Şimdi Ara

SINAVA EN YAKIN DENEMELER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdiye kadar çözdüklerinizden sınava en yakın deneme hangisi sizce genel veya alan farketmez ve şu 2 günde son olarak ne çözmeyi düşünüyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• SON 2GÜNDE TYT TEKRARI VE BOL BÖLÜM DENEMESİ VE AYT FENDE 3-4SAyfa notum var onları okur deneme bakarım
  • Tyt de 345 in birincisi ve beşincisi kaldı birincisini cuma günü çözcem (moralli gireriz)
    Ayt matta de apotemidem çözcem perşembe cuma ve cumartesi tyt den sonra
    fizikte esş canlı yayınlarına bakıyorum 2x (hepsine bakmıycam fizik yanında pek sıkıntım yok)
    kimyada (herhangi bir kimya kanalının deneme çözümüne bakacağım birkaç tane)
    biyoloji için biyoloji portalından okuma ve senin biyolojinin tekrar videoları 2x
  • Öyle bi ve deneme yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Msü 2018 2019 2020 Tyt 2018 2019 Bunlar dışındakiler uzak ama uzağın yakını olarak Apotemi ve Derece(zorluk değil tarz olarak) yakın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç Derece kesinlikle. Özellikle MSÜ'ye girdiğimden beri hiç bir tyt matematik denemesini çözesim gelmiyor gerçekçi gelmedikleri için ama bunu çözerken sanki gerçek sınav gibi hissettiriyor, tabi fazlasıyla zor orası ayrı. AYT matematik için de 345 ve apotemi bence.
  • Sonuç derece ama ben geçen seneki basımı çözdüm
  • Cevabı hiçbiri olan soru.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.