Şimdi Ara

Şimdi Alıyorum 500R mi C70 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar çakalın teki az önce c70 yeşili aldı ve bende ortada kaldım c70 siyah vs 500r siyah var önümde ms800 plus da var aynı zamanda hangisini önerirsiniz.

• 500r
  • tasarım ergonomi C70,fan kontrol, soğutma 500r sizin için hangisi önemliyse.
  • Hepsi önemli :D benim için.
  • Corsair C70.
  • CORSAIR VENGEANCE C70

Özellikle, yeşil olanı.
  • Hocam şuan acayip ikilemde kaldım amd intelden bile daha kötü derecedeyim yardım lütfennnnnnnnn yarın kesin olarak sistemle birlikte toplanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huzur53

Evet arkadaşlar çakalın teki az önce c70 yeşili aldı ve bende ortada kaldım c70 siyah vs 500r siyah var önümde ms800 plus da var aynı zamanda hangisini önerirsiniz.

çok ciddiyim yazı tura at ben dün 7850 sapphire ile powercolor arasında kaldım yazı tura attım sapphire çıktı onu aldım uğraşmaya gerek yok o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmfaruk -- 17 Haziran 2013; 19:57:32 >
  • quote:

Evet arkadaşlar çakalın teki az önce c70 yeşili aldı ve bende ortada kaldım c70 siyah vs 500r siyah var önümde ms800 plus da var aynı zamanda hangisini önerirsiniz.

C70 al. 500r den daha gosterisli ve sogutmasi daha iyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de pişman etmez, hangisinin görüntüsünü beğendiysen onu al.
  • :D yazı tura atıyorum şaka gibi c70 çıktı :D alıyorum herkese teşekkürler umarım pişman etmez.
  • Hayırlı Olsun
  • Zerdova kullanıcısına yanıt
    Tenks
  • 500R daha iyiydi yazık olmuş...

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    :D varya sırf senin gibiler yüzünden bırakıcam bu forumu bugün sistemi toplucam ve bir daha adımımı atmam illaha kötülüceksiniz insanın içine utke düşüreceksiniz.
  • C70 tercihiniz gayet iyi, olumsuz yorumlara bakmayın.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Siyah olması kötü olcak keşke yeşil olsaydı modding ile hallederim o sorunuda.Sağol bu arada.
  • quote:

Siyah olması kötü olcak keşke yeşil olsaydı modding ile hallederim o sorunuda.Sağol bu arada.

Plasti dip diye bir şey var duydunmu onla istediğin rengi yaparsın ..http://www.plasti-dip.com/ bak incele ister beğenmezsen sökebiliyorsun yenisini yapıyorsun sen bakma olumsuzlara. Hayırlı olsun tekrardan ..
  • Kötüleme görmedim ben, şaka yapmış arkadaş sonda gülücük var. Hayırlı olsun bu arada enfes bir seçim olmuş bence
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.