Şimdi Ara

Şimdide Aykut ve Cocu Aynı Futbolu Oynatıyorcular Çıktı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aykutun futbolu kabız futboludur.Dünyada sadece kendisi oynatıyor.Dünyada bana tek bir hoca gösterinya çift ön libero oynatıp kanatlardada gol atıp asist yapmamasına rağmen sırf koşuyor diye bunları oynatan.Hatta oda yetmeyip Fas Milli Takımında bile 1 maç yedek bir maç ise sağ bek oynayan adamı Sağ Kanat diye kurtarıcı olarak oynatıp ondan inanılmaz işler bekleyecek tek bir hoca gösterin.

Gelelim Cocuya.Dünyada bazı hocalar dışında %95 dengeli futbol oynatılır.Bu dengeli futbolda ise oyuncu tercihleri takımların kaderini belirler.

Burdan yola çıkarak geliyim günlerdir nefret ettiğim gördükçe o yazanın adeta görsem boğazına yapışacak kadar sinir olduğum söyleme.Yav abi nasıl Cocu dengeli futbol oynatıyor diye Aykutla aynı futbol oynatıyor denirya.

Cocu kanatlarda forvet gibi skorer adamlar kullanıyor.Aykut ise gol atıp asist yapmayan sadece savunma yapan adamlar kullanıyor.Cocu tek ön libero 2 8 numara kullanıyor.Aykut çift ön libero kullanıyor.Cocu hücumcu bekler kullanıyor.Aykut HAK için Clichy transferinden vazgeçiyor.

Hala nasıl ikisi aynı futbolu oynatıyor dersiniz.Üstelik bu adamlar spor muhabiri olmuşlar.O zaman dünyada her hoca aynı futbolu oynatıyor.

• Ben Aykut hocanın bahsedildiği kadar berbat bir hoca olduğunu düşünüyorum. Winner olma durumu pek yok kabul ama gömdüğünüz kadar da kötü bir hoca değil.
  • imkansız.cocu en az 1-2 tık daha hoş gelen futbol oynatacak.zaten ilk 11 için diyorum kadronun çoğu değişecek.yeni kaleci,stoper,sol bek,8numara,sağ açık kafadan yeni ve daha kaliteli oyuncular olacak. geçen seneden sağ bek,stoperlerden biri,önlibero ve forvetlerden biri aynı kalacak. 1 ön libero iki tane 8numaradan oluşan 3lü orta saha olacak

bu kadro yapılanması ile KABIZ FUTBOL çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut Kimdi ya?

• Aykut kim ? Gonyada mi ?oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Daha da kötü. Az bile gömdük.
  • Bence Aykut'dan kötü olma ihtimali yok.
  • Aykut kocaman turkiyede buyuk takimlarda is yapamaz. Kucuk butceli takimlari iyi hale getirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam öldü, gömdük, kırkı çıktı, mevlidi yapıldı, helvasını yedik hala Aykut hala Aykut..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.