Şimdi Ara

Şimşek Otogaz Destek -(Ankara) Sorun Cevaplıyoruz ... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
8
Favori
18.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Opel Insıgnıa 1.4T 119000 km de lpg yeni takıldı,Lovato Obd2. Araçta LPG takılana kadar 0 problem vardı. Şu an ilk çalışmayı yapıp lpgye geçince hafif silkeleme ve esp uyarısı veriyor. Bujiler yeni değişti (NGK Lpg3 )lakin sorun devam ediyor,bobini değiştirmedim.Sıcak motorda bobini söküp tüm başlara dokunduğumda hepsi aynı eşit sıcaklıkta. Şu an gündüzleri 40-42 derece olan bir ildeyim,araç sürekli güneş altında.Marşa bastıktan yaklaşık 30 sn içinde lpg ye geçiyor ,ısı-Rpm-süre değerleri ne olmalı? Yineliyorum;sistem takılmadan önce herhangi bir silkeleme vs yoktu 0 problem.Neden lpg de titreme oluyor? Bobin bozuk olsa benzinde de titreme yapmaz mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford Fiesta 2012 otomatik vites aracım var. Kit mtm takılı. ECU'da sıkıntı vardı. Tamir gördü. Lpg anahtarının sıfırını da taksam anahtar doğru göstermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 8 Ağustos 2022; 14:59:25 >
  • efsane7106 kullanıcısına yanıt

EVO modeller yetlkili servislere özel şifreli malesef

• szymek61 S kullanıcısına yanıt

sayın @szymek61 @szymek61 şayet gaza geçince silkeleme 10 km gidince halen devam eden ise ateşleme zira gaza geçince başlayan silkeme belli km sonra geçiyorsa gaza erken geçmeden mütevellit.böylesi durumda gerek sıcak iken gaza geçme değerini artırmalı gerekde süreyi artırmalı ve devir şartı vermeli .saygılar

• sorcery kullanıcısına yanıt

sayın @sorcery level sensör kaynaklı olailir

• Brc 42 lt simit lpg tankım var. Yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. İşcilik vs toplamda ortalama nekadar fiyat çıkar tahminen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt

50 olmalı. aşağısını yapmayın.

• Lancer 1.8 cvt, 2009 model, 156bg, 188 tork araca sahibim.
    Prins Silverline LPG ve prins 63cc enj. mevcut. 74 cc enjektör ihtiyacı var mı sizce, internette bir tablo gördüm; silindir gücü (bg) karşılığı olarak kaç cc enjektör gereksinimi doğduğu ile ilgiliydi, o tabloya göre 74 cc görünüyor.

• Wsscx W kullanıcısına yanıt

şu an 42 lt simit tank 1850₺

• pc-system1 kullanıcısına yanıt

63 cc uygun olanı efendim

• simsekotogazankara kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.

• prins kefico eculu yeni model 4 silindirli 8 enjektörler için yeni kiti çıkmıştır bilginize

• Atiker Dual kit 4 silindirli 8 enjektörler için yeni kiti çıkmıştır bilginize

Merhaba. Ford Fiesta 2012 1.4 96hp aracım var. Hangi LPG sistemini önerirsiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sorcery kullanıcısına yanıt

Sayın @sorcery

Aracıza Prins Ecomax Tavsiye ederim 7900 ₺

Teşekkürler bir de technomax fiyatı alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 9 Eylül 2022; 12:27:49 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pRİNS TECHNOMAX 8900 AFR DAHİL

• Merhaba ustam. Aracımın lpg tankının üretim tarihi eylül 2012. Bu ay içinde tankı yeniletmeyi düşünüyorum 10 yıl dolduğu için. Tankı yeniledikten sonra aracı muayeneye sokmak zorunlu mu? Aracımın muayenesi 2024 Şubata kadar. Daha 1,5 sene var. Şimdiden teşekkürler.

• nedenhagi N kullanıcısına yanıt

Sayın @nedenhagi tankınız süresi değişmeli ve normal muayene zamanına kadar bekleyip aldığınız proje ile gidebilirsiniz .tadilat projenin geçerli süresi yok.

Teşekkürler ustam cevabınız için. Aracımda 35 litrelik tank var. 40 litrelik tank takılabilir mi ve tank fiyatlarını öğrenebilir miyim size zahmet?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.