Şimdi Ara

Sınavdaki 'FATİH' kalem ve 89.283 adet saat !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her şey bitti sınavdaki kalemler mi kaldı
  • Kalemler çok kötüydü ikisi de küçücük kaldı silgim parçalandı ayrıca kalemin ucu 2 soruya anca yetiyor aç babam aç zaman kaybı+odaklanmayı bozuyor.
    Küçük gibi dursa da sınav esnasında bu ayrıntılar önemli.
  • Burdan kimlerin para kazandığı gayet belli zaten, adamlar nerelerden ne paralar kaldırıyor bu onun yanında ufak kalır. Ellerinde güç var ve kullanıyolar maalesef.
    Kaliteye gelirsek silgiler cidden çok kötü. Optikte bi iki değişiklik yapmıştım yırtılcak diye çok yavaş sildim. Optikte de alta not düşmüşler silgiyle alakalı. Onlar da biliyo yani dandik olduğunu.
  • siyaset muhabbetine girmeyeceğim de kaleme de laf söyletmem. kalemler gayet güzeldi.

edt: "kalemler neden yerel kırtasiyeciden alınmadı" diyen var, sesli güldüm. siparişle üretilen milyonlarca kalem yahu. ne kırtasiyesi.

ayrıca 4 milyon kalemi tanesi 1 liradan falan mı alınıyor sanıyorsunuz. 5-10 kuruş bir şeydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.M -- 19 Haziran 2012; 14:30:12 >
  • Kalemlerin bir sıkıntısını görmedim ben de. Ama silgi daha iyi olabilir.
  • Yahu adam yandaş firmadan almışlar kalemi diyor. Diğeri de ABD'den mi alsaymış diye sitem ediyor.
    Yandaş firmanın dışında başka yerli firmalar yok mu kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srgn03

Burdan kimlerin para kazandığı gayet belli zaten, adamlar nerelerden ne paralar kaldırıyor bu onun yanında ufak kalır. Ellerinde güç var ve kullanıyolar maalesef.
    Kaliteye gelirsek silgiler cidden çok kötü. Optikte bi iki değişiklik yapmıştım yırtılcak diye çok yavaş sildim. Optikte de alta not düşmüşler silgiyle alakalı. Onlar da biliyo yani dandik olduğunu.

Dünyanın düzeni böyle kim olsa aynını yapacak sanmaki a partinin yaptıgını b parti yapmayacak diye oyle birşey yok eline geçen fırsatı kullanıyor adamlar.
  • Hakkaten bu kalemlere nie laf edionuz. Ben ygs de kalemlerin sadece biriyle hiç açmadan sınavı bitirdim ve bu işlem lys1 de de oldu. Ama silgiler biraz daha iyi olabilirdi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalemler gayet sağlam.ben kalemleri eve götürdüm.hatta ders çalışırken onları kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

quote:

Orijinalden alıntı: berrakk

burada yabancı sermaye felan denmişte iyide adamlar iyi kalem yapıyor oysaki son dağıtılan kalemlerden herkes şikayetçi çürük çıktıgından dolayı böyle önemli bir sınavda kullandıgınız kalem önemli madem kalem getirmemizi istemiyorlar o zaman iyi kalem dağıtacaklar ayrıca faber kalemi yıllardır kullanıyoruz şimdi mi aklınıza geldi yabancı oldugu bu tarz tartışmalara girmek lüzümsuz
    türkiyede insanların kullandıgı kalemlerin zaten %99 yabancı marka

Tamam biz faber kullanıyoruz.Ancak devletin bir kurumu böyle bir yüküm altındaysa Türk sermayesine katkı yapmak Z-O-R-U-N-D-A!
    Ayrıca çürük felan değil.Hatta kalemi evde bile kullanmaya başladım.

Değil

• Dostum meteksan basıyo kitapçıkları falan ve bıldıgıme gore çok önceden yapılmış bir anlaşma söz konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelenbevili172hhc

quote:

Orijinalden alıntı: berrakk

burada yabancı sermaye felan denmişte iyide adamlar iyi kalem yapıyor oysaki son dağıtılan kalemlerden herkes şikayetçi çürük çıktıgından dolayı böyle önemli bir sınavda kullandıgınız kalem önemli madem kalem getirmemizi istemiyorlar o zaman iyi kalem dağıtacaklar ayrıca faber kalemi yıllardır kullanıyoruz şimdi mi aklınıza geldi yabancı oldugu bu tarz tartışmalara girmek lüzümsuz
    türkiyede insanların kullandıgı kalemlerin zaten %99 yabancı marka

sınava girdin mi? kalemlerin ucu körelse bile hala süper yazıyordu.1 ya da 2 kere açtım kalemleri 160 soruyu çözmemde hiç bir sıkıntı yaratmadı.kalemtıraşın markası ne bilmiyorum ama o da süperdi.silgi aynı kalitede olmamakla beraber o da gayet iyi sayılırdı.optiği silmede pek kaliteli değildi sadece.

kalemler elimde şu anda lys ye bunlarla hazırlanıyorum çünkü çok iyiler.umarım lys'de de aynısından verirler.johan faber de iyi ona hayır demem gelirse.

işin siyasi boyutuna girmeden yazdım çünkü çok komik oluyor öyle.

Bu arkadas cok fena sacmalamis. 2 sinavdir bana özel çürûk kalem mi úrettiler ? Bu tip insanlar oldugu sürece bizi her türlù enayi yerine koyup, adi mallari kakalarlar .

• O bu değilde ilk girdiğimde pelikan silgi yaşasın iyi siler demiştim o silgi tam bir fiyasko :D
    Ayrıca Donanımhaber Türkiye genelinde ün yapmış bir site eğer bir yetkili takip ediyorsa lütfen silgiler değişsin sadece ben değil çevremdende çok şikayet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpatia -- 19 Haziran 2012; 21:42:41 >
  • fatih'in üreticisi pensandır..

pensan da yerliler arasındaki en iyisi bu alanda..
  • tüm kalem-silgi kalem traşta germany yazıyo millet vekillerinin çocuklarına gitmemiş
  • normalde böyle bi yazı yazmazdım bu şekildeki yorumlara ama kendimce bir açıklama yapayım.Devlet eliyle yapılan her türlü hizmet yahut sınav vs. nin yapılması gereken bunu ihaleyle değilde devletin kendi açtığı koparatifler yoluyla yapmasıdır.Bu gerekenidir.Sermaye piyasasının ulusu,ırkı,dini yoktur.Paranın türke gitmişi kürde gitmişi almana ingilize gitmişi farketmez.Sınavın burasından tutup başka yerlerinden sıkarsak hepimizin bildiği birşey olan bu sistemin kötü olduğu %90ımızıda tatmin etmediği aşikar.
    Bazı arkadaşlar oy verirken düşünseydiniz demiş.Yarı yarıya hak veriyorum.Bir kötü bir sistemi kötü bir sistemle çürütemezsiniz yoksa birgün başka bir kötü sistemde sizi çürütür.Yani bu işin doğrusunu bulmak gerekiyor.
  • her kalem iki kez kalemin ucu kırılıyo açmakla vakit kaybediyom. bari uçlu kalem versinler, sınav yerinde bırakırız diğer sınava da dağıtırlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.