Şimdi Ara

Sinav donemindeki ogrenciler icin. ( Asıl yayın süreci başladı ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
34
Favori
5.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Orijinalden alıntı: ayşedmr

quote:

Yeni yazım hazır. Bu sıralar pek yorum gelmiyor nedense, görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar bu blog sizin için

iyi gidiyorsunuz hocam elinize saglik surekli okuyorum zaten birde su android oyunu mrrak ettm adi neydi

Monster Warlord'du bir süre sonra silmiştim Geçen yıl bu sıralar çok popülerdi ama kızlara pek hitap edeceğini sanmıyorum

merak sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ayşedmr kullanıcısına yanıt
    Ilk defa gunde 500 soru cozmemi o oyuna borcluyum ilginc ama gercek Merak iyidir belli derecede :)

• quote:

Ilk defa gunde 500 soru cozmemi o oyuna borcluyum ilginc ama gercek Merak iyidir belli derecede :)

bu tur bi oyunda bana lazim. tabii kiz versiyonu :) daha 250yi gecemedim :( oyun icinde bir yazi yazarsiniz artik hocam :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayşedmr -- 16 Ekim 2013; 0:54:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayşedmr

quote:

bu tur bi oyunda bana lazim. tabii kiz versiyonu :) daha 250yi gecemedim :( oyun icinde bir yazi yazarsiniz artik hocam :D:D

Boyle gelismeli takip gerektiren oyunlar var androidde ancak hep erkeklere hitaben yapmislar Kizlar icin boyle ara motivasyon unsuru gelmiyor aklima

• Yeni yazımı yayınladım umarım beğenirsiniz

Daha fazla kişiye ulaşmak ve rahat takip için bloga özel bir twitter hesabı açmayı düşünüyorum ne dersiniz?
  • 11. sınıfta nasıl bir çalışma önerirsiniz? Mutlaka şunu yap dediğiniz bir şey var mı? Siz şimdi 11 olsaydınız neleri mutlaka yapardınız? Ben mesela Mat 1 ve Mat 2'yi hatta Geo'yu bu sene 9, 10, 11, 12 dahil olmak üzere bitirmeyi planlıyorum. Bu yararlı olur mu? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sjoberg -- 16 Ekim 2013; 19:31:05 >
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    neden olmasın hocam :)
  • 12.sınıfım geçen hafta ilk denemeyi olduk 72 net yaptım bu netleri nasıl artırabilirim tm öğrencisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sjoberg

11. sınıfta nasıl bir çalışma önerirsiniz? Mutlaka şunu yap dediğiniz bir şey var mı? Siz şimdi 11 olsaydınız neleri mutlaka yapardınız? Ben mesela Mat 1 ve Mat 2'yi hatta Geo'yu bu sene 9, 10, 11, 12 dahil olmak üzere bitirmeyi planlıyorum. Bu yararlı olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle şu yazımı okumalısınhttp://sinavadair.blogspot.com/2013/10/alt-donemler-ne-yapmal.html

Şimdi 11 olsam yine aynı şeyleri yapardım. Ne yaptığımı yazımda belirttim. İlk soru şu: 9 ve 10. sınıfları nasıl geçirdin? Eğer iyi geçirdiysen 11. sınıfta 1-2 kez tekrar etmen yeterli. 12. sınıfa hiç bulaşma

@bozuyuk32 Konularda muhtemelen çok eksiğin var. İlk iş mümkün olduğunca konuları tamamla. 72 net ilk deneme için çok düşük değil ancak böyle giderse ileride geleceğine mal olabilir, sıkı çalışmaya başla, konuları iyi bir şekilde tamamlayarak En azından dershanenin geldiği yere kadar komple eksiksiz tamamlamalısın. Ayrıca ygs ağırlıklı olan yazılarımı özellikle oku

Bir de twitter adresi açtım:https://twitter.com/sinavadair

Buraya her gün yazılarımın neyle ilgili olacağını yazacağım ve yayınladığımda twitleyeceğim. Şuan blogu sadece DH Ygs-Lys bölümü tanıyor, daha fazla kişinin yararlanması için re-tweet tarzı şeylerle yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada ilk defa twitter açıyorum pek anlamıyorum sosyal medyadan

• Bu yazıyı hatalardan ders çıkaramayan,sürekli duvara çarpan biri olarak yazıyorum.İlk yılandan girenler okursa onlar için iyi olur.Okumazsanız da keyfinize ...

Bu yıl yeni mezun oldum sınavdanda çaktım.Lys'de 179.5 puan ile barajda kaldım.Tercih yapamadım.İçimde bulunduğum ruh halimi anlarsınız umarım.

İlk yıl neyi mi dert ettim.Gerizekalı bir kıza 5 kuruş etmeyen ciğersiz bir kıza aşık oldum.Onu dert ettim.3 yıllık asosyal hayatım yerini sosyal bir hayata devr etti.Ona ayak uyduramadım derken sınav geldi geçti.

Size ne mi söyliyim ? Kimse beni siklemiyor şu an.Herkez özelde olsa bir üniversitede.Kız başka bir üniversitede.Diğer konuştuğum kız başka bir üniversitede.Ben ise sıkıntıdayım.Sahte dostluklar üzerine kurulmuş olan ilişkilerimin sancısını yaşıyorum.Yalnızım tekim.Kimsem yok.Konu anlatımlı kitaplarım ve test kitablarımla baş başayım.

Geçen yıl peşimden it gibi koşan insanlar şimdi selam vermez.Niye mi ? çünkü kazanamadım.Kıza asık oldun onu dert et.Kız üniye girsin.Sen kal.Ha dersiniz özel ünilere gitti hepsi 200 le 250 ile.Gitmesende olur diyeceksiniz içinden mezuna kalsanızda olur diyeceksiniz içinden.Kazandıkları üni üni mi diyeceksiniz.Barajı geçen herkez gidiyor diyeceksiniz.Böyle düşünüp dersi bırakırsınız mezuna kalıcam diye.Mezun zamanı geldiği zamanda adama öyle bir KOYAR Kİ . çeken bilir.

Ben ise mi ne yaptım.Mezun oldum.Tatile girdim.19 eylül'e kadar kitabın k'sını açmadım.İyi bir tatil yaptım.Çünkü biliyorum sıkıntıya girecektim.

19 eylül günü dedim kendime böyle olmaz.İyi bir başlangıç ve deprosyandan çıkmak için gittim cemaat yurduna yazıldım.1 ay uzak kaldım hayatdan.Ders çalışma alışkanlığı edindim ve o programı uyguladım.1 ay her şeyden uzak kaldım ve ders çalıştım.

Kurban geldi dersi gene bıraktım.Geçen cuma biraz sosyal ortama girdim.Tam anlamıyla depresyona girdim.Çünkü herkez HAYATINI yaşıyor şu an.

Programım 1 haftadan beri sancıda.Yarın sabah tekrar başlamayı düşünüyorum.Arkadaş anlatmış zaten bana bişey söylemek pek düşmez.Sadece demek istediğim kendinizi hayatdan soyutlamayın.1-2 tane kızla erkekle msj laşın.Canınız sıkılmasın.Kendinizi mutlu eden şeyleri yapın.Sonradan kafayı yersiniz.

Ben düştüm siz düşmeyin.Gerçi başa gelen çekilir.Programı isteyen varsa pm atsın.Günlük 7 saat.

er kişi

• WeCouldBeTheSame kullanıcısına yanıt
    Hayatını yaşama sırası sana da gelecek pes etme Söylemesi kolay biliyorum...
  • quote:

Vallahi ders çalışma harici canım hiç bir şey istemiyor.Yemek bile yemiyorum.Dışarıya çıkayım geziyorum diyorum vicdanım el vermiyor.İlk 30 bine girsem yeterli.Günlük 7 saat çalışıyorum katıksız.Konu anlatımı bitiriyorum testleri ile birlikte.Sonra test kitabına geçiyorum.Bitirdiğim konunun testlerini çözüyorum.Çözemediğim soruların doğru cevaplarını bir a4 kağıda yazıp tekrar okuyorum.Başka yapmam gereken bir şey var mı

bu arada benim yapamadığımı sen yapmıssın helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeCouldBeTheSame

quote:

Vallahi ders çalışma harici canım hiç bir şey istemiyor.Yemek bile yemiyorum.Dışarıya çıkayım geziyorum diyorum vicdanım el vermiyor.İlk 30 bine girsem yeterli.Günlük 7 saat çalışıyorum katıksız.Konu anlatımı bitiriyorum testleri ile birlikte.Sonra test kitabına geçiyorum.Bitirdiğim konunun testlerini çözüyorum.Çözemediğim soruların doğru cevaplarını bir a4 kağıda yazıp tekrar okuyorum.Başka yapmam gereken bir şey var mı

Çok iyi gidiyorsun, bunu devam ettirmek çok zor ancak başarırsan ilk 20binde rahatlıkla görebiliriz seni.O yüzüne bakmayan arkadaşların sen üst düzey üniversitelerde hayatını yaşarken ne yapacak merak ediyorum

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi gidiyorsun, bunu devam ettirmek çok zor ancak başarırsan ilk 20binde rahatlıkla görebiliriz seni.O yüzüne bakmayan arkadaşların sen üst düzey üniversitelerde hayatını yaşarken ne yapacak merak ediyorum

Vallahi sıkıntıdayım kardeş.Ara sıra elim ayağım titriyor.Gözümden yaş geliyor.İnş değer.Bu arada konuştuğum 2 kızın teki benle konuşuyor haylen.Hiçte demiyor kazanamadın felan.Taşaklı çıktı.

179.5 da kaldığım çok iyi oldu bu yıl.Kim dost kim ipne görmüş oldum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vallahi sıkıntıdayım kardeş.Ara sıra elim ayağım titriyor.Gözümden yaş geliyor.İnş değer.Bu arada konuştuğum 2 kızın teki benle konuşuyor haylen.Hiçte demiyor kazanamadın felan.Taşaklı çıktı.

Tek yapman gereken pes etmemek ( en zoru ). Pes ettiğin zaman o ana kadar yaptığın her şey çöp olur, sonuna kadar götür. Mezun psikolojisini arkadaşlarımdan gördüm o yüzden blogumda da çok üstüne basıyorum mezuna mümkünse kalmayın diye, umarım başarırsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tek yapman gereken pes etmemek ( en zoru ). Pes ettiğin zaman o ana kadar yaptığın her şey çöp olur, sonuna kadar götür. Mezun psikolojisini arkadaşlarımdan gördüm o yüzden blogumda da çok üstüne basıyorum mezuna mümkünse kalmayın diye, umarım başarırsın

gelişmeleri aktarırım.sekteye uğradım bu tatilde

• Hocam ben hala çalışmaya başlayamadım ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corey Beaulieu

Hocam ben hala çalışmaya başlayamadım ya

Hocam geç değil hala En kötü seneye için güzel temel oluşturursunuz.

Bugün yazım geldi arkadaşlar up

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Corey Beaulieu

Hocam ben hala çalışmaya başlayamadım ya

Hocam geç değil hala En kötü seneye için güzel temel oluşturursunuz.

Bugün yazım geldi arkadaşlar up

9-10dan eksikler de var alttan kalan 5 ders var baya zor geçicek bu 5 ay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben basladim calismalara. Turkce sosyal agirlikli. Mat geo hic calisasim gelmiyor. Cunku temel zayif. Denemeerde 2-3 bet oyle diyim. Hedefim fazla ucuk degil 350 gibi bir puan almak. Dershaneyede gitmiyorum. Ama matematiksiz zor. Yardimlarini bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.