Şimdi Ara

SİNAN OĞAN'nın ADAYLIK AÇIKLAMASI :SAHTE MUHALEFET'in GERÇEK YÜZÜ BU İŞTE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Henüz referandum oylamasının itiraz süresi dolmamışken,

Anayasa mahkemesinin mühürsüz oylarının kabul edilemeyeceği kararı varken,
    30 mart yerel seçimlerinde akp başvurusu üzerine sandıktan bir adet mühürsüz zarf pusula çıkması sonucu bingöl de seçimler yenilenebiliyorken,
    1.5-2.5 m arası mühürsüz pusula ve zarf olduğu söyleniyorken,
    insanlar ilçe seçim kurulu önünde yüzlerce metre dilekçe kuyrukları oluşturuyorken,
    daha düne kadar başkanlık sisteminin felaketlerini anlatıyorken,

bu ne hız sinan oğan ? ne ara bu kadar hukuksuzluğu sindirdin de aday olabileceğini belirtiyorsun...

yazıklar olsun...işte bu Türkiye'de ki muhalafetin sahte olduğunun en büyük kanıtıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Nisan 2017; 5:38:35 >

• 1 kişinin kararı ile tüm muhalefeti zan altında bırakıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

1 kişinin kararı ile tüm muhalefeti zan altında bırakıyorsun.

Diğer muhalefet kimmiş? Kılıcdaroğlu mu? O da adaylığını koyar büyük ihtimalle. Adamların derdi başkanlık değil maksat koltuğumun hakkını vereyim, Erdoğana muhalefet olayım. Tek dertleri bu
  • Olabilirim, olmaktan şeref duyarım demiş. Adaylığımı açıklıyorum dememiş. Bir şeyi de kıçınızdan anlamayın.

Ayrıca anayasa mahkemesinin ne kararlar verdiği ortada. Darbeden sonra bütün başvuruları OHAL yüzünden "yetkisizlik" bahanesi vererek reddediyor. Bu ülkeyi "ben anayasayı tanımıyorum, saygı da duymuyorum" diyen kişi yönetiyor. Sence bu şartlar altında referandumun tekrarlanması mümkün mü? Buna inanan kişi ya bu ülkede yaşamıyordur ya da rol yapıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysk nın verdiği kararı iptal edecek hakim savcı kaldı mı?

kalsa bile o hakim savcı anında uganda ya gönderilir yerine kararı onayacak başkası gelir? ...
  • seçim bitti kanki olan muhalefet bir birine girdi
  • 2019 da her sekilde cumhurbaskanligi secimi var zaten. Bu referandum sistem ve yetkisini belirliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaya şu açıdan bakılması lazım eğer YSK seçim sonucunu açıklarsa 'evet' yönünde koyacaklar tabii ortaya. Meydanı boş mu bıraksınlar. Muhalefet olmak adaylık koymayacağı anlamına gelmez. Bir ihtimalle seçilip eski sisteme dönmeyi sağlayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.