Şimdi Ara

Sınava 89 gün kalmış ve baaass

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 90 gün kaldığında o kadar bi şey hissetmedim ama şimdi seksenli rakamlar çift haneyi iliklerime kadar hissettim

geç yattım sabah çalışamadım şimdi gaza geldim 7 saat baaas yapacam freez gibi. Günlük gaz da olsa kullanayım

kendimi böle hissediyorum ek olarak sıkıntıları içimde halledebildim gibi sanırım alametifarika sahalara geri dönüyo

yoonyoutube
    The original "Go Crazy Go Stupid" video by presidentofugly (presidentofugly1). "Go crazy ahh Go stupid" Presidentofugly1 aka @presidentofugly1 on Instagram aka President of Ugly aka real name, Lance Davis. Check out his IG. Every day of this guy's life is a meme. Do you have a funny, cute, amazing, or entertaining video? Go Viral And Get Paid With Yoon Digital, today! Submit your video to yoondigital(dot)com/?r=go.viral! We'll take care of the rest 💰 Check us out on social media: linktr(dot)ee/yoondigital​ & Like and Subscribe for more memes and viral videos! YOON Verified (Original) * For licensing / permission to use: Contact - licensing(at)yoondigital(dot)com Love him or hate him, he's spitting facts! 📠 #shorts #meme #bruhmomento
    https://www.youtube.com/shorts/kyPzl8M4yCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 20 Mart 2022; 12:15:39 >

• bakalım bu yıl en fazla 7.5 yaptım ama yapcak gibi hissediyorum neyse basmaya gidiyom görüşürüz

• okul sınavları var lanet olsun, soruları vermiyorlar tarih çalışıyorum şimdi

• Guest-49A665139 G kullanıcısına yanıt

,

lanet olsun bütün bir nesil tarih çalışıyor hepimiz birer fatih olacağımıza inandırıldık fakat babalarımızın 2. murat olmadığını yavaş

yavaş kavrıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 24 Mayıs 2022; 17:47:6 >
  • Geçen sene ben de yaşamıştım bunu önümde çalışmam gereken bir sürü ayt konusu varken tarih okumak y@rak gibi hissettiriyordu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BAASSSSS

• B b bass 🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♀️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yazar eser ezberliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler

bastım ama bpka bastım 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.