Şimdi Ara

Şimdi mi, Sonra mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: Mudixz

quote:

zaten tarafsızım demedımkı para kaptırma dıyorum aynı servıs,senın evrelerınden gecmıs guvenmıs almıs oısman olmus kısıler dıye...mısal elıtede var ...

Şimdi mi, Sonra mı? Şimdi mi, Sonra mı? Şimdi mi, Sonra mı? Şimdi mi, Sonra mı?

sen hala GM yi mi kötülüyorsun bi bıkmadın ha! 1 ay öncede aynıydın simdi de aynı
    -Bu adamın dediğini kaale almayın , tamamıyla saçmalıyor!!

Bende senin cin bu adami kaale almayin tamamen sacmaliyor demek isterdim,sacmaladigina eminim digerini hic sanmiyorum o yuzden aynen diyemiyorum.Senin bildigin kadar benim unutmuslugum var kucugum bak dalgama sen.

he kardeşim heee uza ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mudixz

quote:

zaten tarafsızım demedımkı para kaptırma dıyorum aynı servıs,senın evrelerınden gecmıs guvenmıs almıs oısman olmus kısıler dıye...mısal elıtede var ...

Şimdi mi, Sonra mı? Şimdi mi, Sonra mı? Şimdi mi, Sonra mı? Şimdi mi, Sonra mı?

sen hala GM yi mi kötülüyorsun bi bıkmadın ha! 1 ay öncede aynıydın simdi de aynı
    -Bu adamın dediğini kaale almayın , tamamıyla saçmalıyor!!

Bende senin cin bu adami kaale almayin tamamen sacmaliyor demek isterdim,sacmaladigina eminim digerini hic sanmiyorum o yuzden aynen diyemiyorum.Senin bildigin kadar benim unutmuslugum var kucugum bak dalgama sen.

he kardeşim heee uza ....

• elıte pismanlık alma aldırma

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainPrice36

Arkadaşlar öncelikle merhaba bu hafta içinde GM Discovery Elite almayı düşünüyorum ancak şöyle bir duyum aldım. Sizde biliyorsunuz ki ELİTE S800 le geliyor. Ancak ikinci partlarında ELİTE S800AC (yani S801) le gelecekmiş doğrumu? Bu fiyatı değiştirir mi? Lütfen bir el atın arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

bence bekleme en verimli zaman hevesin olduğu zamandır yoksa ona kalırsa her ay düşer fiyatlar..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.