Şimdi Ara

Sınav 20XX'e benzer saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda devamlı süren saçma bir atışma soruların dağılımı her aralık için farklı misal ilk 10bin için sürenin fazla olması avantajdı 65 ayt yapacakken 70 yapan sayısı oldukça fazladır bu nedenle sonucunu 10k altı bekleyen birine 2015 gibi gelecek demek hayal pazarlamak olur. ilk bin hedefleyen, derece bekleyen biri için 2010 gibi gelecek demek o kadar da yanlış olmayabilir zira hedefi bu seviyede olan arkadaşlarıma göre seçici sorular geçen senelere göre azdı ancaaaak özellikle ilk 20bin'in altı için sürenin fazlalığı hiç bişey fark etmedi zira bu kitle için sınav süresi 1 gün bile olsa yapılacak soru sayısı değişmeyecekti ve yine bu kitle için geçen senelerde çıkan mat1 sorularının eksikliği tyt'de sürenin azlığı gibi faktörler yüzünden sınav zordu. Hedefi 30bin olan birine 2010 gibi gelecek demenin de aynı şekilde hiç bir tutarlı yönü yok. Ama forumda ne oluyor adam 2010 gibi gelir diyince küfür ediliyor 2015 gibi gelir diyene troll deniyor herkes kendi aralığı için konuşulsun istiyor ama ilk 5bin için yorum yapan adama işletme isteyen biri sen trollsün diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piknikyapan -- 18 Temmuz 2018; 17:1:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1923 diyorum o zaman

• Troll bu afaroz edin hemen

• Sayısalda 50k-60k arasi 16-17 arası

70k-100k arası 14-16 arası

150k-200k 16dan iki tık kötü

200k üstü 2010 gibi gelir

• 30 -50 arası nasıl gelir hocam sizce ?
  • 150-200 arası 16 nın iki tık altı geliyomuş böle kötü gelmesi için o aralıkta herkesin yapması lazım o aralığın yaptını varsaydında 50-60k neden en kötü 16 oldu aşağısının iyi yapıp 16 dan kötü almasını yukarınınds bol sürede en kötü 16 olcanı savunmakta güzelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunset58

150-200 arası 16 nın iki tık altı geliyomuş böle kötü gelmesi için o aralıkta herkesin yapması lazım o aralığın yaptını varsaydında 50-60k neden en kötü 16 oldu aşağısının iyi yapıp 16 dan kötü almasını yukarınınds bol sürede en kötü 16 olcanı savunmakta güzelmiş
    senin işine gelmiyor diye böyle saçma şekilde yorum yapman hoş değil kardeşim ben böyle düşünüyorum hoşuna gitmiyorsa banla geç

• Eleştirdiğim şey başlığın altında yaşanıyor abi :DDDDd

• Senin dediğin aralıkta bile giriceğim yer hazır ama alt kademede herkesin çatır çatır çözceni varsayıp kötüsünü sölüyon 50k yı masum gibi en kötğ 16 diyon bence fazla iyimser üst sıraya oynayan canavarlara o süre çok yaradı

• quote:

Senin dediğin aralıkta bile giriceğim yer hazır ama alt kademede herkesin çatır çatır çözceni varsayıp kötüsünü sölüyon 50k yı masum gibi en kötğ 16 diyon bence fazla iyimser üst sıraya oynayan canavarlara o süre çok yaradı
    alt sıralarda kötümser düşünmemin sebebi tmler tmde o siralama aralığını gecicek bi ton insan var aynı sekil sayısallarda 150 bin altı tmleri cok rahat gecer diye düşünüyorum

• Sen rez al hocam maksimum 10 bin kişi geriye atar tm cileri sayısalcıları oda hukukçı psikolojici mutantlar yüzünden bu sene tm lere yaradı az mat yapıp çok puan alcaklar kek soru olmadığından onlar için

• quote:

Sen rez al hocam maksimum 10 bin kişi geriye atar tm cileri sayısalcıları oda hukukçı psikolojici mutantlar yüzünden bu sene tm lere yaradı az mat yapıp çok puan alcaklar kek soru olmadığından onlar için
    hocam tmlerde aynı sekil sayısallara yaradı fen aşırı basitmiş tarzi seyler diyor millet göz ucuyla bakıp yorum yapıyor

• Fenmi kolay ula fiziği çözerken hayatımda böle ikilem yaşamadım ben donradan vazgeçip boş bırsktım soru bile doğru çıktı kimya hadi neyse o organik sorularıyla gömülmeyi hakettide biyo ile fizik eledi ama mat çözen adamın sayısala atılması çok koyuyor ne saçma bişe çok mat çözen tm çıkmaz hukukçılar belki 20-25 çözer gerisi 10-15 netle gezinir matta

• "işletme isteyen biri sen trollsün diyor"

Belki adam Koç İşletme istiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana temayı anladın herhalde boş yapmaya gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.