Şimdi Ara

SIMS 3 BAND

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim karakterim şarkıcı ben onu şarkıcı olarak gruba ekleyebilir miyim? Hep band resimlerine baktım hiç singer yok. Rock grubu kurmak istiyorum.

Edit: Yabancı bir forumdan öğrendim gruba eklenemiyormuş çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Yok böyle saçma bir şey ya şimdi solist olmadan rock grubu mu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liederjaeger -- 25 Haziran 2015; 16:11:29 >

• bende istemiştim hatta adı Sims Metal di :D showtime vardı tabi ondan singer almak için uğraştım ama olmadı sadece çello gitar piyano ve bateri alınıyor :/
  • 07Talha 0 kullanıcısına yanıt
    Saçmalık ya bir de kime hangi aleti vereceğimizi seçemiyoruz. 3 kişiydiler benim simim gitar çalıyordu diğer ikisi piyano ve çello. Yemişim rock grubunu. Bu şarkıcı grup işi saçmalıkmış bildiğin.
  • aslında tüm gurubu evine alsan yani aktif ailene alsan orda kimin ne çalacağına karar versen daha sonra yeniden onları eski ailelerine göndersen belki olur haa bide master controller var bununla herşeyi değiştirebilirsin bir tür mod hile amaçlıda kullanılır bug gidermek amaçlıda kullanılır ben çok defa kullandım mesela bende inventory de sattığım eşyalar bahçeme geliyordu ve onu alıp bir daha satabiliyorumd bu mod ile reset town reset sim dedim düzeldi :) veya terfi alamıyordum performance 100 olduğu halde alamıyordum bu mod ile düzeldi
  • 07Talha 0 kullanıcısına yanıt
    Sağ ol, bu aralar bir sims merakım oldu da burası pek güncel değil ben yine bir soru soracağım

Bu enable aging, story progression var ya, benim oyunda bunlar kapalı. Ben oyuna giriyorum, options yerinden enable aging'le yaş ayarı yapıyorum, story progression'u açıyorum. Oyunu oynarken güzel gün gün atlıyor, oyunu save edip kapatıyorum sonra açtığımda o gün kısmı sıfırlanmış oluyor. Neden acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.