Şimdi Ara

SINAV NASIL GEÇTİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Umarım iyi geçmiştir. Sınav esnasında nasıldınız? Anlatın bakalım

• Çok zordu baya zordu sorular bu sene olmadı seneye tekrar girecez artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani matematigi asiri basitti bence not:rkaibiniz degilim unideyken girdim

• ne okuyodun hacı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 15 Mart 2015; 12:51:35 >
  • Feni kolaydı bence. Sınav istediğim geçmedi lanet olsun

• Gecen seneye gore daha kolaydi. Ozellikle fen ve turkce gecen senenin yaninda solda 0 di.

Matematik aybi zorlukta gibiydi. Gecen sene 125 yaptim bu sene ondan cok daha iyi bir sonuc bekliyorum. Umarim herkesin de iyi gecmistir.

Ama artik osymnin gozetmenleri egitmesi gerektigini dusunuyorum 5 numara gozluk kullanan adam kimlikteki sana benzemiyor diye diye giriste moralimi bozdu 5 dk bekletti kapida. Kimligi de iki ay once yenilemistim halbuki.

Her seye ragmen guzeldi.

• kerten-kel-e kullanıcısına yanıt
    Geçen sene aynısını ben yaşadım ama resimde 2 aylık olmasına rağmen bana benzemiyordu cidden :D

O an bende kızmıştım ama onlarda haklı sınava başkası girse onlar sorumlu olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 15 Mart 2015; 12:54:34 >
  • Beklediğimden kolaydı ama matematikte az biraz süre kaybettim sosyalde son 3-4 soruyu güzel okuyamadım boş bıraktım umarım herkes hakettiği sonucu alır .

• Bu sene oylesine girmemis olsam sinirlenirdim ama yerim zaten belli diye fazla abartmadim. Yanindaki amiri cozdu olayi sonra.

Tamam gorevleri ama biraz daha anlayis lutfen

• Ulan bi benimmi kötü geçti denemelerde matematikten 25 net altına inmezken sadece 16 soru işaretledim. Kahretsin ya

• Türkçe vakit kaybettiryordu son 20 senenin sorularını çözen biri olarak daha zor paragraflar dil bilgisi basit matematik basitti her zamanki ygs ayarı coğrafya zordu 4-5 soru tek tip felsefe tarih basit genel olarak net ort. Genelde 4-5 düşer bence o kadar çalışmaya dil bilgisimdem boşum var ona yanıyorum bence herkes 15 tatilden önce kaç net yapabiliyorsa onu yapacak....

• Lan türkçe nasil kolaydi ya ben mi salagim anlamiyorum cidden yaa. Tamam matematik zor degildi de turkce anlam sorulari nasil kolay diyosunuz nasil

• Ses bilgisi sorunusu nabtniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe de dil bilgisi çok çıkar diye korktum ama keşke çıksaydı oha ya anlama yorumlama çok zordu! En arkada Türkçe de Tanpınar ile ilgili soru vardı onun cevabı ne
  • Türkceden 38 civari bekliyorum. Matematikte köklü ve üslüyü yapamadim resmen onlarla cok vakit harcadim 22 tane isaretledim galiba. Fen bence kolaydi 33 tane falan isaretledim. Son 10 dk sosyalden 15 soru isaretledim. Matematikte vakit harcamasaydim soruları aklim basimda cözebilirdim vakit bitiyor diye aceleye getirdim biraz. Genel olarak idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonaldPeterson

Türkçe de dil bilgisi çok çıkar diye korktum ama keşke çıksaydı oha ya anlama yorumlama çok zordu! En arkada Türkçe de Tanpınar ile ilgili soru vardı onun cevabı ne

Bu senenin efsanesi kendisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.