Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.092
Cevap
236
Favori
466.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu çok iyiymiş yaSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• Teşekkür ettim Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• Clawson kullanıcısına yanıt

Tamamen şans işi.

Muhtemelen kalite kontrol sıkıntılı firmada. Kimisi taş gibi diyor, kimisi 1 haftada garantiden değişti diyor.

Fiyat performans olarak avantajlı olduğu için tutuluyor

• DriveMaN kullanıcısına yanıt

Fevkeladenin fevkinde olmuş

• DriveMaN kullanıcısına yanıt
    Baya baya iyi 👍🏽
  • Arkadaşlar biraz alakasız olucak ama burda belki kullanan vardır diye soruyorum. Oynadığım oyunları Xbox one koluyla oynuyorum. Sıkıntı şu taktığım usb kablolarda genelde arada sırada kolu oynatınca bağlantı kopuyor. Çıkarıp takınca düzeliyor. Aranızda kol ile oynayan ve kablo tavsiyesi verebilecek olan var mı acaba ? Giriş yeri sağlam oturan bir kabloya ihtiyacım var sanırım. Offline yarışlarda neyse de online yarışlarda sıkıntı yaratmaya başladı.

• Eng. kullanıcısına yanıt

Peki bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? Ya da alet bu riski almaya değer mi

• Eyvallah sağolun :) @Eng. @Herpanjina

T150 bile 5 yıl kullandım hala taş gibi. şuan T300 RS GT var 1 ayı geçti alalı sorun yok. oyun ne oynuyorsun bilmem ama elektronik birazda şans işidir

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Dirt rally oynuyorum genellikle. Elektronik biraz şans işi haklısın ama Almanya’dan getirteceğim için çok şansa bırakacak bir ürün olsun da istemiyorum. Çünkü bu setteki durum oldukça bahsedilmiş. Hoş dayanamayıp alacağım gibi. Türkiye’de hayatta alamam bunu

Zaten bizde amazon tr aracılığıyla amazon germany satıcısından 3800 tl ye aldık yani amazon de den geldi tek fark fazladan 1 ay amazon tr iade garantisi artı 2 yıl içinde arıza yaparsa amazon de ye iade garantimiz var ve tl fiyatıyla 6 taksit vardı. Sana da 2 yıl iade garantisi var amazon de yeSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] karar senin tabiSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mart 2021; 16:57:33 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Burada görüp bakmıştım ama gönderici Amazon değildi. Sonra da çok incelememiştim o yüzden. Ya ben bulamadım ya da Amazon kendisi getirmiyor artık. Ayrıca benim bir tanıdığım dönecek Türkiye’ye. Gelirken onunla getirtmeyi planlıyorum fiyat olarak amazonla yine fark ediyor baya

evet 1,5 ay önce amazon tr de satılırken görüp burada paylaşmıştım baya kişi aldık ama şuan satmıyor amazon germany satıcısı tr de.Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]  tanıdık varsa ve gümrük almazlarsa, veya az alırlarsa olabilir tabiSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

Ben Logitech kullanıyorum. Kayışlı olmadığı için ses konusu problemi var.

Şansınızı T300 RS GT ile deneyebilirsiniz. Size de sorunsuz olanlardan çıkabilir elbette. Aksi olursa iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clawson

Dirt rally oynuyorum genellikle. Elektronik biraz şans işi haklısın ama Almanya’dan getirteceğim için çok şansa bırakacak bir ürün olsun da istemiyorum. Çünkü bu setteki durum oldukça bahsedilmiş. Hoş dayanamayıp alacağım gibi. Türkiye’de hayatta alamam bunu

Dirt rally için kayışlı model almanız daha yerinde olacaktır. Logitech ile gürültüyü azaltmak için ayarları kurcalamak gerekmişti bende.

• Eng. kullanıcısına yanıt
    Şansımı deneyeceğim artık arkadaşa söyledim. Umarım sıkıntı çıkmaz. Teşekkürler bilgiler için
  • Arkadaşlar merhaba,

Amazon.de'den thrustmaster vites sipariş etmiştim. DHL ile geliyor. Amazon'a gümrük ödemesi yapmama rağmen DHL'den mail geldi. XXX.XX TRY gümrük ödemesi vardır diyor. Bu normal mi? Amazon'a zaten önden ödüyoruz bu tarz ödemeler çıkmasın diye. Bir yanlışlık mı yapıldı acaba? Tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

• FIRTINA kullanıcısına yanıt
    Yok hocam , normal degil. Dhl ile gorusup anlatin durumu bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIRTINA kullanıcısına yanıt

satan veya sadece gönderen amazonsa bile vergi çıkmaz dhl yi ara durumu anlat

• Arkadaşlar sıfır Clubsport V2,5 base satılıktır. satılmıştır.

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lahmacunsavar -- 30 Mart 2021; 14:15:39 >
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.