Şimdi Ara

ŞİMDİDE KIZLAR FACEBOOKTA BU HERİFE HASTA !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
1
Favori
7.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu adamın neyine hasta oluyolar anlamıyorm arkadaş. kafası ters üçgen şeklinde kepçe kulaklı bişey. cool bir hava yaratmak için fotoğraflarda girmediği şekil kalmamış. entel entel kibarca konuşma tarzları. fotoğraflarını görmesen erkek olduğuna inanmassın öyle bişey. kızlar bu dingilin nesine hasta anlamış değilim.

http://www.facebook.com/salvati0narmy#!/photo.php?fbid=270374693019610&set=a.111322632258151.14671.100001412456688&type=3&theater

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIDS -- 3 Ocak 2012; 21:56:52 >
  • Açıklamayı yapıyorum adam profesyonal foto çekildigi için ve güzel çıktıgı için gızlar atmış begenmiş...gayet normal yani ergen desem ergen degil nasıl birşey bu çözemedim, adamın hakkını yememek lazım götürüyor vallahi helal olsun diyelim, hee sen daha yakışıklıysan koy fotografını görelim
  •  ŞİMDİDE KIZLAR FACEBOOKTA BU HERİFE HASTA !!!

• Ben anormal bi durum görmüyorum ortada. Adam ergen değil, gay değil birşey değil. Herşey yolunda.. He, kızların beğenisi seni kıskandırdıysa, onu bilemiycem dostum..
  • Kedi-Ciğer-Pis
  • Çektiği fotolar fena değilmiş.
  • offf allahım off kızlar ne çirkin erkeklere yamaşır biz niye böyle populer değiliz ne yapıyorlarda böyle oluyor bu dingiller
    gerçekte bi iş güç sahibi olsalar adam akıllı içim yanmaz
  • çok tipsiz ya ben bile daha iyiyim bundan o kadar tipsiz olduğum halde ki zaten mehmet akif alakurt buna 1 milyon basar kıvanç tatlıtuğ ve kenan imirzalıoğlu da bin basar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Šahin K

offf allahım off kızlar ne çirkin erkeklere yamaşır biz niye böyle populer değiliz ne yapıyorlarda böyle oluyor bu dingiller

Nick / Avatar - Mesaj uyumsuzluğu ..
  • biraz şeyi andırmıyor mu?

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318714_208092939247786_100001412456688_567163_4560936_n.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceren Moray -- 3 Ocak 2012; 22:10:15 >
  • Basit bir odun.
    Sosyalitesi tavan yapmış biri.
    Başka hiç bir şey bilmediği suratından okunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

offf allahım off kızlar ne çirkin erkeklere yamaşır biz niye böyle populer değiliz ne yapıyorlarda böyle oluyor bu dingiller

işle hayatı karıştırmamak lazım tabi yav çektiği fotoraglara bak kafaya boşet geçirmiş ya anlamıyorum böyle saçma fotograflar çekip para kazanılıyormuş amaç ne
  • Güzel fotolar çekmiş. Işini iyi yapiyor ve belli bir çevresi var destekleniyor. sen burda ona camur atarken adan hatunlari götürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide senin fotonu görde seninkine bakalım adamı o kadar kötülemişsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Basit bir odun.
    Sosyalitesi tavan yapmış biri.
    Başka hiç bir şey bilmediği suratından okunuyor.

Bunu söylicektim mesajı gördüm
    />
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

işle hayatı karıştırmamak lazım tabi yav çektiği fotoraglara bak kafaya boşet geçirmiş ya anlamıyorum böyle saçma fotograflar çekip para kazanılıyormuş amaç ne

Yanlışlardasın ağam.
  • Hey Atakan'a laf yok kendisini çok severim başka bir sosyal paylaşım sitesinde güncel takipçisiyim .

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiabLo's -- 3 Ocak 2012; 22:18:48 >
  • hipstığrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Foto makinesi iyiymiş
  • Bi Canonumuz olaydı...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.