Şimdi Ara

Simcity 2013 TAM REHBER (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
9
Favori
10.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acaluka

Hocam ben bu tür Strateji ve Simulasyon oyunlarında ilk önce en sade halini alıp oyunu en basit haliyle öğrenmeyi tercih ediyorum. 60TL gayet iyi. Önce eksiz halini alıp 1 ay kadar oynar öğrenirim. Sonra eklentileri de alırım (: Diğer türlü içinden çıkılmıyor çünkü. Neyse bakalım. Cuma günü başlıyorum o zaman (:

Haklısın sade hali yeterince karışık bide gelcekle uğraşmak öğrende gel /Şaka yaptım
  • Hocam 1 aya atom gibi olurum ben :D Dur bi alayım da görelim bi yeni nesil Simcity
  • Bu videodaki gibi yeri kazmaya çalışıyorum ilk düşürmeyi yada yükseltmeyi yapıyorum gerisine izin vermiyor yapabilen varmı?
    http://www.youtube.com/watch?v=nWYIVxaTD4U
  • oyuna bayadır girmiyodum baya bı duzeltme olmus ve baya zorlasmıs gıbı geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Star

Fabrikalar azdır ve küçüktür büyütmen gerekiyor fabrikaları ayrıca ulaşım olmadığını gören halk orada çalışmaya sıcak bakmıyor.Otobüsler falan koy

workers da fabrika yapmamız lazım diyorsunuz. Shopper da ise mavilerden mi yapmmaız lazım . İngilizceye gore shopper alışveriş yapan demek değil mi hocam yani ev mi kurmamız lazım yoksa dukkanmı açmamız lazım kavramları anlayamadım bir türlü
  • oyunu almayı düşünüyorum fakat bir sorum olcak.daha önceden german british binaları için ek paketler vardı.playstoredan şimdi baktım onlar kaldırılmış.tomorrow eklentisi ile almayı düşünüyorum.yani oyunun kendisi ve tomorrow paketi.bu ingiliz alman binalarıda oyunuma eklenmiş olacak mı?yada bunun için ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ametatli

oyunu almayı düşünüyorum fakat bir sorum olcak.daha önceden german british binaları için ek paketler vardı.playstoredan şimdi baktım onlar kaldırılmış.tomorrow eklentisi ile almayı düşünüyorum.yani oyunun kendisi ve tomorrow paketi.bu ingiliz alman binalarıda oyunuma eklenmiş olacak mı?yada bunun için ne yapmam lazım

Origin'den alabilirsin gayet d eğlenceli DLC'ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

Fabrikalar azdır ve küçüktür büyütmen gerekiyor fabrikaları ayrıca ulaşım olmadığını gören halk orada çalışmaya sıcak bakmıyor.Otobüsler falan koy

workers da fabrika yapmamız lazım diyorsunuz. Shopper da ise mavilerden mi yapmmaız lazım . İngilizceye gore shopper alışveriş yapan demek değil mi hocam yani ev mi kurmamız lazım yoksa dukkanmı açmamız lazım kavramları anlayamadım bir türlü

Shopper istiyosan önce ev sonra dükkan yapman gerek.

• quote:

quote:

quote:

Shopper istiyosan önce ev sonra dükkan yapman gerek.

Peki bu durumda ne yapmam gerekiyor

Simcity 2013 TAM REHBER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 13 Nisan 2014; 13:48:28 >

• kardeşim herşeyden önce rehberin güzel olmuş eline sağlık benim sorum şu şehrimin enerjisini nükleer santralden sağlıyordum hemen yanındada çöp toplama merkezi vardı şu koca canavar geldi çöpteki hurdaları yemek için santrali yıktı etrafa nükleer atık salındı ben bu nükleer atığı nasıl temizlete bilirim ?
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    trade depo yap warehouse kur içine kamyonlarını da koy. ayrıca liman havaalanı ve tren istasyonu yapmak da iyi oluyor.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya sürekli workerstreak oluşuyor çözemedim . Havalimanı ve sahilde botlar var . Zaten yerde kalmadı Trade depot var hatta gelişmişini bile kurdum ama workerstreak problemini çzeöemiyorum
  • quote:

Yok hocam ya sürekli workerstreak oluşuyor çözemedim . Havalimanı ve sahilde botlar var . Zaten yerde kalmadı Trade depot var hatta gelişmişini bile kurdum ama workerstreak problemini çzeöemiyorum

worker streak diye bir sorun görmedim hiç yanlış yazmış olabilir misin? not enough freight shipment sorununu da ben şöyle çözdüm. dikkat ettim sadece sanayiye en uzakta olan mavi bölgeler o yüzden terk ediliyor. yakın olanlarda aynı sorun yok. ben de onları yıkıp dezone ettim. ev yaptım kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 16 Nisan 2014; 14:09:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

worker streak diye bir sorun görmedim hiç yanlış yazmış olabilir misin? not enough freight shipment sorununu da ben şöyle çözdüm. dikkat ettim sadece sanayiye en uzakta olan mavi bölgeler o yüzden terk ediliyor. yakın olanlarda aynı sorun yok. ben de onları yıkıp dezone ettim. ev yaptım kurtuldum.

worker shortage olacaktı pardon Bot ve havalimanı işe yaradı alışveriş arttı biraz ama dediğim gibi işçi olmayışı durumu ve worker shortage olayı halen devam ediyor

• senatorts kullanıcısına yanıt
    worker shortage için nüfusu artırman gerekiyor. eğer shortage sanayide ise kolej yaparak ind. tech artırman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redzhn

kardeşim herşeyden önce rehberin güzel olmuş eline sağlık benim sorum şu şehrimin enerjisini nükleer santralden sağlıyordum hemen yanındada çöp toplama merkezi vardı şu koca canavar geldi çöpteki hurdaları yemek için santrali yıktı etrafa nükleer atık salındı ben bu nükleer atığı nasıl temizlete bilirim ?

Bildiğim kadarıyla nükleer atık temizlenmiyor.Nükleere HAYIR!
  • quote:

quote:

kardeşim herşeyden önce rehberin güzel olmuş eline sağlık benim sorum şu şehrimin enerjisini nükleer santralden sağlıyordum hemen yanındada çöp toplama merkezi vardı şu koca canavar geldi çöpteki hurdaları yemek için santrali yıktı etrafa nükleer atık salındı ben bu nükleer atığı nasıl temizlete bilirim ?

saol , nükleerden gerçek anlamda hem nefret ederim hemde kendisine bi hayranlık ve aşk var buda benim paradoxum :) yapabileceğim birşey yok fakat oyun için konuşursak petrol rüzgar,güneş vs bunlar hem çok yer kaplıyor hemde bazen yetmiyor oysaki nükleer santralde yeşil tek baca sağlam işimi görüyor araziden tasarruf patlamaya patlamazdı fakat şu aptal dinozor gelip yıktı güya doğal afetmiş :( gibi

• yararlı konu, teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

saol , nükleerden gerçek anlamda hem nefret ederim hemde kendisine bi hayranlık ve aşk var buda benim paradoxum :) yapabileceğim birşey yok fakat oyun için konuşursak petrol rüzgar,güneş vs bunlar hem çok yer kaplıyor hemde bazen yetmiyor oysaki nükleer santralde yeşil tek baca sağlam işimi görüyor araziden tasarruf patlamaya patlamazdı fakat şu aptal dinozor gelip yıktı güya doğal afetmiş :( gibi

Aslında rehber ilk yaptığımda bu kadar ilgi çekseydi 10-15 konu daha koyardım ama maalesef.Şu teogdan dolayı bilgisayara çok giremiyorum.TEOG'dan sonra bol bol sorularınızı cevaplarım belki rehbere devam bile edrim.

• arkadaşlar sarılı gezen insanlar zombimi onları nasıl yok edebiliriz birde şehre su gidiyor ama bikaç eve su gitmiyor onu çözemedim yardmcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.