Şimdi Ara

Şimdiye Kadar Duyduğunuz En Güzel Soyadı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
4
Favori
128.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bostancıoğlu
  • İyiaksu
    İşbitiren
  • Bilmiyorum ama KIvanç tatlıtuğ. 10 numara oturuyor dile. Lavuğun ismi bile şekil bide bizimkine bak Rıdvan TUR. TUR ne yahu. Geçen müşteriye gittim. Broşür bıraktım altta kaşem var. Rıdvan TUR hangi firma diyor. Başımı öne eğerek benim ismim ve soyismim dedim. Adam güldü ve soyismin enteresanmış dedi bende biliyorum dedim vurdum kapıyı çıktım kendimi yollara attım haykırdım. İssssyiiiiaaaaaannnnnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

Bilmiyorum ama KIvanç tatlıtuğ. 10 numara oturuyor dile. Lavuğun ismi bile şekil bide bizimkine bak Rıdvan TUR. TUR ne yahu. Geçen müşteriye gittim. Broşür bıraktım altta kaşem var. Rıdvan TUR hangi firma diyor. Başımı öne eğerek benim ismim ve soyismim dedim. Adam güldü ve soyismin enteresanmış dedi bende biliyorum dedim vurdum kapıyı çıktım kendimi yollara attım haykırdım. İssssyiiiiaaaaaannnnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

Bilmiyorum ama KIvanç tatlıtuğ. 10 numara oturuyor dile. Lavuğun ismi bile şekil bide bizimkine bak Rıdvan TUR. TUR ne yahu. Geçen müşteriye gittim. Broşür bıraktım altta kaşem var. Rıdvan TUR hangi firma diyor. Başımı öne eğerek benim ismim ve soyismim dedim. Adam güldü ve soyismin enteresanmış dedi bende biliyorum dedim vurdum kapıyı çıktım kendimi yollara attım haykırdım. İssssyiiiiaaaaaannnnnn

Kardes alinma ama guldum Anlatisina da guldum

• TABİKİDE BENİM SOYADAIM 'MERT' EN İYİSİ BUDUR BENCE MERT YA MERT DAHA NE OLSUN
  • tabii ki türkiye'nin %20'sinin soyadı olan yılmaz. :D
  • Otuzbiroğlu.
  • Efe
  • Çetinkan benim daha aynı soyada hiç rastlamadım hep çetinkaya var
  • Açıkgöz
  • Bay
  • Bir yere imza falan atarken çok karizmatik oluyor. Kendi soyadım diye söylemiyorum çoğu kişi beğenir soyadımı 'Ayyıldız'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KALYUN

quote:

Orijinalden alıntı: ThuqLifé

Kapran
    Günsur
    birde Anan

Kapran'ı nereden duydun? çok bulunmaz hani
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

benimki

AYYILDIZ

nerelisin læ benimkide ayyıldız ?
  • Yakar tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayatbalığbaş
  • Kendi soyadim Kutluata
  • salak saçma bi yarışma vardı bi ara. Gelin- Kaynana filan orda bi herif Ata Türk vardıya sonradan öldü sanırım . Çok kıskanmıştım o herifi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.