Şimdi Ara

SİMİT SARAYI'NDA KÜÇÜK ÇAY 6 TL BÜYÜK ÇAY 8.5 TL OLMUŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• He ya bir tane bitki yaprağı. Dükkan kirası yok, elektrik yok, doğalgaz yok, nakliye gideri yok, vergi beyanı yok, personel maaşı yok, sigortası yok hiçbir şey yok bunlara hiç zam da gelmiyor tek maliyet bitki yaprağı.

Muazzam zekalarını sergiliyor yine arkadaşlar. Dükkanların, firmaların fırsatçı olması falan tamamen iktidar yalaklarının sorumluluğu iktidarın üzerinden almak için uydurduğu bir şeydir.

Bu ülkede simit sarayında çay 6 liraysa da iktidar yüzündendir 8 liraysa da iktidar yüzündendir. En boktan araba 200 bin liraysa da iktidar yüzündendir. Gerisi yalandır dolandır.

Bu saydıkların markette yok mu? Marketin kirası elektriği nakliyesi lojistiği vergisi çalışanları yok mu? Aynı çayı marketten nasıl 10 kat ucuza alabiliyorsun? Gir starbucksa sıcak su iste ücretsiz veriyorlar marketten 25 kuruşa aldığın çayı at içine iç. Hayırdır 5 yıldızlı otelde boğaz manzaralı yerde miyim neye para veriyorum bu kadar? Cadde manzaralı bol gürültülü mekanlara gitmeyi bırakırsanız onlar da kendilerine gelirler. Burada laf ettiğiniz neresi varsa önünden geçsem görüyorum içerisi tıklım tıklım. E adam basar tabi 6 da yapar 10 da yapar nasıl olsa millet alıyor...

• Gitmeyin protesto edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 sene önce falan tam tarih tutmuyo olabilir küçük çay 1tl büyük çay 1.5tl idi

tarihten tam emin degilim 4 sene filanda olabilir uzun zamandır gitmedim en son gittigimde öyleydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 20 Kasım 2021; 19:1:34 >
  • Çay dediğin sıcak suya katılmış bir kaç parça bitki yaprağı. Bu işletmelerin fırsatçılığı artık fazla oldu

• He ya bir tane bitki yaprağı. Dükkan kirası yok, elektrik yok, doğalgaz yok, nakliye gideri yok, vergi beyanı yok, personel maaşı yok, sigortası yok hiçbir şey yok bunlara hiç zam da gelmiyor tek maliyet bitki yaprağı.

Muazzam zekalarını sergiliyor yine arkadaşlar. Dükkanların, firmaların fırsatçı olması falan tamamen iktidar yalaklarının sorumluluğu iktidarın üzerinden almak için uydurduğu bir şeydir.

Bu ülkede simit sarayında çay 6 liraysa da iktidar yüzündendir 8 liraysa da iktidar yüzündendir. En boktan araba 200 bin liraysa da iktidar yüzündendir. Gerisi yalandır dolandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 20 Kasım 2021; 20:42:41 >
  • Senin gibi gidenler oldukça daha çok artar

• 18 liraya 1 paket çay alırım.Enayimiyim dışarda çaya para vereyim

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Kırk yılın başı oğlum ve eşimle Üsküdar Salacak şubesine gittik 100 TL hesap ödedik en son pandemiden önce gitmiştik en fazla 60 TL ödüyorduk

• Kardeş 18 liraya en fazla 500 gram çay alabilirsiniz 1 kilo bulmanız imkansız

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Ekonomik sorunlar ve liranın gitgide değersizleşmesi yüzünden
    Ama kırk yılın başı bir gitmişsiniz ondan birşey olmaz
    Düzenli gitseniz bu ödemelerin altından kalkamazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt

Bu saydıkların markette yok mu? Marketin kirası elektriği nakliyesi lojistiği vergisi çalışanları yok mu? Aynı çayı marketten nasıl 10 kat ucuza alabiliyorsun? Gir starbucksa sıcak su iste ücretsiz veriyorlar marketten 25 kuruşa aldığın çayı at içine iç. Hayırdır 5 yıldızlı otelde boğaz manzaralı yerde miyim neye para veriyorum bu kadar? Cadde manzaralı bol gürültülü mekanlara gitmeyi bırakırsanız onlar da kendilerine gelirler. Burada laf ettiğiniz neresi varsa önünden geçsem görüyorum içerisi tıklım tıklım. E adam basar tabi 6 da yapar 10 da yapar nasıl olsa millet alıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aberrant Warden -- 20 Kasım 2021; 23:15:54 >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt

Evet kardeş bu gün gittiğimiz Simit Sarayı baya bir büyük ilk katta satış bölümü ikinci katta ise teraslı büyük bir salonu var üst katta mescit bile düşünmüşler büyük ihtimal kiracıdırlar 50 bin kirası rahat vardır

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

Evet boğaz manzaralı Üsküdar'da olduğunu söyledim

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

boş ver kanka sen evde demle çayını. sana çok dışarda bi yerlerde oturmak.

• Mega holdingsciler dusunsun😂

• scapegoat111 kullanıcısına yanıt

Hayırdır söylediğime cevabınız olmayınca klişe cevaplra başlıyorsunuz hemen? Simit sarayının giderleri var da marketin giderleri yok mu evet söyle bakalım. Bu direkt fırsatçılıktır. 25 kuruş maaliyeti olan bir şeyi diğer giderleri de eklersen 1 hadi 1.5 yaparsın.

Ben yalnızca değeri kadarını veririm. Senin gibiler oldukça adam 8 de yapar 10 da yapar nasıl olsa alıcısı çok :))

Çayı 20tl yapsa şurada savunanlar çıkar buna eminim. Siz gidin dostum afiyet olsun sonra ağlamayın ama fiyatlar neden böyle diye  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aberrant Warden -- 21 Kasım 2021; 8:16:20 >
  • Osiris34 kullanıcısına yanıt

Nasıl yani ?

• Starbucks 'in ucuz olduğunun kanıtı.

• Simit külliyesine gidin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.