Şimdi Ara

Sınava Giderken Ne Giyeceksiniz ve Sabah Kahvaltısında Ne Yiyeceksiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çişimiz gelse cop bidonuna işeyebiliyormuyuz
    Cok sıkısırsak mecbur napak yasak yok
  • benm yukardaki soruyu cevaplayan yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: housefringetwd

quote:

Orijinalden alıntı: Frkan61

Ben dışarda eşofmanla dolaşmadığım için rahat likralı pantolonla idare edicem. Sabah kalkar kalkmaz yeşil elma (uyku açma açısından), hazırlık, daha sonra kahvaltı, bir duble boy çay.

Bir de burun akma sıkıntısı çekenler gidin aile hekiminize iliadin burun spreyi yazdırın, sınavda bir de onun derdine düşmeyin hem bir tane peçete kâfi olmayacaktır.

o ilac daha cok burun akintisi yapiyor uyariyim
    bugun 2012 ygs yi cozuyoduk drsanede sabah kullandim bende ilaci sonra sinavda pecetelerimin hepsi bitti sinavi 30dakka erken bitirdim kontrol etmeden ciktim

Sınava yakın kullandıysan doğrudur. 1 saat önce kullan problem olacağını sanmıyorum -en azından bende olmuyor- . O akıntı gidiyor, adam akıllı nefes alabiliyosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOKBAR

Hasta beziyle girecem önerilir gecen sene tuvaletım gelmıstı sınav basında cok kötü durum.

valla benim de aklıma gelmedi değil ama rezil olup sınava odaklanamamak var işin ucunda.
  • YGS nasıl gideceğimi bilmiyorumda.

LYS ' de şort, terlik ve tişört sülalesi raad dedirtecek şekilde gireceğim sınava
  • quote:

Orijinalden alıntı: aynafatih

Alakasız bi sorum olacak; sınava giderken aileden kimseye götürmeyi düşünmüyorum. Sınava madeni para alınmıyormuş, kağıt para da sıkıntı olur mu? Gidişte sorun yok ama dönüşte minibüs için paraya ihtiyaç var. Donuma yada çorabıma mı koysam parayı acaba?

Kağıt para sıkıntı olmaz, bozuk paralarda elinde artar atmaya birine vermeye gönlün el vermezse çorabına koy kontrol etmezler orayı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.