldu 63 ayt falan var benim de

• ScaceCrow kullanıcısına yanıt
    Hocam yine en iyi beni sen anlarsın aynen...

• Valla hocam ben de 77 işaretledim içimden 73 altı gelirse sıçtım falan diyordum meğerse 66 geldi

Hocam bir de gerçekten yapamasak tamam amenna da işlem hatası adama çok koyuyor ya ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 29 Haziran 2020; 15:40:34 >
  • Geçen sene fende 30 netim vardı, bu sene de daha fazla çalışmama rağmen geçen seneden düşük geldi fen. Matta da +34 yapmam lazımken 31 net yaptım. Tekrar mezunluk nasıl olur bilemiyorum.

• Hocam benim normal dediğim şey zaten stres yapmaktı. Sanki biraz küçümsemişim gibi olmus

SINAVDAN ARADIĞINI BULAMAYANLAR TOPLANİN İÇERİ
    full bekleyen bi insan bu soruyu nasıl yanlış yapar saatlerdir boş duvarı izliyorum ben napıyım kafayı yiyicem ya 3.sene bi de
  • Bjorn Ironside kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok iyi düşün o psikolojiyi kendinde görüyorsan kal inşallah yaparsın seneye zaten ayırt edici bir sınav gelir çünkü ÖSYM nin art arda 2 yıl kolay sorduğunu hatırlamıyorum ben hakkını alırsın yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 29 Haziran 2020; 15:43:14 >
    Şu an ne düşünüyorsun hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: kıdemlimezun

Kardeşim çok iyi düşün o psikolojiyi kendinde görüyorsan kal inşallah yaparsın seneye zaten ayırt edici bir sınav gelir çünkü ÖSYM nin art arda 2 yıl kolay sorduğunu hatırlamıyorum ben hakkını alırsın yani
    İnşallah hocam

• ScaceCrow kullanıcısına yanıt
    Hocam çok pişmanım keşke o 5 soruya baksaymişım ama işte yapacak bir şey yok benim de kısmetim buymuş hani derler ya kısmetten öteye yol yokmuş diye gerçekten öyle hayirlisi.

• Hocam yanlışlarım 48/56 yi 3/4 diye işaretlemek
    Yarıçap sorusunda 3+1/1 yerine 3/1 den 3 buldum(1eklemeyi unuttum)
    Analitik sorusunu 12 buldum hangi kafayla bulduysam
    Bir tane daha vardı sinirden aklıma gelmiyor
    Bunlara dönsem +5 netti resmen

Seninki de efsaneymiş resmen bir uğursuzluk var üstümüzde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 29 Haziran 2020; 15:48:52 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.