Şimdi Ara

simit tüp takıldı yedek lastik sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim araca en uygun simit tüp denildi yer konuları yüzünden prins technomax 1,500 tl ücret karşılığında dün sabah bıraktım 10,00 da bugün 2 de gidicem almaya montaj tamam dediler ama test sürüşü filan olucak dediler ama şimdiden düşünmeye başladım yedek lastiği nere koyucağım şimdiden düşünmeye başladım lastik tamir kitlerimi mi alsam yoksa bagajda dursunmu bunun için bi fikriniz varmı simit tüp kulananlar

• lastik tamir kitin ve pompan olsun ufak bi çantaya at ve bagaja koy gitsin.
  • mini stepne alternatif olabilir
  • Mini stepne al, ne olur ne olmaz ben tamir kitleri ne pek güvenmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamir kiti 4 kere kullandım birinde ise yaradı 3 ünde inmiş lastiği yerden kaldıramadı bile. Yani demem o ki uzun yolda mutlaka yedek lastik olsun bi kılıf ile sarıp atın bagaja.

• Tamir kiti iş görür bence benim lastiğim patlasa uğraşmam değiştirmekle tamir kiti iş görürse ne ala görmezse çekiciye yükler götürmek mantıklı gibi

simit tüp taktırmakla akıllık etmişsiniz kimisi halen bagajda tankla dolaşıyor hiç hoş bir görüntü değil bagaja tank koyacağınıza lastiği bir kılıfa geçirip koyun daha iyi
  • araban ne bilmiyorum ama stepneyi ters çevir bagaja koy, içine taku tuku doldurursun. çoğu zaman arka bagaj ya boş oluyor ya da yarıya kadar doluyor. illa bagajı dolduracaksan stepneyi al içeri arka koltuğun ayak gelen boşluğuna paspasın üstüne dikine koy. (arkada 3 kişi gitmiyorsanız)
  • Kac kere patliyor lastik bu zamanda.Satilirken bagaji buyutecegi sekilde sadece kit ile satilsa onu tercih ederim.Bosuna agarlik kanaatimce.

Alin bir kit ve elektrikli komprasor , yetecektir acil durumlarda.

• Uzun yola stepne koyarak gidin bagaja şehir içini siz bilirsiniz

• Bende aracıma simit tank taktırmıştım. Araştırmalarım neticesinde " araca özel ince stepne" buldum.

Neredeyse motorsiklet lastiği kalınlığında, çelik jantlı, fazla yer kaplamıyor. Kendi kılıfının içşne koyup, koltuğun arkasına dik şekilde montaj ediyorsunuz. Dikkatli bakmadıkça gözükmüyor bile.

• Bugün dağ yolları hariç en uzak lastikci, iki yerleşim merkezi 30 km dir. Ve internetin olduğu her yerde en yakın yerleşim yerini yazıp lastikçi bulabilirsiniz. Dert etmeye gerek yok. Yine de bi pompa bazen durumu daha ucuza kurtarabilir.

• Teker yarildiginda o kitin ilahi gelse kurtarmiyo seni. Basima geldide..

• quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

lastik tamir kitin ve pompan olsun ufak bi çantaya at ve bagaja koy gitsin.

Tamir kiti zaten şişiriyor pompa ne için?
    Bu arada Kipa' da SKT yakın 10 liraya lastik tamir kiti satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekiRoRo -- 17 Ağustos 2017; 21:45:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • extra önlem. ne olur ne olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.