Şimdi Ara

Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı! 500 TL'ye varan chippara. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
18
Favori
30.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun akaryakıt aldım herhangı bır mesaj gelmedı chıp para kazandıgıma dar . Baska deneyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkus76

Eyvallah teşekkürler hocam , yarın tekrar kontrol edeceğim.
    Bu gün kontrol ettim ve kampanyalar axess mobilde göründü.

• Bugün kart aldım Platinium verdi şube eve geldim 7 tane fatura var talimat vermek için baktım %2.25 faiz alıyor teb komisyon falan almıyordu.

Aradım kartı kapatmak istiyorum neye faiz alıyorsunuz dedim kapatıldı dedi kapattılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirstyle

Bugün kart aldım Platinium verdi şube eve geldim 7 tane fatura var talimat vermek için baktım %2.25 faiz alıyor teb komisyon falan almıyordu.

Aradım kartı kapatmak istiyorum neye faiz alıyorsunuz dedim kapatıldı dedi kapattılar.
    sadece faturaya odaklı mı aldınız. axess eski axess olsa hiç bunları düşünmezdiniz ama malesef son zamanlarda iyice sıktı ... ben neo kartla 75/10 market iadesi aldığımı , 100 harcamaya 100 iade aldığımı bilirim. daha neler neler.
    zaten bana göre bu kampanyayı herkesin tam anlamıyla yararlanması zor.
    500 tl lik kim market ve yakıt alabilir.
    eski kampanyaya nerdeyse herşey dahildi..
  • Arkadaslar bugun beni bankadan aradilar, ilk defa kredi karti alacaklara ozel kampanya dedi her ay 100 liradan 5 ayda 500 lira dedi kart aidatini sordum 136 liraymis bu aidati hemen aliyorlar sanirim yani 364 liralik puan kaliyor, dusuneyim dedim kapattim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abormen -- 9 Mart 2019; 0:54:4 >
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hayır da 6-7 tane fatura var toplamda 1000 ₺ i geçen bir rakama tekabül ediyor neredeyse 25 lira yapar.
    25 x 12 300 ₺ yapar verdiği 100 lira chip para :)
    9750 limit verdi diğer kartım 26500 dü kapatmadan önce kkb puanım neredeyse tavan zaten.

Sırf bu faiz olayına ayar olduğum için kapattım başka kart bakıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet ten başvurdum.4 Mart'ta hala cevap yok.berbat bir banka
    Mh aradım başvuru görünmüyor diyor.

• Kaç gün oldu kart hala gelmedi! Daha geçen hafta kuryeye teslim edilmiş kart, öyle yazıyordu. Akbankı aradım, kuryenet barkod no verdi, burdan sorgulayın diyor. Arıyorum kuryeneti telesekreter çıkıyor, gönderiniz teslim edilmedi diyor. İptal ettireceğim bu gidişle. Kuryenet 10 yul önce de böyleydi şşmdi de öyle. Çok yazık.

• Free kartım var. 8 Mart'ta İnternet şubesinden başvurdum. Kart hâlâ onaylanmadı. Şaşırtıcı.
  • Axess kampanya katilim icin uzun numara neydi? Aradim bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

Axess kampanya katilim icin uzun numara neydi? Aradim bulamadim.
    0532 752 45 66
  • Arkadaşlar alışverişten sonra hemen mesaj veya puan geliyor mu? Geçen seneki 400 tl kampanyasında hemen mesaj puan geliyordu.

• adamlar iyi bir geliri olan doktor arkadaşımın başvurusunu maaş bordrosunu isteyip çocuk göndermeyince reddetmişler

• ramazoz R kullanıcısına yanıt
    Mesaj gelmıyor. 1 gun sonra axess mobılde goruyorsunuz puanı. 2 gun sonrada puanın yuklendıgıne dair mesaj gelıyor

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• 2 kere basvuru yapmistim, 2 kart cikmis gozukuyor suan. 1 karti hic kullanmasam aidat yansitirlar mi yine? Bilgisi olan var midir?
  • sandstormx kullanıcısına yanıt
    Kullanmadan kart Ücreti almazlar

• vakıf 50/10 yapar axess 150 ye 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: brownness

0532 752 45 66

Alıntıları Göster
    Tşk ederim kardeşim. Şubat ayında axess kapattırmıştım. Şimdi internet bankacılığından başvururken kart aidatını görüp başvurmaktan vazgeçtim.
    Yine de beni aradılar, kart başvurusu yapmışsınız diye. Kart aidatını görünce başvuruyu tamamlamadan vaz geçtiğimi söyledim.
    Kartı aldığımda açtırmadan müşteri hizmetlerini aradığımda kart aidatını öteleyeceklerini falan söyledi. Deneyeceğim bakalım. Bi de platinyum kart çıkarmışlar. Limit şaka gibi 695 TL
    Belki limit artırımına puan verirler. :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.