Şimdi Ara

Sinava nereden baslamaliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam,bu sene 12. Sinifa geciyorum.Ne yalan soyleyim su ana kadar hep lay lay lom gecirdim seneleri.Ve gercek suanda kafama dank etti.

Napmaliyim ? Teogdan 480 civari bir puan almistim fakat lisede cok saldim

Temel ata ata bastan ilerlemek istiyorum , butun konulari yeniden ogrenmeliyim.Tyt den mi basliyim aytden mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• temelin yoksa ayt nasıl yapıcan zaten
  • Bende çok iyi bir anadoluda okudum ama 3 yıl laylaylom olunca son yıl baya sıķıştım açıkçası 9 dan al ayt temelin yoksa tyt sonuna geldiğin zamanlarda ayt katmaya başla.Kolay gelsin.
  • 3-4 ay tyt calis sonra azar azar ayt ekleyerek devam

• hocam benimde temel yoktu matematik için antrenmanlarla matematik 1 bitirdim 2. aldım 2. zaten tyt konuları temelin yoksa 1. kitabı şiddetle tavsiye ederim
  • Yani simdi googlea tyt konulari yazip onlara mi calismaliyim ? Simav hakkinda o kadar bi haberim iste okul gercekten iyi olmasina karsin hic bilgilendirme yapmadi bize.

Hadi matematigi antremanlarla matematik kitabiyla bitirdik ya digerleri ?

• hepsini hocalariniza danisin hocam ben hepsine sora sora aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

hepsini hocalariniza danisin hocam ben hepsine sora sora aldim
    Hocalar ilgilenmiyor malesef... Antremanlarla matematigi alip bitirdigim zaman tytnin nr kadari bitiyor ?

• 1. kitap temel
    2. tyt
    3-4 ayt

• quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

1. kitap temel
    2. tyt
    3-4 ayt
    Degerli tavsiyen uzerine hepsini aldim,1 2 3 4.

Simdi bunlarin hepsini bitirdigim zaman universite sinavi matematigini bitirmis mi oluyorum ?

• aynen hocam tum tyt ayt bitiyor lakin konuyu ogrendikten sonra mutlaka farkli kaynaklardanda soru cozun birey b olabilir 345 olabilir tek kaynaga bagli kalmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Towns

Bu mesaj silindi.
    Aynen Hocam Katılıyorum ant 1 2 3 4 kitapları matematikte tüm konular hakkında bilhi birikimi oluyor temelden çıkıyorsun artık gerisi dersane hocanla veya izledgnz video derslerle pekiştirip soru çözmek
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Onlari biliyorum tabi, daha deneme cozmedim.Ama antremanlari cozdukten sonra sifir olamam ki ? Temel ata ata gitmek istiyorum bosunami aldim ?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam siz niye daha onceden tesrif etmediniz ve diger yorum yazan ikinizede tesekkur ederim

Ben 4 kitabida aldim,ama 1.kitapta yapamadigim soru yok, 2 ye daha bakmadim.3 ve 4 kesin isime yariycak integral turev vs var hic bilmedigim konularda.Fakat bebek adimlariyla gidip hepsini bitirmeyi dusunuyorum her ne kadar 1. Kitapta basitl tarz sorular olsada,islem hatasi yaptigimi gordum ve hizim artiyor.Biraz gec surucek ama saglam olucak.Ne diyorsun bu ise ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.