Şimdi Ara

Şimdi kime oy vereceğiz ? (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
6
Favori
27.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

quote:

Bu ülkenin yarısı atatürk'ü ve atatürk gibi düşünenleri sevmediği için atatürk gibi biri en azından yakın zamanda gelmeyecek. gelsede zaten onu indiriverirler. ne zaman tezek kapının ağzına gelecek o zaman öyle biri çıkar da bizimkilerin de kafasına dank eder de peşinden giderler.

Atatürkü sevmeyenler değil bu ülkede Atatürkü sevenler pkknın don lastikliğini yapıyor su an. En büyük Atatürkçü Can dündardı belgeseller çekiyodu pkk kamplarında metiyeler düzüyordu nerde şimdi. Ne yapmıski Almanya Cumhurbaskanı tarafından davet ediliyor vatandaşlık veriliyor çok büyük Atatürkçü olduğu içinmi acaba . Bu aydın koyunlar bir harika dostum

En büyük atatürkçü sana göre can dündar olabilir ama bana göre öyle değil. ayrıca atatürkçülüğün büyüklüğü küçüklüğü olmaz. seversin veya sevmezsin o kadar. tabi cahiller kafalarını kumun altından çıkaramadıkları için ancak bu şekilde düşünebiliyorlar.

Atatürkün partisi bugun Chp nin don lastikliğini yapıyorsa kimse Atatürkü sevmez. Hdp barajı geçince pilav dağıtan teroristlerin kanallarında cenazelerinde ağlayan benim milletvekillerim değil. Chp nın teror partisi olduğunu Chp inkar etmiyor siz bence kafanızı kumdan çıkarın

• quote:

Orijinalden alıntı: sabe

İsrail demokratik bir ülkedir. Demokrasi sıralamasında İsrail 34. iken ülkemiz 97. sıradadır.

Demokratik bir ülkede ayrıca çıkıp laiklik tanımlamasına gerek yoktur.
    Ayrıca İsrail'in resmi dinide yoktur.
    TÜBİTAK'ın başına hayvan bahçesi müdürü getirip, papaz eriğini imam eriği yapanlara, zikirmatik ile uğraşanlara söyleyin dinin gelişimi engellemediğini, bana değil.

Ahiret ile savaşmanın ne alakası var, dünyada her savaşan ahirete mi inanıyordu?

Yahudi güzellemesi yaptığına göre FETÖ cüsün sanırım.

Yahudi geleneklerine göre haftanın 7. gününde (Cumartesi günü) kutsal ve dünyevi birçok eylemin yapılması yasak. Ateş yakmak, elektrikli aletleri kullanmak, arabaya binmek onlarca yasaktan sadece birkaçı.

Anayasası olmayan İsrail Devleti kısmi olarak Halaik, (Yahudi din yasaları), kısmi olarak da laik bir hukuk sistemine sahip.
    http://www.salom.com.tr/haber-100606-Israil_halki_icin_din_ve_gelenek_devletin_yonetim_sekli_degil.html

• Komünist partiye oy vereceğim .suriyeliyi benden değerli kılmaz en azından.ulen işçiye emekliye zam vereceğine suriyeliye para veriyor yazık yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şu apoya sayın öcalan diyerek baş akp 'li vekillerin övgü dolu sözlerinin olduğu resimleri de koyarsan sevinirim.

adam yerine koyduk olmadı anlamadılar şimdi analarını belliyoruz zorunuzamı gidiyor ?

Pardon ama bu nasıl lakayıt bir tavırdır ana bellemek ne demek ya üsluplu takılın biraz, burası forum. öyle bir tarafı yerip, diğer tarafı övmekle olmaz bu işler. bir iş yapıyorsanız tam yapın.

senin koyamadığın fotoğrafı ben koyayım da durum eşitlensin. nihayetinde sidik yarıştırıyoruz ya.

Kardeş bende bir foto altına photoshopla yazılar yazayım bu zor bişey değil. Benim paylaştıklarımı Chp li milletvekilleri inkar etmiyorki . Adamlar savunuyor hatta fark burda. Ayrıca teroristlerin anasının bellenmesi seni neden rahatsız etti onuda merak ettim. Bizim pkk ya hdp ye karşı tutumumuz belli. Chp hdp ile her kararda beraber hatta mitingler duzenliyolar terorist cenzelerinde saf tutuyorlar barış mitinglerinde kol kola geziyorlar bunlarıda goremiyorsan seninde tarafın belli

Ha sen bunları inkar ediyorsun yani. Yani hiç bu tarz kelimeler konuşulmadı. Beni teröristlerin anasının bilmem ne edilmesi rahatsız etmedi. senin kullandığın üslup rahatsız etti. açılım sürecindeki tutumunuzu da hatırlamanı özellikler şu resimdeki adamların apoya ettiği sayın ile başlayan övgüleri hatırlamanı tavsiye ederim. açılım sürecinde akp pkk lıların sözde kürdistan flama ve bayrakları ile gösteri yapmasına göz göre göre izin veriyordu doğuda pkk ' lılar yol kesip istedikleri gibi kimlik sorgusu yapabiliyorlardı. (((gerçi halen daha yapıyorlar) bunları göremiyorsan senin de safın belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjack8696 -- 4 Aralık 2016; 21:11:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu ülkenin yarısı atatürk'ü ve atatürk gibi düşünenleri sevmediği için atatürk gibi biri en azından yakın zamanda gelmeyecek. gelsede zaten onu indiriverirler. ne zaman tezek kapının ağzına gelecek o zaman öyle biri çıkar da bizimkilerin de kafasına dank eder de peşinden giderler.

Atatürkü sevmeyenler değil bu ülkede Atatürkü sevenler pkknın don lastikliğini yapıyor su an. En büyük Atatürkçü Can dündardı belgeseller çekiyodu pkk kamplarında metiyeler düzüyordu nerde şimdi. Ne yapmıski Almanya Cumhurbaskanı tarafından davet ediliyor vatandaşlık veriliyor çok büyük Atatürkçü olduğu içinmi acaba . Bu aydın koyunlar bir harika dostum

En büyük atatürkçü sana göre can dündar olabilir ama bana göre öyle değil. ayrıca atatürkçülüğün büyüklüğü küçüklüğü olmaz. seversin veya sevmezsin o kadar. tabi cahiller kafalarını kumun altından çıkaramadıkları için ancak bu şekilde düşünebiliyorlar.

Atatürkün partisi bugun Chp nin don lastikliğini yapıyorsa kimse Atatürkü sevmez. Hdp barajı geçince pilav dağıtan teroristlerin kanallarında cenazelerinde ağlayan benim milletvekillerim değil. Chp nın teror partisi olduğunu Chp inkar etmiyor siz bence kafanızı kumdan çıkarın

Sen atatürk sevgisiyle atatürk ' ün partisinin bugün yaptıklarını karıştırıyorsan ben sana ne anlatsam boş. önce bunları kafanda bir ayırmayı öğren. atatürk ' ün o %50 tarafından neden sevilmediğini sende bende biliyoruz lafı geveleyip partiye bağlama.

chp terör partisi olabilir fakat chp terör partisi ise akp ' de ancak teröre destek veren en büyük parti olabilir. açılım sürecinde pkk ya ortalığı bıraktığınızı ve fethullah ' gülen le senelerce sarmaş dolaş olduğunuzu ne çabuk unuttunuz. bugün pkk ve fetöyü bu ülkenin başına saran başka bir parti değil, akp ' dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjack8696 -- 4 Aralık 2016; 21:17:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu apoya sayın öcalan diyerek baş akp 'li vekillerin övgü dolu sözlerinin olduğu resimleri de koyarsan sevinirim.

adam yerine koyduk olmadı anlamadılar şimdi analarını belliyoruz zorunuzamı gidiyor ?

Pardon ama bu nasıl lakayıt bir tavırdır ana bellemek ne demek ya üsluplu takılın biraz, burası forum. öyle bir tarafı yerip, diğer tarafı övmekle olmaz bu işler. bir iş yapıyorsanız tam yapın.

senin koyamadığın fotoğrafı ben koyayım da durum eşitlensin. nihayetinde sidik yarıştırıyoruz ya.

Kardeş bende bir foto altına photoshopla yazılar yazayım bu zor bişey değil. Benim paylaştıklarımı Chp li milletvekilleri inkar etmiyorki . Adamlar savunuyor hatta fark burda. Ayrıca teroristlerin anasının bellenmesi seni neden rahatsız etti onuda merak ettim. Bizim pkk ya hdp ye karşı tutumumuz belli. Chp hdp ile her kararda beraber hatta mitingler duzenliyolar terorist cenzelerinde saf tutuyorlar barış mitinglerinde kol kola geziyorlar bunlarıda goremiyorsan seninde tarafın belli

Ha sen bunları inkar ediyorsun yani. Yani hiç bu tarz kelimeler konuşulmadı. Beni teröristlerin anasının bilmem ne edilmesi rahatsız etmedi. senin kullandığın üslup rahatsız etti. açılım sürecindeki tutumunuzu da hatırlamanı özellikler şu resimdeki adamların apoya ettiği sayın ile başlayan övgüleri hatırlamanı tavsiye ederim. açılım sürecinde akp pkk lıların sözde kürdistan flama ve bayrakları ile gösteri yapmasına göz göre göre izin veriyordu doğuda pkk ' lılar yol kesip istedikleri gibi kimlik sorgusu yapabiliyorlardı. (((gerçi halen daha yapıyorlar) bunları göremiyorsan senin de safın belli.

Çözüm süreci geldi geçti yanlışlar vardı oldu bitti. Biz o partiyle aramıza mesafe koyalı çok oldu. Siyaseten boyle şeyler olur. Benim paylaştığım görseller ortada. Bir tane ak partiliyi terorist cenazsinde mitinginde kanalında goremez hiç bir kanunda tasarıda aynı safta yakalayamaz hiçbir mensubunu ziyaret ederken goremezsin. Ama chp bunu inkar etmiyor her aileden biri hdp ye oy versin , hdp barajı geçince pilav dağıtıyor teroristleri bombacıları savunuyor illegal orgutleri destekliyor. Dün demirtaşı kodeste ziyaret ettiler. Ama yerinde şehit olan kaymakama savcıya gitmediler. Kimin ne mal olduğunu millet biliyor. Atatürk sevgisinin konuyla alakası yok isteyen sever isteyen sevmez. Atatürkü kullanan bugun Chp olduğu için tabiki temsilciside onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 4 Aralık 2016; 21:19:13 >

• Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Öyle geldi geçti diyerek sanki hiçbirşey olmamışçasına çözüm sürecinin üstünü kapatamazsın. o dönemde yapılan yanlışların cezasını bu ülke bugün verilen 100 ' lerce şehidiyle ödüyor. o partiyle mesafeyi koyalı çok oldu fakat halen daha meclisten def edip kapatamadınız. daha yeni yeni davalar açılıp vekilleri göz altına alınmaya başlandı yazık.

1 tane ak partiliyi terörist cenazesinde görmeye gerek yok zaten apoya saygı duyan sözleri ve açılım sürecini canı gönülden desteklemeleri terörü 14 yıllık iktidar sürecinde hortlatmaları akp ' nin benim gözümde terörizmi destekleyen bir parti olduğunu hayli hayli gösteriyor. hdp barajı geçince pilav dağıtıyor diyorsun da akp ' de makarna dağıtıyor ne yapacaz. :)

kimin ne mal olduğunu millet bildiği için dolay 3.5 lira benzin de 5 lira oldu. :) bu millete az bile ...

• quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Daha iyisi gelene kadar AKP.

Daha iyisi nasıl gelebilir ki 14 yıldan beri aynı kişiler seçilirken. sizler izin vereceksiniz ki gelecekler. yok bu şekilde yapar izin vermezseniz; ülkeye suruyeliler de dolar. dolar da 3,5 lira olur ,benzin de 5 lira olur , işsizlikte artar , enflasyon da yükselir, terör de alır başını gider...
  • quote:

Öyle geldi geçti diyerek sanki hiçbirşey olmamışçasına çözüm sürecinin üstünü kapatamazsın. o dönemde yapılan yanlışların cezasını bu ülke bugün verilen 100 ' lerce şehidiyle ödüyor. o partiyle mesafeyi koyalı çok oldu fakat halen daha meclisten def edip kapatamadınız. daha yeni yeni davalar açılıp vekilleri göz altına alınmaya başlandı yazık.

1 tane ak partiliyi terörist cenazesinde görmeye gerek yok zaten apoya saygı duyan sözleri ve açılım sürecini canı gönülden desteklemeleri terörü 14 yıllık iktidar sürecinde hortlatmaları akp ' nin benim gözümde terörizmi destekleyen bir parti olduğunu hayli hayli gösteriyor. hdp barajı geçince pilav dağıtıyor diyorsun da akp ' de makarna dağıtıyor ne yapacaz. :)

kimin ne mal olduğunu millet bildiği için dolay 3.5 lira benzin de 5 lira oldu. :) bu millete az bile ...

Kardeş haberin yok galiba şehitleri 30 senedir veriyoruz bunu ak partiye mal edemezsin. Meclise siz soktunuz bizmi def edicez ? Her aileden hdpye bir oy , viskimi içerim hdpye oyda veririm diyenler biz değildik. Biz gerekli kanunları çıkardık. Sayın demekle ne oluyormuş. Biz siyaseten bir sürec denedik olmadık adı üstünde süreç. Akp makarnayı ihtiyac sahiplerine dağıtıyor. Ben hiç almadım Doların 3.5 lira olması bizim vatanı satmamızı sevinmemizi gerektirmez. Dışardan bir mudehale. Ben bu ülkenin bitik halinide biliyorum. Gerekli hamleler yapılacaktır olduğu kadar.

Şimdi kime oy vereceğiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 4 Aralık 2016; 21:35:46 >

• AKP ye verdim vermeye devam edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma da bal gibi mal ederim. daha önce ben bu kadar şehit verildiğini, istanbul ankara gibi şehirlerde bu denli bombalar patlayıp insanların bu kadar tedirginlikle sokağa çıktığını görmedim.

akp bu ülkenin başına geldiğinde terör bitmişti be. akp geldi terör azdı. açılımlar yapıp terörü daha da azdırdı akp , sınırlardan kimin girip, çıktığı belli değil. ülkede işidçi, suruyeli, ösocü bilmem neci doldu. işidi de başımıza bela etti şimdi. akp ' nin başa geldiği dönemlerde en büyük destekçisi olan fethullah gülen ' le de yollar ayrıldı o da ayrı bir terör belası olarak bu ülkenin üzerine çöktü. daha ne olsun ki.

valla kusura bakma ama meclise biz terörist falan sokmadık. açılım sürecinde hdp ile akp ' nin arası çok iyiydi. ama meclise de sokan biz olduk valla dimi 14 yıllık iktidar değil. artık nasıl olmuşsa. işin ilginci bu tek başına iktidar olan parti, terör destekçisi hdp ' yi halen meclisten def edemiyor. iradeler bu kadar sağlammış demek ki kendilerinde.

size bu açılım sürecinin olumsuzluklarını anlatıp, kabul edilemez bir durum olduğunu muhalefet defalarca söyledi. biz buralarda satırlarca bunun vatan hainliği ile bir olduğunu detaylı detaylı yazdık. siz dinlemediniz. kürt kardeşlerimiz eziliyor dediniz, oradaki teröristlerin pkk bayrakları ile gösteri yapmasına izin verdiniz. batıda gezi parkında elinde türk bayrağı ile ağaçların kesilmesini protesto eden adam biber gazı, jop ' la susturulurken , doğudaki pkk ' lılar sadece izlendi. sizin denemeleriniz bu ülkede 100'lerce cana mal oldu daha buraya gelerek yüzsüz yüzsüz denedik diyerek birde üstüne haklıymış gibi tavır takınabiliyorsunuz.

bu arada akp makarnayı koyunlara dağıtıyor bence ihtiyaç sahiplerine değil. doların yükselmesine dışarıdan bir müdahale diyerek sen ancak senin gibilerini avutursun. kafanı kumdan çıkarıp meclise başkanlık teklifi sunulduğunda yükseldiğini de bir zahmet görüver. gezide 2 kuruş yükseldi diye kıyameti kopartmıştınız şimdi ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjack8696 -- 4 Aralık 2016; 21:55:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

AKP ye verdim vermeye devam edeceğim.

Vermeye devam et kardeş. şehitler az geliyor, bombalar daha patlasın, ülke biraz daha suruyelilerle dolsun, dolar 5 lira benzin 10 lira olsun. birileri ceplerini haksız kazançlarla doldursun. istikrar devam etsin. bu ülkeye az bile bunlar...
  • THP

• quote:

İşte tipik bir AKP'li.

Neden yok, düşünmek yok, kafasında ürettiği bir fikir yok, sebep-sonuç yok. Biat kültürü işte, ortalama altı zekaya hitabetin en etkili yöntemi.

Ver kardeşim ver, son makarna tükeninceye kadar, son kömür yanıncaya kadar, son zam girinceye kadar, kıçınızdaki son don alınıncaya kadar ver...
  • HEPAR

Meclisteki partilerden çok daha iyi olduğuna eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 4 Aralık 2016; 22:14:50 >
  • Bence hukumet suyunu cikardi buna dur demeliyiz yazik ulkemizde hersey ates pahasi ve sayisiz sehitler geliyor inanin haber izlemek istemiyorum kan ve dehset haberleri duymaktan bunaldik vatanimiza sahip cikicak kimseyi ayirt etmeden kucak acan bir parti gelsin istiyorum saygilarimla...

• quote:

Kusura bakma da bal gibi mal ederim. daha önce ben bu kadar şehit verildiğini, istanbul ankara gibi şehirlerde bu denli bombalar patlayıp insanların bu kadar tedirginlikle sokağa çıktığını görmedim.

akp bu ülkenin başına geldiğinde terör bitmişti be. akp geldi terör azdı. açılımlar yapıp terörü daha da azdırdı akp , sınırlardan kimin girip, çıktığı belli değil. ülkede işidçi, suruyeli, ösocü bilmem neci doldu. işidi de başımıza bela etti şimdi. akp ' nin başa geldiği dönemlerde en büyük destekçisi olan fethullah gülen ' le de yollar ayrıldı o da ayrı bir terör belası olarak bu ülkenin üzerine çöktü. daha ne olsun ki.

valla kusura bakma ama meclise biz terörist falan sokmadık. açılım sürecinde hdp ile akp ' nin arası çok iyiydi. ama meclise de sokan biz olduk valla dimi 14 yıllık iktidar değil. artık nasıl olmuşsa. işin ilginci bu tek başına iktidar olan parti, terör destekçisi hdp ' yi halen meclisten def edemiyor. iradeler bu kadar sağlammış demek ki kendilerinde.

size bu açılım sürecinin olumsuzluklarını anlatıp, kabul edilemez bir durum olduğunu muhalefet defalarca söyledi. biz buralarda satırlarca bunun vatan hainliği ile bir olduğunu detaylı detaylı yazdık. siz dinlemediniz. kürt kardeşlerimiz eziliyor dediniz, oradaki teröristlerin pkk bayrakları ile gösteri yapmasına izin verdiniz. batıda gezi parkında elinde türk bayrağı ile ağaçların kesilmesini protesto eden adam biber gazı, jop ' la susturulurken , doğudaki pkk ' lılar sadece izlendi. sizin denemeleriniz bu ülkede 100'lerce cana mal oldu daha buraya gelerek yüzsüz yüzsüz denedik diyerek birde üstüne haklıymış gibi tavır takınabiliyorsunuz.

bu arada akp makarnayı koyunlara dağıtıyor bence ihtiyaç sahiplerine değil. doların yükselmesine dışarıdan bir müdahale diyerek sen ancak senin gibilerini avutursun. kafanı kumdan çıkarıp meclise başkanlık teklifi sunulduğunda yükseldiğini de bir zahmet görüver. gezide 2 kuruş yükseldi diye kıyameti kopartmıştınız şimdi ne oldu?

akp bu ülkenin başına geldiğinde terör bitmişti be

Sonrasını okumadım o zamandan sonra yapılan isler hoşlarına gitmediği icin terör arttı son zamanlarda da oyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

İşte tipik bir AKP'li.

Neden yok, düşünmek yok, kafasında ürettiği bir fikir yok, sebep-sonuç yok. Biat kültürü işte, ortalama altı zekaya hitabetin en etkili yöntemi.

Ver kardeşim ver, son makarna tükeninceye kadar, son kömür yanıncaya kadar, son zam girinceye kadar, kıçınızdaki son don alınıncaya kadar ver...

O yüzden diyorum ya arkadaş bu ülkenin başına gelen herşey müstehak. valla biraz daha şehit gelsin, bombalar patlasın istiyorum. şu dolar 5 lira ,benzin de 10 lira olsun. sokaklarda önüme çıkıp abi bana 1 lira verirmisin diyen dilenciler, bonzaiciler çoğalsın istiyorum. lanet olsun zaten bu ülkeyi öyle bir hale getirdiler ki hayattan bezdim. patlasın bombalar gelsin şehitler ne de olsa takan mı var. herkes hayatından memnun bilmem ne ettiğimin ülkesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

akp bu ülkenin başına geldiğinde terör bitmişti be

Sonrasını okumadım o zamandan sonra yapılan isler hoşlarına gitmediği icin terör arttı son zamanlarda da oyle

Okuma zaten okusan da anlayacağından şüphe duyuyorum. bende sonrasından sonrasını okumadım kaale alınacak bir insan değilsin.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.