Şimdi Ara

ŞİMŞEK OTOGAZ -Ankara Destek ve Cevaplıyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
8
Favori
27.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simsekotogazankara

Değerleri canlı görmektir önemli olan sadece bir resimden bir çıkarım yapılamaz
    İyi günler kış aylarında benzinden lpg ye geçiş derecesi kaç olmalı. Ayar yaptıracağım. Hayırlı işler. Not:lpg kitim lovato 2013 yılında takılmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın deryadeniz907

Lovato sistemler 4,7 k ntc sensör kullanır bundan mukabil sabah geçiş ısısını 35 ile 40 derecesi ki biz 37 derece tavsiye ederiz .
    saygılar
  • quote:

Değerleri canlı görmektir önemli olan sadece bir resimden bir çıkarım yapılamaz
    Regülatör basıncı 1.28 sizce bu değer nasıl? Bir de bu ekrana bakarak nozul ufak diyen oldu da bana, nasıl anlaşılıyor ki bu verilerden

• Merhaba, 1998 polo classic 1.6 100bg aft motorlu araç için kit ve fiyat bilgisi verebilir misiniz?
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    basınç 1 bar olsun basınç değişince tekrar otomatik kalibrasyon yapın
  • RaRe kullanıcısına yanıt
    Sayın RaRe

Aracınıza uygun olabilecek kit ve fiyatları özelden attık saygılar .
  • quote:

basınç 1 bar olsun basınç değişince tekrar otomatik kalibrasyon yapın
    Basıncı ayarlardan mı değiştircem yoksa regülatör üzerinden alyan ile mi değişecek ustam?

ek olarak; yolda ayar yapılmış ve memnun olduğum bir haritam var, regülatör basıncı değişince bu haritada değişecek mi ?
    Memnun olduğun bir ayar varsa o vakit uğraşmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Memnun olduğun bir ayar varsa o vakit uğraşmayın
    memnun olduğum bir harita var ama regülatör basıncı olması gereken noktada değilse bunun bir zararı olmaz mı?
  • Selamlar üstadım 2016 model i20 1.4 mpi elit aracımız için en uyumlu lpg kiti hangisidir. Siz takıyor iseniz fiyat bilgisini paylaşabilir misiniz

• ozgurhisir O kullanıcısına yanıt
    Sayın ozgurhisir

Aracınıza uygun olabileceğini düşündüğümüz marka ve versiyon tipleri size özelden fiyatları ile birlikte attık esen kalın .
    tolere sınırlarında çokda sıkıntı olacağı yok esasında öyle kalsın
  • quote:

tolere sınırlarında çokda sıkıntı olacağı yok esasında öyle kalsın
    Teşekkürler ustam

Bu arada nozul ufak uyarısı vardı hatırlarsanız. Denemek için dün sıfırdan bir kalibrasyon yaptım. Nozul ölçüsü doğru olarak düzeldi. Harita 150'li rakamlarla başladı.

Sonra tekrar ayar yapılmış olan eski haritamı attım, yine nozul ölçüsü ufak kısmına geldi. Ayar yapılmış haritada 240'larla başlıyor, 202 en düşük rakam. Sanırım LTFT, STFT dengelemek için bu rakamlara çıkarılmış haritam? Siz ne diyorsunuz bu duruma?

Ek olarak; bu ayar yapılmış 200'lü harita ltft,stft'yi dengeliyorsa nozul ufak uyarısını dikkate almalı mıyım yinede..
  • Dikkate almayın

• iyi günler

aracım renault europa 1.4 tek nokta enjeksiyonlu .

yolda seyir halindeyken BENZİNDE kullanırken hiçbir sorun yok fakat LPG de kullanırken herhangi bir hızda. ayağımı gazdan çekince. aracı altından pıt pıt diye sesler geliyor(patlatma diyorlar). yokuş aşağı inişlerde bu ses daha belirgin oluyor. Lpg ciye gidiyorum motorcuya yönlendiriyor motorcu LPG ciye git diyor arabadan soğudum iyice arkadaşlar. Başına böyle bir sorun gelen varsa yardım edin lütfen.

Not: Buji ve buji kabloları değişti sorun düzelmedi.

• Merhabalar, arkadaşımın 2010 model vw passat'ta prins lpg sistemi olan aracında akü bitti. Yanına gittim takviye ile çalıştırdık ancak lpg'ye geçmiyor. Ne yapmak gerekir?
  • Quicksilver.89 Q kullanıcısına yanıt
    Buji tırnak açıklığını sentil ile %25 oranda kapatıp tekrar deneyin

• Arif kullanıcısına yanıt
    Takviye sırasında sigorta atmış olabilir akünün artı ucunu takip edip sigortayı kontrol edin

• ŞİMŞEK OTOGAZ  -Ankara  Destek ve Cevaplıyor
    YENİLEN ARAYÜZÜ İLE WEB SİTEMİZE BEKLERİZ
  • ŞİMŞEK OTOGAZ  -Ankara  Destek ve Cevaplıyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.