Şimdi Ara

Şimdi Redux Sürümü ile Birlikte | Metro: Last Light %100 Türkçe Yama | Oyun Çeviri (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
10
Favori
43.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ellerinize sağlık bu sene metro 2035 çıkacakmış sanırım onada bekleriz
  • Arkadaşlar ben bu serinin hiç bir oyununu oynamadım. Bir kaç sorum var. ilk olarak redux ne anlama geliyor? metro 2033'ün kitabına sahibim, kitabı okusam oynanışta katkı sağlar mı? Sadece Metro last night redux sürümünü alıp oynasam hikayeden geri kalır mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açılay kullanıcısına yanıt
    reduxla normalin tek farkı reduxta metro2033 ve devam oyunu last lightı yenilenen grafiklerle tekrar piyasa sunmaları başka hiçbir farkı yok normalle reduxun pc özelliklerin iyiyse reduxu indir
    kitap olarakta ilk kitap süperdi çok beğendim ikinci kitap ortalama üçüncü kitabı okumaya fırsat bulamadım okumazsan birşey kaybetmezsin,ama okunmaya değğer kalitede..
  • silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 2 Mart 2017; 22:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyronspırex

ellerinize sağlık bu sene metro 2035 çıkacakmış sanırım onada bekleriz

2034 çıkmadı ki niye 2035 çıkıyor ayrıca o firma batmamış mıydı yahu
  • thq battı deepsilver satın aldı last light 2034 diye duyruldu ama kitapla bağlantısı yok metro 2035 2017 de çıkacak diye söylentiler filan var o yüzden sanırım yazdım google yazarsan çıkıyor zaten direk
  • 2033 e yamayı kurdum ama oyunu açmıyor, yamayı kaldırınca açıyor
  • Yamayı kurdum oynuyorum sorun yok ama bazı yerlerde bozukluklar var. Mesela günlükte sergi bölümünün 2. Notu bozuk sadece # ilareti çıkıyor yazı yerine. Girişteki sahnede de öyle. Şimdilik katşılaştığım sorunlar bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamayı kurduktan sonra oyun oynanmayacak derecede yavaşladı. Aynı sorunu yaşayan var mı? Nvidia ekran kartı son driver kurulu. Yamasız oynayınca normal.
    Düzeltme : Yama kaynaklı bir sorun yok normal oynuyorum.

Yamayı yapanlara ve redux'a uyarlayanlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takeru -- 3 Mart 2017; 22:2:2 >
  • 2033 ün son bölümünün sonlarına doğru oyunda çalışmayı durdurdu hatası alıyordum yamayı kaldırınca düzeldi, eğer böyle hata alanlar var ise yamayı kaldırsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

2033 e yamayı kurdum ama oyunu açmıyor, yamayı kaldırınca açıyor

orjinal mi oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

2033 e yamayı kurdum ama oyunu açmıyor, yamayı kaldırınca açıyor

orjinal mi oyun?

Değill. Update yaptım ondan da olabilir

• Teşekkürler.
  • Ek paketlerde Türkçe.

Yalnız yamayı kurmak cidden eziyet, MetroLL.exe'yi otomatik bulamıyor manuel olarakta gözükmediği için kuramadım. Neden böyle bir yola başvurulmuş anlamadım, oyunum orijinal.

Düzeltme: İlginç bir şekilde Redux yamasını değil normal Last Light yamasını indirmişim, Redux için olan yama MetroLL.exe'yi aramadığı için bir sorun yok. Arada exe'nin ismini falan değiştirip Last Light yamasını zorla kurmuştum oysaki çalışmasa bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 30 Mart 2017; 20:46:23 >
  • Normal sürümleri 1 sene kadar önce Türkçe yama ile oynamıştım, şimdi indirimi fırsat bilip Steam'dan Redux sürümlerini aldım. Biraz Metro havasını solumak lazım.
  • Tam sevindim yamaları indirecem oyunçeviriye giremiyorum. Sayfa yükleme hatası alıyorum. Var mı indirme linklerini atacak cengaver?
  • İlk oyunu bitirdim sıra ikincide metascore'da 90'nı hakediyor.Yalnız havasızlıktan çok fazla ölüyorsunuz.Filitrelerin 5 dk gitmesi anlaşılabilir degil,ama heycanda katmıyor degil.
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.. Öncelikle emeğinize elinize sağlık bu güzel yamayi kaç zamandır beklediğimi anlatamam..

Yalnız Metro 2033 Redux yamasinda şöyle bir sorun var ki oyunun girişindeki anlatım ve final sahnelerindeki altyazilar uzunca “###############...... " şeklinde hatalı gösteriyor bilmiyorum orası cevrilmedi mi yoksa bi sorun var bilmiyorum ama oradaki altyazilar sorunlu.. Bunu düzeltecekmisiniz yani bi güncelleme gelir mi yakında.. Teşekkürler tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 13 Haziran 2017; 20:48:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Normal sürümde böyle bir şey olmaması lazım. Redux için Oyun Çeviri üzerinden yamayı uyarlayan arkadaşlarla iletişime geçmenizi öneririm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Normal sürümde böyle bir şey olmaması lazım. Redux için Oyun Çeviri üzerinden yamayı uyarlayan arkadaşlarla iletişime geçmenizi öneririm :)

Normal sürüm degil redux sürüm diye belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın.. Site üzerinden Onlarla iletişime geçmeye çalışacağım...

Bu sorun çok ilginçtir ki oyunun Ennnn başında sırtı dönük adam konuşmaya başladığında ve Final sahnesinde var.. Oyunun En başında ve en sonunda.. Tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 13 Haziran 2017; 20:52:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.