Şimdi Ara

'Şimdiye Kadarki En İyi İphone' Slogan Efsane

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar düşündüm taşındım yemedim içmedim iphone'u nasıl eleştirebilirim diye kafa patlattım sonunda buldum. Slogan sizce de çok yaratıcı ve insanları İphone aldırmaya yönelik değil mi? "Şimdiye Kadarki En İyi İphone" şuana kadarki en iyi işlemci :) İyide güzel İphonecum bir önceki iphonelardan daha iyi olmazsa zaten neden alsın insanlar?

İphone 11 in işlemcisi iphone 8 den iyidi, iphone 8 inki iphone 7 den vs.vs. diye gider. Zaten her çıkan bri öncekinden iyi oluyor. Adamlar başka yenilik koymadıkları için bildiğin bunu slogan olarak kullanmışlar :) Ve bu etkileyici slogana atlayıp şimdiye kadarki en iyi iphone u aldım diyerek alıcak bir ton insan tanıyorum. Bende koyu bir iphonecuydum ama artık daha fazla insanları enayi yerine koymalarına dayanamayıp Oppo Reno4'e geçtim çokta memnunum.

• Kimse kusura bakmasın Apple insanları enayi yerine koymuyor. Yaklaşık 2 sene android kullandım ve 5 cihaz değiştirmek zorunda kaldım bu süre zarfında çünkü her güncellemeden sonra telefon sapıtıyordu. Ancak 1 senedir de Xs kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Söylediklerinize katılmıyorum. Ülkemizde kur ve saçma sapan vergilendirmeler oldukça sizin gibi düşünenler çoğalacaktır. İyi forumlar.

İnsanların anlamadığı bir konu var.

Apple, müşterilerini yeni iPhone almaları için zorlamıyor hatta eski cihazlarını kullanabilmeleri için onları uzun ömürlü yapıyor ve uzun süre güncelleme almasını sağlıyor.

Apple, yaptığı kaliteli reklam ve pazarlama teknikleri ile insanların yeni Apple ürünleri almasını sağlıyor ama zorlamıyor artık buna ekosistem, tasarım ne derseniz deyin ama insanlarda satın alma duygusu uyandırıyor.

Çevremde, 2015 senesinde tanıtılmış iPhone 6S/Plus kullanan insanlar var ve bakın bu 5 senelik cihaz iOS14 güncellemesi alıyor ve hala kullanışlı.

Diyeceklerim bu kadar.
  • tamam

• Kimse kusura bakmasın Apple insanları enayi yerine koymuyor. Yaklaşık 2 sene android kullandım ve 5 cihaz değiştirmek zorunda kaldım bu süre zarfında çünkü her güncellemeden sonra telefon sapıtıyordu. Ancak 1 senedir de Xs kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Söylediklerinize katılmıyorum. Ülkemizde kur ve saçma sapan vergilendirmeler oldukça sizin gibi düşünenler çoğalacaktır. İyi forumlar.

• ''Adamlar başka yenilik koymadıkları için..''

Yenilik koymadıklarını nereden çıkardınız. Modeller bir öncekinin tekrarı olsa bu kadar satılmaz ki.

• Gördüğüm en saçma eleştiri. Bir iphonu 5 sene rahatça donmadan kullanabilirsin. Peki ya senin en kral android telefonun? İşte o en fazla 2 yıl dayanır sonra cortlar.

Ayrıca iPhone kullanım ömrünü hesaba katınca diğer telefonlara göre ucuz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_westwood -- 11 Aralık 2020; 16:55:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laf cambazlığı sadece pazarlama maksatlı. Ama buradan hiçbir yenilik yapılmıyor anlamı çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda bi iphone bide volkswagen düşmanlığı var bitmek tükenmek bilmiyor. ne bu çekememezlik "Şimdiye Kadarki En İyi İphone" Slogan Efsane 

• İnsanların anlamadığı bir konu var.

Apple, müşterilerini yeni iPhone almaları için zorlamıyor hatta eski cihazlarını kullanabilmeleri için onları uzun ömürlü yapıyor ve uzun süre güncelleme almasını sağlıyor.

Apple, yaptığı kaliteli reklam ve pazarlama teknikleri ile insanların yeni Apple ürünleri almasını sağlıyor ama zorlamıyor artık buna ekosistem, tasarım ne derseniz deyin ama insanlarda satın alma duygusu uyandırıyor.

Çevremde, 2015 senesinde tanıtılmış iPhone 6S/Plus kullanan insanlar var ve bakın bu 5 senelik cihaz iOS14 güncellemesi alıyor ve hala kullanışlı.

Diyeceklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 11 Aralık 2020; 17:25:14 >
  • Android Telefonlar başlığında sürekli görüyorum sizi, herkese Oppo Reno4 öneriyorsunuz. Buraya da gelmişsiniz"Şimdiye Kadarki En İyi İphone" Slogan Efsane 

Neyse hoş geldiniz. Gelmişken misafirimize kolonya ikram edelim:

https://forum.donanimhaber.com/oppo-reno5-serisi-tanitildi--146933867

Oppo Reno3 tanıtım tarihi: 17 Mart 2020

Oppo Reno4 tanıtım tarihi: 29 Temmuz 2020

Oppo Reno5 tanıtım tarihi: 10 Aralık 2020

"Şimdiye Kadarki En İyi İphone" Slogan Efsane

Kaynak: Oppo Reno 4 Ana Konu: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146903239

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 11 Aralık 2020; 17:53:36 >

• Oppo Reno6'nın çıkmasına şunun şurasında ne kalmış ki? Taş çatlasın 4 ay "Şimdiye Kadarki En İyi İphone" Slogan Efsane 

• iDoctor kullanıcısına yanıt

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Ah cahilim benim neden yavaşlattığı detayında da yeni telefon alsınlar diye yazıyor di mi? Bu konu detayları ile bilirkte bu forumda tartışıldı hiç cevap vermek ile uğraşmayacağım.

Yok artık apple yeni telefon alın diye yavaşlatıyoruz dememiş mi demiştir canım iyi bakın nasıl demez

Önce paylaştığın şeyin içeriğini okusan zaten neyin ne olduğunu anlayacaksında işte biraz kullanmak gerekiyo şu başımızdakini.

quote:

Apple’a göre önemli olan telefonun hızı değil sağlıklı bir şekilde çalışabilmesiydi. Apple, bataryası yıpranmış iPhone’ların, devreye zarar vereceğinden dolayı performansını güncellemeler ile düşürdüğünü bu sayede daha uzun ve stabil bir deneyim sunacağının altını çizmişti.

Apple’ın eski modellerini kasıtlı olarak güncellemeler ile yavaşlatması oldukça mantıklı. Ancak burada etik olmayan şey Apple’ın bu yavaşlatma işlemini daha önceden açıklamaması. Apple bu yüzden tazminat ödemek zorunda kalacak. Son olarak Apple’ın bu politikasından vazgeçmediğini hala bataryası yıpranan iPhone’ları yavaşlattığını belirtelim.

Edit: Bu arada Android cihaz üreticilerinden hiç telefonları yavaşlattıklarına dair bir açıklama gelmiş miydi? :)

Bakın beynini kullanamayanlar için tekrar tekrar yazıyorum;

Son olarak Apple’ın bu politikasından vazgeçmediğini hala bataryası yıpranan iPhone’ları yavaşlattığını belirtelim.

bataryası yıpranan iPhone’ları yavaşlattığını

bataryası yıpranan iPhone’lar

bataryası yıpranan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 11 Aralık 2020; 18:14:32 >

ne anlatıyorsun ki apple bu telefonu yavaşlatıyor batarya bahane bundan öncede yavaşlatıyordu bunu yapmasının tek sebebi de sizi telefon almaya zorlamak hayır yani bunun neyini savunuyorsunuz adamlar sizin telefonunuzu sizden habersiz yavaşlatıyor sizde olsun canım ne olacak diyorsunuz

Bu arada apple telefonlarını yavaşlattığını açıklamadı mahkeme tarafından açıklamak zorunda kaldı diğer konu android cihazları yavaşlatamazlar çünkü android açık kaynaklı yavaşlatan bir yazılım güncellemesi sunsalar bile başka yazlımı rahatlıkla yükleyebilirsiniz appleda bu opsiyonunuz yok apple ne verirse onu kullanmak zorundasınız

Neyse apple cihazlarınızı sizden habersiz çöp etsin karşılığında amerikada yaşıyorsanız 25 dolar versin orada yaşamıyorsanız onu bile vermesin siz yine savunup en son çıkanı alın

Bizi telefon almaya zorlayan bir firma neden 5 senelik cihazına yeni güncelleme verip onu hala kullanılabilir durumda tutsun?

Bakın burada o uyduruktan gazetecilerin yazdığı haber sitelerini paylaşacağınıza biraz çevrenize bakın.

Ben burada Apple'ı savunmuyorum gördüklerimi ve deneyimlerimi savunuyorum.
  • ibrahiimacr kullanıcısına yanıt
    Hocam siz de kusura bakmayın da 2 senede 5 cihaz değiştirmek için ya telefonla mining falan yapmayı denemiş olmanız lazım ya da arabayla üstünden geçmişsinizdir, diğer türlü garip bir durum.
  • adanavalısi kullanıcısına yanıt

Ne arabayla üstünden geçtim nede başka bir şey hocam. Cihazları tertemiz kullandım hep ederinden çok fazla aşağısına da satmadım çünkü gerçekten temiz kullandım. Tecrübelerimi söylüyorum hepsi bu inanıp inanmamak size kalmış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.