Şimdi Ara

Sinan Engin R.Carlos'tan kaçtı..... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • azı ark.lar hala Carlos un yaşını bilmiyor. 36 demiş birisi... 2007-1973 =34 .. yanlış mıyım ?

Sinan Engin çıktı dün gece saçma sapan açıklamalar yapıyor. Bu kadar da saçma cümleler olmaz. Kezman a sarı kart gerekli imiş. Yere yatmış.. İbrahim de sinirlenmiş diyor.. İyi her kendini yere atan futbolcuya gidip diz atalım, kart da görmeyelim... Kaptan olacak bir de... İbrahim üzülmez çıktı kaptanlık toraman a geçti.. O da aynısı. Takım kaptanı adam dövecek sahada... Hem adamı korner direğine sokuyor hem de hakeme bağırıyor ...

Hala aynı kafa, aynı futbolcular... Maçtaki sarı kartların çoğu yine itirazdan geldi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

dünkü maçı az izledim çünkü elektrikler kesildi
    ama izlediğim kadarı ile carlos yine koşuyor top verip kaçıyor pas istiyor bişeyler yapmaya çalışıyor 36yaşında bu hız
    attığı serbest vuruşda yerden gitti ve barajdan döndü

Tuh elektrikler kesilmese barajı bozup sarı kartı yediğindeki surat ifadesini kaçırmışsın.Tüm karizması bir anda çizildi.

tühh
    kezman yine bitirmiş işi fb tvden baktımda ilk goldede devid boş kale misali gol atmış orda da kezman iş yapmış

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

demircibuee?

istemişken Aziz Baba biraz yardım et senin nato'dan tanıdıkların vardır falan deseydin
    bizim ev incirlik üssüne yakın değil natoda yardım edemezdi

iyide ben onu bjjjk'ye demiştim

• Bu nasıl bir futbol cahilliğidir bu nasıl bir futboldan anlamamazlıktır. Siz hangi şampiyonlar ligi maçında gördünüz üst düzey futbolcuların sarı karta itiraz edip hakemle diyaloğa girdiğinii. Bunun adı profesyönelliktir. Gösterilen kırmıza karta verilen penaltıya itiraz etmez sadece türk futbolculara özgü bir şeydir. Bakınız İbrahim Üzülmez dün gece. Sanki karar değişecekte. Bide bi arkadaş demişki roberto carlostan türkiyede 100lercesi var. Ya türkiyede 100 m yi 11 saniyenin altında koşan, vurduğu şutlar 140 km hızla giden, milimetrik paslar atan sol kanat oyuncusu söleyin ben fenerbahçeyide bırakırım donanımdanda üyeliğimi silerim. Bu kadar gözleriniz kapalı olmasın yaa
  • beyler hiç sinan enginden bahsetmeyin

ben sinan engini çok severdim deli dolu konuşurdu ama dobraydı

ama dün telegolü izledim tükürdüğünü yaladı yanlış yaptı
  • quote:

Orjinalden alıntı: daimakafein

Bu nasıl bir futbol cahilliğidir bu nasıl bir futboldan anlamamazlıktır. Siz hangi şampiyonlar ligi maçında gördünüz üst düzey futbolcuların sarı karta itiraz edip hakemle diyaloğa girdiğinii. Bunun adı profesyönelliktir. Gösterilen kırmıza karta verilen penaltıya itiraz etmez sadece türk futbolculara özgü bir şeydir. Bakınız İbrahim Üzülmez dün gece. Sanki karar değişecekte. Bide bi arkadaş demişki roberto carlostan türkiyede 100lercesi var. Ya türkiyede 100 m yi 11 saniyenin altında koşan, vurduğu şutlar 140 km hızla giden, milimetrik paslar atan sol kanat oyuncusu söleyin ben fenerbahçeyide bırakırım donanımdanda üyeliğimi silerim. Bu kadar gözleriniz kapalı olmasın yaa

bize ne sizin takım bırakmanızdan veya üyelik sildirmenizden

o bahsettiğiniz 11 saniyenin altında koşan , şutu 140 km ile giden milimetrik paslar atan (soldan kezman a bir top kesti kezman 5 mt. gerideydi) futbolcu neredeydi dün gece ? yoksa elinden kolundan tutan mı oldu ?

• quote:

quote:

quote:

demircibuee?

istemişken Aziz Baba biraz yardım et senin nato'dan tanıdıkların vardır falan deseydin
    bizim ev incirlik üssüne yakın değil natoda yardım edemezdi

iyide ben onu bjjjk'ye demiştim

• o zaman önce kendi transferlerinize bakıcaksınız aldığınız adamların hali perişan neden sürekli roberto carlos neden tello bitane daha vardı adını unuttum onlardan bahsetmiyonu varsa yoksa carlos çekememezlik had safada
  • Gerçi bende hayatında en fazla türk telekom A ligini seyretmiş adamlara roberto carlosu anlatmaya çalışıyom siz daha onun nası biri olduğunu tanıyamamışsanız ben ne derim size. Adam yıllardan beri kendini futboluyla anlatıyo ama siz onla aynı dili konuşmuyorsunuz ama öğrenceniz tanıyacaksınız yaşıcaksınız bundan kimsenin kaçarı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

pek kaçılacak bir futbolcu olmadığı bugün sahada da görüldü. onun bugün oynadığını Türkiye de oynayacak yüzlerce futbolcu yokmudur ?

Laf salatası yapma bize.Herkes senin aslında ne demek istediğini biliyor.Nasıl bir futbol bilgin var ki daha 1 maçta bir futbolcuyu yerin dibine sokarsın.Kaliteden yoksun,sponsorlar tarafından şişirilmiş bir futbolcudan ibaret olduğunu hadi bunları da geçtim bir de utanmadan TSL de bunun gibi yüzlerce oyuncunun var olduğunu söylüyorsun.Carlosun durumu hiç bir futbolcuya benzemez.Kupaların,şampiyonlukların takımı R.Madridden Avrupanın orta kalitede bir ligine geldi.Böyle bir futbolcunun hemen ilk maçında neler yapması gerektiği düşüncesi futbol cahilliğidir.Adına ne koyarsan koy .Taner senden yorumcu morumcu olmaz.Senden olsa olsa ne olacağını biliyorum ama o da bende kalsın.

salatalık + yoğurt + su + tuz + biraz sarmısak + nane = ??? Yoksa o da mı olmaz?

• quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Hocam dediğin gibi sen ve ben farklı kişileriz. Senin başından geçen olaylar benimde başımdan geçseydi. (Az çok muhabbetimiz olduğu için sen diyorum rahatsız oluyorsan sizli de hitap edebilirim).
    Ben konuşmazdım ama senin böyle hala Carlos hakkında konuşabiliyor olman garibime de gitmiyor değil.
    Carlos'u istediğin gibi eleştirebilirsin banane, ama eleştirininde bir tutarı olması lazım. 3 gün önce FB'ye gelmez FB alamaz Real Madrid bırakmaz diyipde şimdilerde Carlos'a şişirme balon mumalesi yapman bana ters geliyor. Açıkçası böyle davranman sende FB düşmanlığı sezinlememe neden oldu. Tamam ben yanlış algıladım diyelim FB düşmanlığı söz konusu değil diyeyim hata yapmışım diyeyim.

Ama senin bu davranışının nedeni nedir. Carlos'a özel bir kinin mi var. 3 gün önce Real Madrid 'de oynayabilecek kapasitedeyken niye 3 gün sonra birden bire şişirme oluveriyor. Eğer bu tavrını 3 gün önce de sergileseydin. Amenna söyleyeceğimiz gram kadar söz olmazdı.

Diyorsunki Carlos transferi gündeme gelmeden ben böyle konuşmaya başladım. Nasıl yani FB 2 seneden beridir Carlos'u almak için uğraşıyor. Eğer Real Madrid Carlos'u o sene bıraksaydı hani senin FB alamaz Carlos gelmez dediğin sene yani Carlos'un balon olmadığı sene. O zaman ne olacaktı. Alamaz dediğin zaman FB aldığına göre kaliteli futbolcu ama 1 sene sonra aldığı için şişirme futbolcu. ?????

Carlos hakkında söylediklerinde belki haklı çıkacaksın belki Carlos FB'ye yeterince katkı sağlayamıyacak.
    Bizde zaten ondan her maçı almasını beklemiyoruz. Ama bu onun balon olduğunu ispatlamaz. Balon olmadığını da senelerce Real'de oynayarak ispatlamıştır. Sol kanata ihtiyacımız vardı bence alınabileceklerin en iyisi alındı (Maddi olarak). Ben yıldız futbolculardan her an bir şeyler beklerim. Ortega'yı da gidinceye kadar desdeklemiştim hep daha iyi olacak uyum sağlayacak demiştim ama olmadı. Ortega FB'de istenilen düzeyde olamadı ve en sonunda kendisi FB'yi bırakıp gitti. Keza Anelka da aynı durumdaydı benim için.
    Carlos uyum sağlar iyi oynar yada uyum sağlayamaz kötü oynar bunu zamanla göreceğiz.

Daha ilk maçıydı bence pek etkili olamadı dediğin gibi ileriye çıkışlarında onun bölgesi boş kaldı ama bunun suçlusuda o değil. Buna önlem alamayan, alması gereken yada önlem alacak olan Zico'dur Carlos değil?

Hocam kime ne anlatıyorsun.
    KSK süper ligde uzak ara şampiyon olacak
    Cannavaro sağbek
    Necatinin 1 yılda kazandığını 1 ayda kazanması diye gider

• quote:

Orjinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

quote:

pek kaçılacak bir futbolcu olmadığı bugün sahada da görüldü. onun bugün oynadığını Türkiye de oynayacak yüzlerce futbolcu yokmudur ?

Laf salatası yapma bize.Herkes senin aslında ne demek istediğini biliyor.Nasıl bir futbol bilgin var ki daha 1 maçta bir futbolcuyu yerin dibine sokarsın.Kaliteden yoksun,sponsorlar tarafından şişirilmiş bir futbolcudan ibaret olduğunu hadi bunları da geçtim bir de utanmadan TSL de bunun gibi yüzlerce oyuncunun var olduğunu söylüyorsun.Carlosun durumu hiç bir futbolcuya benzemez.Kupaların,şampiyonlukların takımı R.Madridden Avrupanın orta kalitede bir ligine geldi.Böyle bir futbolcunun hemen ilk maçında neler yapması gerektiği düşüncesi futbol cahilliğidir.Adına ne koyarsan koy .Taner senden yorumcu morumcu olmaz.Senden olsa olsa ne olacağını biliyorum ama o da bende kalsın.

salatalık + yoğurt + su + tuz + biraz sarmısak + nane = ??? Yoksa o da mı olmaz?

cacık mı

• Neyse..

quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Hocam dediğin gibi sen ve ben farklı kişileriz. Senin başından geçen olaylar benimde başımdan geçseydi. (Az çok muhabbetimiz olduğu için sen diyorum rahatsız oluyorsan sizli de hitap edebilirim).
    Ben konuşmazdım ama senin böyle hala Carlos hakkında konuşabiliyor olman garibime de gitmiyor değil.
    Carlos'u istediğin gibi eleştirebilirsin banane, ama eleştirininde bir tutarı olması lazım. 3 gün önce FB'ye gelmez FB alamaz Real Madrid bırakmaz diyipde şimdilerde Carlos'a şişirme balon mumalesi yapman bana ters geliyor. Açıkçası böyle davranman sende FB düşmanlığı sezinlememe neden oldu. Tamam ben yanlış algıladım diyelim FB düşmanlığı söz konusu değil diyeyim hata yapmışım diyeyim.

Ama senin bu davranışının nedeni nedir. Carlos'a özel bir kinin mi var. 3 gün önce Real Madrid 'de oynayabilecek kapasitedeyken niye 3 gün sonra birden bire şişirme oluveriyor. Eğer bu tavrını 3 gün önce de sergileseydin. Amenna söyleyeceğimiz gram kadar söz olmazdı.

Diyorsunki Carlos transferi gündeme gelmeden ben böyle konuşmaya başladım. Nasıl yani FB 2 seneden beridir Carlos'u almak için uğraşıyor. Eğer Real Madrid Carlos'u o sene bıraksaydı hani senin FB alamaz Carlos gelmez dediğin sene yani Carlos'un balon olmadığı sene. O zaman ne olacaktı. Alamaz dediğin zaman FB aldığına göre kaliteli futbolcu ama 1 sene sonra aldığı için şişirme futbolcu. ?????

Carlos hakkında söylediklerinde belki haklı çıkacaksın belki Carlos FB'ye yeterince katkı sağlayamıyacak.
    Bizde zaten ondan her maçı almasını beklemiyoruz. Ama bu onun balon olduğunu ispatlamaz. Balon olmadığını da senelerce Real'de oynayarak ispatlamıştır. Sol kanata ihtiyacımız vardı bence alınabileceklerin en iyisi alındı (Maddi olarak). Ben yıldız futbolculardan her an bir şeyler beklerim. Ortega'yı da gidinceye kadar desdeklemiştim hep daha iyi olacak uyum sağlayacak demiştim ama olmadı. Ortega FB'de istenilen düzeyde olamadı ve en sonunda kendisi FB'yi bırakıp gitti. Keza Anelka da aynı durumdaydı benim için.
    Carlos uyum sağlar iyi oynar yada uyum sağlayamaz kötü oynar bunu zamanla göreceğiz.

Daha ilk maçıydı bence pek etkili olamadı dediğin gibi ileriye çıkışlarında onun bölgesi boş kaldı ama bunun suçlusuda o değil. Buna önlem alamayan, alması gereken yada önlem alacak olan Zico'dur Carlos değil?

Hocam kime ne anlatıyorsun.
    KSK süper ligde uzak ara şampiyon olacak
    Cannavaro sağbek
    Necatinin 1 yılda kazandığını 1 ayda kazanması diye gider

• quote:

Orjinalden alıntı: axuburak

quote:

Orjinalden alıntı: nicksize

bu aziz yıldıım kendini ne sanıyo

mühendis
    zengin
    zeki
    akıllı
    ağır başlı
    karizmatik
    FENERBAHÇE Başkanı
    vs vs vs..
    yeterlimi?

şimdi sen kendini ne sandığını anlat?

galatasaray ın uefa ve süper kupasına tesadüf diyen birinden bahsettiyoruz

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: daimakafein

Bu nasıl bir futbol cahilliğidir bu nasıl bir futboldan anlamamazlıktır. Siz hangi şampiyonlar ligi maçında gördünüz üst düzey futbolcuların sarı karta itiraz edip hakemle diyaloğa girdiğinii. Bunun adı profesyönelliktir. Gösterilen kırmıza karta verilen penaltıya itiraz etmez sadece türk futbolculara özgü bir şeydir. Bakınız İbrahim Üzülmez dün gece. Sanki karar değişecekte. Bide bi arkadaş demişki roberto carlostan türkiyede 100lercesi var. Ya türkiyede 100 m yi 11 saniyenin altında koşan, vurduğu şutlar 140 km hızla giden, milimetrik paslar atan sol kanat oyuncusu söleyin ben fenerbahçeyide bırakırım donanımdanda üyeliğimi silerim. Bu kadar gözleriniz kapalı olmasın yaa

bize ne sizin takım bırakmanızdan veya üyelik sildirmenizden

o bahsettiğiniz 11 saniyenin altında koşan , şutu 140 km ile giden milimetrik paslar atan (soldan kezman a bir top kesti kezman 5 mt. gerideydi) futbolcu neredeydi dün gece ? yoksa elinden kolundan tutan mı oldu ?

o topun kezmanın 5mt ilerisinde kalmasında sucu carlosa buluyorsan seninle futbol tartışmaya bile gerek yok zaten cakmadığın işlere burnunu sokma bence.

• r.carlos u da gördük oyunda ama arkadaşın biri elektrikler kesildiğinden görememiş tabi.....

elektrikleri de aziz kestirmiştir. r. carlosun berbat oyununu görmeyin diye
  • roberto carlosla ergün pembe aynı yaştalar demi ama kemik ergünün hali ortada zuhahahahahaa takımı daha ona uygun bi jübile yapmayı bile düşünmüyo
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.