Şimdi Ara

Sınava hazırlanırken antidepresan (bilgilendirme)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
9
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Sınava hazırlanırken antidepresan (bilgilendirme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Arkadaşlar deneyimimi paylaşmak istiyorum bir rahatsızlığımdan dolayı psikiyatriye gitmiştim bu sene hazırlanırken orta derecede tssb (uzun hali googleda) teşhisi koydu ve lustral adlı antideprasanı kullanmamı istedi.Asıl konuya gelirsek kesinlikle sınav senesi antidepresan kullanmayın derim çünkü normal halinizin aksine çok umursamaz ve halinizden memnun oluyorsunuz ders çalışasınız gelmiyor.Ben şahsen 6 ay tempolu çalışmama bu yüzden ara vermek zorunda kalmıştım.Sonra devam ettim o ayrı.Umarım birilerine yardımcı olabilirim bu yazıyla.Teşekkürler okuduğunuz için.



    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >



    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    ben de antidepresan kullandım. tam tersine antidepresan kullanmadan önce hayattan bıkmıştım ve çalışasım gelmiyordu. kullandıktan sonra kendime geldim. insanları böyle önemlş konularda yanlış bilgilendirme



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
  • Onbaşı
    28 Mesaj

    Haklısınızdır hocam kişiden kişiye değişiyor demek ki.



    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    morjeizsarg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Lustral 11 ay kullandım bırakması zor oldu çünkü biraktiğim an bende kasıntı başladı halen var ama azaldı ve biraktiğim zaman farkettim ders çalışma tempom düştü istek sıfır olmuştu ( 5 ay önce bıraktım)



    < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrath34 -- 18 Ağustos 2018; 0:13:57 >
    _____________________________
  • General
    411 Mesaj
    Ben de anksiyete ve takıntılarım için kullanmıştım. İyi gelmişti, ta ki gerzek gibi hayatıma yine birini sokana kadar. Antidepresanı bilmem ama sınav senesi sakın ola sevgili edinmeyin.
    |
    |
    _____________________________
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Prozac kullandım. Hafif galiba bu. Psikiyatr vermişti. Kullanmadigim zamanlar ders calismiyordum yani annem diyor ben değil. Konsantrasyonumu arttiriyordu sanırım. Dikkat dağınıklıği azalmıştı bende.


    Sinav senesi herkes en azından rehberciye veya psikiyatriye danismali bence.bunu her gördüğüm kisiye söylüyorum. Kafaniz bozuluyor yani illa bir sorun çıkıyor. Birkaç tahta eksildiyse kafada (biseylerin yanlış gittiğini hissettiysen) hemen doktora git.


    Bonus olarak cok rahat bi seneydi. Düz her şeye gülüyordum. Denemede yaptigim yanlışlara bile.



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
  • Onbaşı
    28 Mesaj

    :D :D



    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Papaz Yahnisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj

    Hocam ben de bırakınca depresifleştim bayağı.Ama geçti şimdi.



    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Wrath34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: Papaz Yahnisi

    Prozac kullandım. Hafif galiba bu. Psikiyatr vermişti. Kullanmadigim zamanlar ders calismiyordum yani annem diyor ben değil. Konsantrasyonumu arttiriyordu sanırım. Dikkat dağınıklıği azalmıştı bende.


    Sinav senesi herkes en azından rehberciye veya psikiyatriye danismali bence.bunu her gördüğüm kisiye söylüyorum. Kafaniz bozuluyor yani illa bir sorun çıkıyor. Birkaç tahta eksildiyse kafada (biseylerin yanlış gittiğini hissettiysen) hemen doktora git.


    Bonus olarak cok rahat bi seneydi. Düz her şeye gülüyordum. Denemede yaptigim yanlışlara bile.
    |
    |
    _____________________________




Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.