Şimdi Ara

sınav dershanesi kaç tane s.b veriyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ? alan varmı yada geçen seneden varsa bilgilendirirse sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her dersten birer tane veriyor soru bankası
  • ama dergiler kitap kadar kalın.
  • ygs lys aynı kitapdamı ,internette baktım ayrı ayrı da yapmışlar.

• geometride aynı, mat, fen grubu kitapları iki kitap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eshi Shinkirō

geometride aynı, mat, fen grubu kitapları iki kitap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eshi Shinkirō

geometride aynı, mat, fen grubu kitapları iki kitap.

sanırım biyolojide tek kitap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2013 Ygs Lys

? alan varmı yada geçen seneden varsa bilgilendirirse sevinirim .

soru bankaları;
    ygs fizik,lys fizik,ygs-lys biyoloji,ygs geometri,lys geometri,ygs matematik,lys matematik,ygs-lys türkçe,ygs kimya,lys kimya olmak üzere 10 tane.
  • geçtiğimiz yıl sınava gittim dergilerini pek önermem kısacası en az bir konu anlatımlı kitap daha lazım yanına
    soru bankaları dergilerine göre daha iyidir diğer soru bankaları ile mukayese edersek altta kalmazlar.
  • sınava gitmek gibi bir hata yapmayın sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizkopat33

sınava gitmek gibi bir hata yapmayın sakın

?? NEDEN ??
  • Geçen sene Beşiktaş sınavdaydım hayatımın hatasını yaptım diyebilirim sana eger yeni kayıt olacaksan sakın olma derim neden diye sorarsan öncelikle kaynak bakımından bişey bekleme çok kotu kaynakları var denemeleri desen acayip vasat hatta denemelerdeki hataları görsen koparsın denemeye giriyorduk çıktıgımızda soruları kontrol ediyorduk %100 dogru dedigimiz sorular yanlış çıkıyordu sonra hocaya götürüp soruyorduk nasıl olur diye hoca da durumun farkında haklısınız çocuklar bu soru yanlış diyordu zaten soruları hocalara danışmıyorlarmış hoca bizde kıtapcıgı sizin gibi sınavda görüyoruz diyordu ayrıca hoca bakımından kaliteli hocaları yok bi matematikci vardı kadın konu anlatmaktan bi haber bişey bildigide yoktu zaten diger hocalarda pek farksız değildi dershanede bi tertip düzen yok her şey çok saçmaydı uzun lafın kısası sakın bu sınav dershanesine gitmek gibi bir hata yapmayın.
  • ben sınavı tavsiye etmiyorum cok duzensiz bir dersane her branstan 1 hoca var :S düşünün artık şimdi fen bilimlerine gidiyorum acayip disiplin ilk defa bir dersaneyi beğendim.Fen bilimlerini tavsiye ederim ayrıca sayısal olmamıza ragmen felsefe tarih cografya turkce soru bankaları verdiler
  • şuan sınava gidiyorum. Bana hiç bir faydası olmuyor diyebilirim. Onun yerine fem'e falan gitsem iyidir. Verdikleri dergiler kafam kadar kalın evet fakat düzensiz sayfalar düzensiz anlatımlarla dolu
  • Arkadaş bu nedir ya kimse sınavı beğenmiyor.Eğer iş yoksa yani işe yaramıyorsa bende çözmeyeyim kaynaklarını :D
  • kaynakları soruları fena degil geometrisi zordur mesela.
  • sınava gittim bende dergiler iyi denebilir ama soru bankaları gereksiz. onu çözceginize daha çözülecek biçok kitap vardır
  • Geosu zor çok kasmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

sınava gittim bende dergiler iyi denebilir ama soru bankaları gereksiz. onu çözceginize daha çözülecek biçok kitap vardır

gereksiz derken ne gibi?Ne bakımdan yani zor mu kolay mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

sınava gittim bende dergiler iyi denebilir ama soru bankaları gereksiz. onu çözceginize daha çözülecek biçok kitap vardır

gereksiz derken ne gibi?Ne bakımdan yani zor mu kolay mı?

pek sınava yönelik değil sanki. özelikle mat1 i pek önemli bir kitap değil. mat2si daha iyi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.