Şimdi Ara

Sinav donemindeki ogrenciler icin. ( Asıl yayın süreci başladı ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
34
Favori
5.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ezgimmsn

Hocam bu 11.sinif fizigini nasil halledicez ??????

11. sınıf fiziği bana da ağır geldi. Ben şahsen ders kaçırmadan ve örnek sorulara çalışarak hallettim ve bence fizik için en iyi yöntem bu, 12 fiziği için de geçerli

Yeni makale yayında arkadaşlar. Bu daha çok sağlık ve sınav performansına yönelik bir makale :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Orijinalden alıntı: ezgimmsn

Hocam bu 11.sinif fizigini nasil halledicez ??????

11. sınıf fiziği bana da ağır geldi. Ben şahsen ders kaçırmadan ve örnek sorulara çalışarak hallettim ve bence fizik için en iyi yöntem bu, 12 fiziği için de geçerli

Yeni makale yayında arkadaşlar. Bu daha çok sağlık ve sınav performansına yönelik bir makale :)

arkadaşlar adam makale-fıkra ayrımını bilmiyor dinlemeyin şunu

not:ya da ben bilmiyorum

not2:yarın sınav var lan bak yine aklıma geldi

• Hocam nerelerdesin yaa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanuni94

Hocam nerelerdesin yaa..

Dun komiteden cikip otobuse bindim gece 2de vardim eve Bugun dunun telafisi olarak 2 makale geliyor birazdan :)

• quote:

quote:

Hocam nerelerdesin yaa..

Dun komiteden cikip otobuse bindim gece 2de vardim eve Bugun dunun telafisi olarak 2 makale geliyor birazdan :)

Anladm hocam bekliyoruz..

• quote:

quote:

quote:

Hocam nerelerdesin yaa..

Anladm hocam bekliyoruz..

Eline koluna saglik hocam..:-) tam gaz dewam

• kanuni94 K kullanıcısına yanıt
    Yeni makaleler geldi umarım beğenirsiniz
  • güzel olmuş beğendim de hocam bir sorum var geçen sene bu zamanlar yaklaşık kaç net yapıyodunuz ? @Wirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Paul Jobs

güzel olmuş beğendim de hocam bir sorum var geçen sene bu zamanlar yaklaşık kaç net yapıyodunuz ? @Wirm

Bu sıralar 135 civarı net yapıyordum. Kasımdaki Töder Türkiye genelinde 137 gibi bir şey yapmıştım sanırım
  • quote:

quote:

güzel olmuş beğendim de hocam bir sorum var geçen sene bu zamanlar yaklaşık kaç net yapıyodunuz ? @Wirm

Bu sıralar 135 civarı net yapıyordum. Kasımdaki Töder Türkiye genelinde 137 gibi bir şey yapmıştım sanırım

peki belki pek alakası yok ama 100 neti kaç nete kadar çıkarabilirim ? (konu eksiğim var dershaneyle beraber gidiyorum )
  • Yeni yazini okudum hocam guzel yazmissin. Bayram guzel bir firsat ama memlekete gidecegiz valla napsam diye dusunuyorum kara kara.

• quote:

quote:

quote:

peki belki pek alakası yok ama 100 neti kaç nete kadar çıkarabilirim ? (konu eksiğim var dershaneyle beraber gidiyorum )

Çapadaki yakın arkadaşlarımdan biri 105 netle başlamış Çok çalıştığını söyledi yalnız.

@AsasinoDePulgas Teşekkürler beğenmene sevindim. Bayramda ailem sırf ben rahat çalışayım diye evde kaldı. Memlekette ev boş kalmaz genelde Mümkünse kendine özel çalışma masalı bir oda ayarlat belirlediğin kitapları götür. Bayramı boş geçmek çok büyük kayıp olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çapadaki yakın arkadaşlarımdan biri 105 netle başlamış Çok çalıştığını söyledi yalnız.

@AsasinoDePulgas Teşekkürler beğenmene sevindim. Bayramda ailem sırf ben rahat çalışayım diye evde kaldı. Memlekette ev boş kalmaz genelde Mümkünse kendine özel çalışma masalı bir oda ayarlat belirlediğin kitapları götür. Bayramı boş geçmek çok büyük kayıp olur.

Asil sorun burda bas gosteriyor bayramdan bayrama gittigimiz icin sabit kalma sansim yok. Evimizde yok zaten. Artik yapcak bi sekilde bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni yazı geldi arkadaşlar uplayalım
  • güzel blog beğendim tmler içinde bir kaç şey yazarsan sevinirim
  • General00 kullanıcısına yanıt
    Yazilarin cogu genele hitaben ancak Tmlere ozel birkac yazim da olacak Fenden 10+ net yapabilmek icin mesela :)

• Bugünkü yazımı yayınladım arkadaşlar. Çok önemli olduğunu düşündüğüm bir yazı, lütfen dikkatle okuyun
  • Yeni yazım hazır. Bu sıralar pek yorum gelmiyor nedense, görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar bu blog sizin için
  • quote:

Yeni yazım hazır. Bu sıralar pek yorum gelmiyor nedense, görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar bu blog sizin için

iyi gidiyorsunuz hocam elinize saglik surekli okuyorum zaten birde su android oyunu mrrak ettm adi neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ayşedmr

quote:

Yeni yazım hazır. Bu sıralar pek yorum gelmiyor nedense, görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar bu blog sizin için

iyi gidiyorsunuz hocam elinize saglik surekli okuyorum zaten birde su android oyunu mrrak ettm adi neydi

Monster Warlord'du bir süre sonra silmiştim Geçen yıl bu sıralar çok popülerdi ama kızlara pek hitap edeceğini sanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.