Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: what_tha , what_tha
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.145
Cevap
239
Favori
471.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 Nm yeter mi sorusuna cevabımız ......

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuflenmispeynir

Alinir dostum , ben 2 ay once amazon gb den aldim 3100₺ ye bir sorun yok sukur

Hocam sipariş verdikten sonra gelmesi kaç gün sürdü? Bir de gümrük vb sıkıntı çıktı mı? Ya da ek ücret?

• Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    Hocam , Amazon GB nin kekoluğu olmasa :)) 1 günde bendeydi.

Özet şöyle , pazartesi sabah sipariş verdim , salı Amazon depodan yola çıktı ama perşembe dhl e teslim ettiler. Perşembe akşam aldığı paketi dhl cuma saat 15:00 de bana(İstanbul) teslim etmişti.

Ek ücret yada bir sorun çakmadı , çıkmazda. Amazon tüm ek ücretleri-vergileri peşinen alıp yapıyor , teslim olduktan 10 gün sonrada 100₺ fazla alınan vergi iadesi tarafıma yattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Csl elite f1 set olarak nereden temin edebilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • smh26 S kullanıcısına yanıt
    Uzun bir süredir satışı yok. stok bekliceksin mecbur
  • Herpanjina kullanıcısına yanıt
    Evet stoklar tükenmiş ne zaman gelir bilinmez, mecbur beklicez artık.

• Geldi canavar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,heusinkveld sprint pedallarım satılıktır.baseplate ve debriyaj pedalı yoktur.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-heusinkveld-sprint-pedal-916199762/detay/

• Herkese merhaba,

Sim racing yeni başlayan biri olarak logitech g29 almayı düşünüyorum amazon üzerinden. Şuan 2950 seviyesine denk bir fiyatı var. Gönderici amazon germany olarak gözüküyor. Fanatec csl elite f1 için de sitesinde 700 EUR gibi bir fiyat var. Bu ürün için gümrükte vergi ne ödenir ? Ekstra masraf veya gönderim de sorun yaşanır mı ? Sizce g29 yeterli olur mu yoksa csl beklemeli miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanatec avrupa da şuan stokta yok tekrar girer mi bilinmez ama vergi olarak %38 gibi bir rakam ödüyorsun. Başlangıç olarak g29 bence ideal, t300rs de bakabilirsin amazon üzerinden
  • Arkadaşlar direksiyon fiyatları dolar bazında ucuzlar mı yaza doğru? Şu an Tx leather 400 EUR a yakın. Acaba yaza doğru ucuzlar mı ucuzlarsa ne kadar ucuzlar? Piyasa ve üretim göz önüne alındığında durum nedir şu an?

• esmuco26 kullanıcısına yanıt
    Hocam , kisisel gorusum ucuzlasa bile doviz kuru sabit kalmayacagi icin mutlaka su an olan fiyatin uzerine koyacaktir. Turkiye’de ne alirsak aldigimiz gun itibariyla zararda sayilmayiz maalesef :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ilgilenen olursa fanatec simitlerim satılıktır. wrc sıfır kapalı kutudur. nascar ise oldukça az kullanılmıştır.

• Kuflenmispeynir kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Ben de öyle düşünüyordum. Hani geçen seneyi görmüş, fiyatları takip eden bi SİMciye sorayim dedim.

• Logitech G923 sıfır olarak, en uygun nereden alınır? (Yurt içi/yurt dışı)

Ayrıca G29/G920'a kıyasla aralarında bir fark var mı?

• mito1172 kullanıcısına yanıt

T300 RS PS5, XSX desteği var mı? Ayrıca Logitech shifter ile uyumlu mudur?

• berbatine kullanıcısına yanıt
    Ps5 ile uyumlu. Logitech shifter ile PC’de bir kaç ekipmanla birlikte uyumlu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 13 Nisan 2021; 10:59:22 >
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen en uygunu amazon satıyor. Aralarında ki tek fark uyumluluk. G29 ps/pc, g920 xbox/pc
  • Herpanjina kullanıcısına yanıt

G923'e kıyasla sormuştum

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.