Şimdi Ara

[SiMCiTY] 2013 - Multiplayer Türkiye Rergionları / Region Listesi (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
3
Favori
19.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar an itibariyle ben de başladım simcity ye beni de yazarsanız sevinirim origin ID: subradox
  • simcity e bende geliyorum :9 yeni başladım indirmeye arkadaşlar oyun hakkında detaylı bilgi alabileceğim konular var mıdır veya türkçe siteler? birlikte mi oynuyoruz oyunu bu konu hakkında da bilgi verecek olan arkadaşım varsa sevinirim yardımlarınız için teşekkürler :)
  • Hala oynayanlar varsa subuopa origin nickim saldirin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • içinde sim city 2013 bulunan origin hesabını satmak isteyen olursa özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir.şartları oradan konuşabiliriz
  • ID:atmio

benide eklerseniz sevinirim türk kardeşlerimle oynamak daha zevkli olur eminim
  • hala oynayan varsa benide eklesin bende nick:Bulteir
  • ORIGIN ID: legolas526726 slm arkadaslar aranıza katılmak isterim
  • LÜTFEN YARDIM...

evimdeki pc ye simcity i yükledim yaklaşık 5 aydır oynuyorum fakat iş yerindeki pc ye de yüklesem oynayabilirmiyim iş yerinde daha çok boş vaktim oluyor bilgim olmadıgında yükleme cesaretinde bulunamadım
  • slm arkadaşlar biraz geç oldu yeni aldım oyunu nasıl oynandını tam olarak bilmiorum ama yardımcı olabilicek ve beraber aktif oynaya bilicem birileri warsa eklesinller merak ediorum. ve aynı haritada nasıl bulunucaz onuda tam bilmiorm şimdiden tşkrler

ismim: gökhan
    istanbul

orgin tag: gokhan3455
  • 1 yıldır aktif olarak oynamaktayım 100.000.000 luk region kurmuş bulunmaktayım beni ekleyin bilmeyenlere öretelim bilgilerimizi pekiştirelim

id: drmustafakemal

burdanda ulaşabilirsiniz ordanda! ...
  • oyunu millet bıraktı mı ne ?
  • Ben oynarken trafik probleminden dolayı bıraktım ....
    trafik sorununu bir türlü çözemiyordum....
  • Simcity'ye yeni başlayacak kişiler arıyorum. Oynamak isteyen olursa pm atsın.
  • origin id: abc1841747189

oyunun orijinalini az önce satın aldım (complete edition)

oyunu biliyorum, 80bin nüfusu geçemedim, bunu geçmem için neler yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoSeKu3 -- 30 Aralık 2014; 1:34:03 >
  • bende daha yeni başadim oynayan varsa katılmak isterim

origin id : inflameal
  • Selamün Aleyküm arkadaşlar Türkler genelde hangi serverda
  • Slm arkadaşalr bende yeni başladım biraz pratikte yaptım.
    Anladığım kadarı ile güçlü bir region olabilmek için oyuncuların farklı konmularda özelleşerek birbrini tamamlaması gerekiyor.

Beraber bir türk regionı açalım derim. Ulaşmak isteyenler oyundan ekleyeiblirler kullanıcı adı : Kaanince87
  • Arkadaşlar bu oyunu oynayan varmi hangi serverde takiliyorsunuz acaba? toplu bir yer belirleyip oynayalim ilgilenenler yazsin
    Origin İd: POYR4Z53
  • Bu oyunda para kazanmak, sehrı gelıstırmek hatta regıonda bıle bırcok sehır kurmak o kadar kolay kı hemen sıkılıyor ınsan.Oyunda hıcbır zorluk yok para ganı ganı geliyor hele processor tv falan uretıyorsanız parayı harcıcak yer bulamıyorsunuz.Harıta zaten ıcler acısı 2 bına dıkıyorsunuz yer kalmıyor.Hele ki stadıum yada expo center kurunca evlere yer kalmıyor saka gıbı.
    Kısacası bu oyun cok kolay yapılmış.Sımcıty 4 deluxe ile yakından uzaktan alakası yok.Ben zorlanmayı severım, kuruş hesabını ıyı yaparım dıyorsanız Sımcıty 4 deluxe oynayın tabı oynamadıysanız.
  • ben oyunu yeni aldım türklerin olduğu bir region varsa gelebilirim id:HeroOfTheHeaven
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.