Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Simbo Katı Meyve Sıkacağında Kargo Dahil En dip Fiyat (SJ-3143) Çekle 75e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
2
Favori
849
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Simbo Katı Meyve Sıkacağında Kargo Dahil En dip Fiyat (SJ-3143) Çekle 75e geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      44 Mesaj
      22 Ocak 2018 09:55:09 Konu Sahibi
      Gittigidyorda Kargo dahil 90.99 çek takasdan bulabileceğiniz 75-15 çekle yada hesabınızda varsa 75e geliyor yada ürüne 10tl lik ürün ekleyip 100e tamamlayıp 100-20 hediye çekide kullanılabilir
      https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/sinbo-sj-3143-kati-meyve-sikacagi-paslanmaz-celik-govde-olan-son-versiyonu-325139413

• Yüzbaşı
      559 Mesaj
      22 Ocak 2018 09:59:21
      Hopi ile 9 liraya almıştık. Çok ahım şahım bir şey değil, rendeliyor bir nevi. O yüzden portakalın narın tam suyu çıkmıyor. Özellikle bunlsr için alınacaksa kollu olan sıkma makinelerini tercih edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:05:19
      quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Hopi ile 9 liraya almıştık. Çok ahım şahım bir şey değil, rendeliyor bir nevi. O yüzden portakalın narın tam suyu çıkmıyor. Özellikle bunlsr için alınacaksa kollu olan sıkma makinelerini tercih edin.

Siz narenciye sıkacağı diyorsunuz, ama bununla o farklı bu çöp çıkarmıyor, narenciye sıkacağı sadece suyunu çıkarıyor çöpünü bırakıyor.

Ayrıca cepteteb %20 unutmayın. Sadece cepteteb ile 72tl ye geliyor.

15 Temmuz unutmadık, unutturmayacağız.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      7 Not
      22 Ocak 2018 10:09:17
      güzel ürün kullanabilecegimi bilsem alirdim

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:11:09
      Bi alt modeli 5 yıldır var bir kere kullandım ikinciye kullandıgımdan emin değilim :)

|
      |

• Çavuş
      44 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:23:33 Konu Sahibi
      Ya ben komşuma almıştım 119dan hiç kullandımı bilmiyorum görünce dikkatimi çekti bende 2-3tane falan alacağım dursun köşede satarız. belki Yoksa kaliteli meyve olsun sıkmak ne yeriz gider :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      551 Mesaj
      22 Ocak 2018 11:11:11
      Fiyatı ucuz diye değerlendirmek isteyenler olabilir fakat bu ürünü tavsiye etmiyorum. 10 yıl kadar kullandığımız Sinbo'nun SJ 3119 modeli bozulunca yine Sinbo alalım dedik ve bu kırmızı modelden aldık. 1 yılını doldurmadan gövdesi çatladı, cırt kement ile kullandık bir süre ve sonra tamamen bozuldu. Posayı da önceki alet kadar kuru çıkarmıyordu.

Eskiden aldığımız model arkadaşın pastahanesinde kullandığı Philips'ten daha kuru çıkarıyordu posayı ve meyve giriş haznesi büyüktü. Bu kırmızı model, ebatları küçük ve kalite hissi eski sinbomuzdan zayıf.

Sağlan bir ürün arayışındayım ama Philips, Braun, Kenwood v.b. markalar süper pahalı güçlü modellerde.
      |
      |

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983
    • Yüzbaşı
      559 Mesaj
      22 Ocak 2018 14:08:37

Çöpünü çıkartmadığını nereden çıkartıyorsunuz, bi kaç kilo meyve sıkarken haznesi doluyor. Haznedeki posatiyı da elinizle sıkmaya çalışınca ıslak kaldığı belli oluyor. Ben beklentiyi yüksek tutmayın diye yorumladım. Kullandığım bir ürün çünkü.

|
      |
      -OFLU- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2526 Mesaj
      22 Ocak 2018 14:22:12
      Ürün güzel, tavsiye ederim.

Çöplerini arkadaki kaba, suyunu ise gördüğünüz kaba boşaltıyor. Çöpünü kek yaparken kullanabilirsiniz.

Meyveleri bütün atamıyorsunuz. Bu bir efsane Elmayı 3 dilim yapıyorsunu mesela. Ben tam atmak istedim makine çıldırdı 220 tonla yokuş çıkmaya çalışan tır gibi ses çıkarmayan başladı

|
      |

• Teğmen
      106 Mesaj
      22 Ocak 2018 14:30:27
      Daha önce almıştım hem çöpü çok hem temizlemesi meşakatli heves için alınmış bolca yer kaplayan ilk zamanları hariç sene de bir iki kere kullanılacak bir ürün.
      |
      |

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      22 Ocak 2018 15:27:35
      quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Çöpünü çıkartmadığını nereden çıkartıyorsunuz, bi kaç kilo meyve sıkarken haznesi doluyor. Haznedeki posatiyı da elinizle sıkmaya çalışınca ıslak kaldığı belli oluyor. Ben beklentiyi yüksek tutmayın diye yorumladım. Kullandığım bir ürün çünkü.

Bende öyle biliyordum, siz cevap yazmadan bende araştırdım.
      |
      |

15 Temmuz unutmadık, unutturmayacağız.
    • Yarbay
      3434 Mesaj
      22 Ocak 2018 16:02:37
      Ekmek kızartma makinesi
      Yoğurt yapma makinesi
      Narenciye sıkacağı
      Mutfak robotu
      Yumurta pişirme makinesi
      Ekmek yapma makinesi

yukardaki cihazlar mutfak dolaplarının üst raflarının vaz geçilmezleridir. Alındığı ilk hafta her gün kullanılır sonra senede 1-2 defa.
      |
      |

• Yarbay
      4440 Mesaj
      22 Ocak 2018 16:26:26
      Kipada 79a var acaba aynı model mi?

|
      |

-Sadece Saygı-
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      22 Ocak 2018 16:39:37
      yakın zamanda katı meyve sıkacağı ararken, büfe tarzı narenciye sıkacağı almaya kadar uzanan bir araştırma sürecim olduğu için buraya yazma gereği duydum.

ihtiyaçlarınızı gözden geçirip tekrar bir değerlendirme yapabilirsiniz.

cancan marka, profosyonel tip aldım forumda çok uzun süredir takip edilen başlığı da mevcut.

artıları eksileri karar sizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3200 Mesaj
      23 Ocak 2018 10:05:31
      morhipo.com da hopi kullanarak daha ucuza alabilirsiniz arkadaşlar.

iki arkadaşını davet edip hopili yapsan 50 hopi geliyor, bazı yeni hesaplara da 10 hopi veriyor, 60 hopiyi de 75 olarak kullanabiliyorsunuz.

ben bu şekilde yaptım, 100 liralık alışveriş 25 liraya geldi. biraz karışık ama yapınca anlarsınız.

|
      |

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

• Çavuş
      41 Mesaj
      23 Ocak 2018 10:13:38
      Kaliteli ve resimde gözüktüğü gibi değil. Gittigidiyordan almıştım kullanmadan iade ettim.

|
      |

Reklamlar
nice türkiye
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.